HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Udělali jste dnes něco na auta?
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.

TÉMA: Udělali jste dnes něco na auta?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2698

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
odmetal jsem z něho sníh:D

Fanda
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2699

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Taky musel odmetat,včera večer a dnes ráno jet v tom sněhu i do práce!


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2702

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Po vytěžení koncernu ze sněhu (20cm) jsem se byl podívat na kastli na piáno kupé. A nevypadala špatně . V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2705

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
přezuto na zimní obutí

Fanda
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2711

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
tak jsem přivezl auto od čalouníka.... a docela dobrý sice je to trochu světlejší ale myslím že se mu to povedlo uvidím na světle možná nechám ještě přetáhnout loketku

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2712

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
6bota napsal:
tak jsem přivezl auto od čalouníka.... a docela dobrý sice je to trochu světlejší ale myslím že se mu to povedlo uvidím na světle možná nechám ještě přetáhnout loketku


fotky?
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2715

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Já jsem dal medvědy spát,pěkně jsem je přikryl,podložil trochu,aby se ulevilo gumám a pérům.Chtěl jsem udělat fotku,ale ten zatracený foťák měl vybitou baterii,tak zítra to napravím.Zimní auta jsou přezuta a vybavena.Letos ale již nebudu sousedům roztahovat auta po prvních mrazech,budu sedět pěkně v teple a dívat se na ty janky,co si nenabijí či nevymění na zimu starou baterii a chtějí ve sněhu jezdit s letními ( na tu chvíli,co je sníh se to nevyplatí,zvlášť ve městě )

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2716

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
fotku budou ve tmě mi to telefon moc nebere a foták mám v itálii

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2717

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
To caloneni je zajimavy. Az budes davat fotky, tak o tom neco napis. Pripadny typ na dobryho calounika urcite par lidi oceni. Predem diky. V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2722

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
já jsem si trénoval vyndavání a zandavání nádrže do sierry a to hned 2x, protože první čerpadlo, které jsem do ní namontoval nějak nemělo ten správný tlak. A opět, jako by se to stalo pravidlem, se pod tim musim válet venku, protože v garáži s topením je jiné auto a nedá se s ním vyjet. Jó zima prověří vaše vozy...
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2723

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Zdá se, že jseš rozcvičenej . Už je čas? V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2724

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
KubaF1: no tak tohle absolutně miluju, člověk se s něčím sere, navíc v hnusným počasí a pak zjistí, že zbytečně a může začít znova, to bych vždycky vyletěl z kůže. Akorát nářadí už vztekle nezahazuju, abych zase nemusel zdrhat před tátou, kterýmu jsem odraženým šroubovákem málem vysklil zadní okno na Horizonu, když jsem ve třinácti opravoval fichtla
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2726

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Vítek: na to, co máš ty na mysli je ještě pořád moc teplo...

Michal: u mě se ta nasranost každým rokem stupňuje. čím jsem starší, tím víc nadávám, dřív jsem byl víc v klidu. Ale nářadím neházím, protože ho pak nehodlám hledat
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2738

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Slíbené foto ze zimoviště medvědů.
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2751

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Láďo, kde si přišel k těm MB plachtám? Jsou moc pěkné. V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 6 měsíců #2752

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Já včera přezul auto manželce a když zbyl trochu čas tak jsem se podíval pod žehličku s cílem vymyslet výměnu čidel klepání motoru. A jsem z toho upřímně zděšenej. Čidla na motoru jsou z obou stran přidělaná pod hlavníma ramenama, který držej motor na místě. Je tam pro to normálně dutej prostor přímo v těle těch držáků. Jestli mi někdo neporadí lepší postup, budu muset zvednout motor a odpojit obě ramena, sundat silentbloky a vyměnit to. Přístup je tam fakt hroznej, ze shora to v podstatě udělat nejde. Nemáte s tim někdo náhodou zkušenost? Předem díky. V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3009

  • Merc124
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 38
  • Karma: 4
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

tak já na zimu jsem vyhodil pár peněz oknem a udělal jsem na masařici prahy a podlahy a nový blatníky a lak atp

