HomeMagazínPozvánka na sraz do Poděbrad

Pozvánka na sraz do Poděbrad

Přijměte naše pozvání na výroční sraz fanoušků značky Mercedes-Benz. 10 let trvání akcí si zaslouží velkou oslavu, bohužel již ne v legendárním Kersku, ale nově v areálu Střelnice v rámci kempu ATC Golf v Poděbradech.

O víkendu 3.-5.6. se připravte na našlapaný program plný hudby, soutěží, jídla pití a zábavy. Dvě kapely, muzikanti, DJ, sprinty na letišti nebo orientační rally. To je jen část programu, který jsme pro vás připravili.

 

Ubytování v kempu je již vybookované, ale není problém s přivézt stan, nebo spát v autě.

Další informace naleznete na fórech:

BenzWorld Fórum

Mercedes-classic.cz

 

 

Zde je detailní program víkendu:

Poklidný pátek 3.6. 

18:00 Příjezd účastníků a ubytování. Aktuálně jsou chatky v kempu zcela vybookované, ale není problém přijet se stany nebo spát v autě.

Večer: Jídlo, pití, kytara

 

Veselá sobota 4.6.

[b]Zásadní je příjezd zbývajících účastníků do 10:00. Pak odjíždíme do pivovaru. Kdo přijede později, může dorazit do pivovaru sám.

[/b]

10:00 odjezd na prohlídku pivovaru Nymburk. V rámci akce bude připraven oběd v místní pivovarské restauraci Šalandě. Klasické české jídlo na samoobslužném bufetu od místního řezníka. Za jídlo a pití (pivo, limo) se bude vybírat příspěvek 300kč na hlavu. Konzumace nebude omezena. Věřím, že při dnešních cenách v restauracích je to cena akceptovatelná.

12:00 Orientační závod startuje přímo z pivovaru a bude důležité, aby se všichni účastníci dostali do cíle v kempu do 16:00.

16:00 Koncert AC/CZ - asi nejlepší AC/DC revival v Čechách

18:00 Chillout s kytarou - abychom si mohli trochu vydechnout a navečeřet se, zahraje na kytaru Alex. V tomto dvouhodinovém bloku vyhlásíme výsledky rallye a soutěže elegance a proběhne vědomostní soutěž Des Stern des Jahres!

20:00 Koncert Pirates of the pub! Jde o zdatnou rockovou úderku, která jezdí jako předkapela Třech sester!

22:00 DJ Robot bude hrát tak dlouho, dokud to nás a jeho bude bavit. Není to diskotéka, nechoďte za ním s přáníčkama jako na teambuildingu. Připraví veselý set, který si zaručeně užijeme.

 

Soutěžní neděle 5.6.

11:00 Spanilá jízda z kempu na letiště skrz centrum Poděbrad

12:00 Sprinty na letišti dle tradičních pravidel - vyhrát může každý!

Na letišti proběhne oběd od vyhlášeného šéfkuchaře, tentokrát v asijském stylu!

15:00 Vyhlášení výsledků sprintů a volné jízdy

No a až nás to přestane bavit, tak se vydáme k domovu.

 

Po celou dobu srazu je zajištěno stravování v areálu, grilované maso a plný sortiment nápojů. Tzn. s sebou si přivezte jen sebe, dobrou náladu a přátele s hvězdou v srdci!

Naviděnou

Vitek

 
Free business joomla templates