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3010

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
Merc124 napsal:
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

tak já na zimu jsem vyhodil pár peněz oknem a udělal jsem na masařici prahy a podlahy a nový blatníky a lak atp


rozhodně nahoď další fotky... novej lak mě zajímá...
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3013

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Plachty jsem koupil v Reichu od prodejce MB,zadržují prach a netvoří se pod nimi vlhko jsou " atmungs-aktiv " a též nepoškrábou lak.Mám je třetím rokem,maxim. spokojenost.Ale nevím,zda jsou ještě ke koupi,ty moje byly tenkrát poslední,stejně jako šedivé koberečky do mamuta.
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3136

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
není to moje na webuTento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3153

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
POTKAL JSEM VEČER SRNKU!
Přišel jsem o kus nárazníku-jen spodní a střední lištu.Asi ty plasty pod autem jsou k něčemu,že to zpevnily.Možná i nové pružiny také-neleží to jak ostatní a nepřišel tak i o nové světla chladič,anebo okno!


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3156

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
lavon napsal:
POTKAL JSEM VEČER SRNKU!
Přišel jsem o kus nárazníku-jen spodní a střední lištu.Asi ty plasty pod autem jsou k něčemu,že to zpevnily.Možná i nové pružiny také-neleží to jak ostatní a nepřišel tak i o nové světla chladič,anebo okno!


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


plasty u 210 pod motorem mi zachránily celej motor, když jsem ve 110 km/h najel z hliněný cesty na 2 nový vrstvy betonu coz vytvořilo 2 asi 12cm shůdky. Nebejt plastů motor snad "vybuchne", takhle akorát silentbloky, posunutej motor a proražená vana.
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.
Poslední úprava: 11 roků, 5 měsíců od Frankmaniator.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3157

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Krásná práce neni nic lepšího, než rozsekat přední nárazník na předface 210

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3158

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
lavon napsal:
POTKAL JSEM VEČER SRNKU!
Přišel jsem o kus nárazníku-jen spodní a střední lištu.Asi ty plasty pod autem jsou k něčemu,že to zpevnily.Možná i nové pružiny také-neleží to jak ostatní a nepřišel tak i o nové světla chladič,anebo okno!


Ta mrcha se snad musela plazit. Já když ji vzal minule, tak mi rozsekala horní půlku čumáku. V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3170

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
V pátek si udělal pěkný výlet až k Brnu a koupil vedle od souseda nárazník a neodolal vzít si i náhr.novou spodní lištu!Prodával je tam dobu a zájemci asi čekali,až bude zadarmo-tak mají po hehe.
Včera montáž aj.ještě,že to nenechal na dnes-venku je to na nic.

Příloha Predni%20naraznik%20od%20Brna[1] nebyla nalezena



Ten původní tenkrát ještě zachránil po nacouvání koulí a ujel i spodek lepil už párkrát,tak měl už dávno nárok.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3171

  • kubass
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Fiat 600D + Citroën C5 II 2.0 HDi
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 1
Dneska sem zazimoval Fiata
Ex: 124 320E, 124 230E, 190 200D

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3172

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
Já včera udělal megaúklid garáže ( cca 110m2 ), vytřel, utřel prach, umyl auta a k večeru si pěkně zatopil v Bullerjanech, rozvalil se na křesle z masařice a vyžumk pět budvárků....akorát muselo v noci zase nehlášeně zkurveně pršet, takže Jeep je zase zasranej...nu což, šplouchnu ho dneska znovu...

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3175

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Já auto namočil, umyl vapkou, našamponoval, pak kartáčem, pak zase wapkou. Interiér vyluxouval, vyklepal koberce, umyl plasty jarem, pak chemií atd atd.
Bohužel to bylo manželky mondeo . V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3176

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
...a když už jsem byl u toho, napsal jsem soudruhu Zimolovi ( hejtman Budějovického kraje ) jeden moc upřímnej dopis....zmrd jeden bolševickej!!!

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3189

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Mě se dnes v noci zdálo, že Vítek přes víkend namontoval do všech svých aut xenony a pak mi to zavolal jako radostnou zprávu:)
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3193

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Aci, dobrá noční můra...
Mimochodem o víkendu jsem doma a mám takový tušení, že je to jeden z posledních víkendů, kdy ta Tvoje 116 nebude pod sněhem nebo skrz bahno nepřístupná . A to se mi nezdálo

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3194

  • Martin115
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 270
  • Karma: 5
Já jsem si dnes SÁM vyměnil termostat. Funguje to....
Pane učiteli, to je žigul, že jo?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3218

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Tak jsem včera jel za svým autem a všiml jsem si, že u zadních světel ta plocha nesvítí úplně celá, tak jsem sundal zadní světla a pořádně je zevnitř vyčistil. Šlo to blbě, protože ty paka žabožroutský mají to světlo nerozebíratelný, tzn. že sokl se všema parabolama je slepenej s tím barevným plexisklem co tvoří světlo z venku, takže se to čistí jen těma dírama pro žárovky (který jsou zase všechny na jedný společný sundavací patici). Ale rozdíl neskutečnej, teď krásně svítí celá plocha toho světla a obě světla svítí stejně. Dal jsem taky nový žárovky, protože ty původní tam byly min. 10 let, kdoví jestli ne 30, tenkrát to tak nepraskalo jako dneska, takže počítám, že ty vlákna už taky měly leccos za sebou.
Jak je to u Mercedesů, dají se ty světla zevnitř vyčistit, dělal jste to někdo?
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3219

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
u piána se rozebrat dají, ale třeba mamut je má už v kuse zatavený. U škodovky (rapid) se dají taky rozšroubovat, ale tam zase používali výrobci tak zkurvený plasty, že je lepší to světlo vyhodit a koupit nový, protože to, že nesvítí rozhodně není špínou. Mám na rapida připravené zadní svítilny zbrusu nové, originální bolševický výrobek PAL made in czechoslovakia.
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3220

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
W115 je má taky krásně rozebíratelný. Radost s tím vozem pracovat . V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3222

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Neudělal jsem vůbec nic, jen jsem byl s Kubou na cigáru a Michalem na obědě. Oběma díky za pokec . V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3239

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
já taky neudělal nic, furt za mnou chodí někdo na cigáro...

No ale o víkendu jsem zjistil, že na sieře jsem tu palivovou pumpu měnil asi zbytečně, neboť se zcela stejná chyba zopakovala, když jsem chtěl kvapem odjet nevečer z holešovic. Vypadá to, že budu ještě menit kus elektroinstalace. Takže zase nádrž dolů, doufám že už bude aspoň sníh a deset pod nulou,až se k tomu dostanu, abych to měl fullmeny.

Ještě můžu pereferovat z užívání alternativního paliva E85, jezdim na něj se sirkou v poměru 1:1 už asi 2 měsíce a dobrý. Trošku to dělá blbosti teď poránu zastudena, ale nic strašnýho. Nemám žádné úpravy na použití těhle ekosraček a spotřeba se nijak moc nehnula. Zjednodušeně řečeno, nějakou korunu to ušetří a na starý vráně je to jedno.
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3240

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13
Kuba F1 napsal:
já taky neudělal nic, furt za mnou chodí někdo na cigáro...


To znám myslím, že se bude nejspíš budovat dílna, že pane vedoucí?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3244

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
ja jsem akorat prasil pujcenou hondu s velkym vozejkem s plachtou2 tuny. na kouly 1.4t. benzin docela to jelo ale ta spotreba l.... ale docela prijemny auto stara honda acord. zajjimavy zajezdit si s benzinem ale na naftu to nema

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3248

  • Martin115
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 270
  • Karma: 5
Já včera megazahnojenka. TAk si jedu z práce, přemejšlím, že nemám co napsat do rubriky Udělali jste dnes něco na auta? a tu z čista jasna přestanu řadit. Se mi zavzdušnila spojka. Blb no. Málo kapaliny. Najel jsem od té doby, co jsem dostal auto do ruky cca 7000 km. Volal jsem kamarádovi mechanikovi a ten se podivil, že takovou běžnou věc, jako brzdovou kapalinu, nevozím s sebou ve voze. No nic, jako zázrakem jsem zůstal stát na kopci nad Libouchcem. Nastartoval jsem a po setrvačné jízdě z kopce se mi tam podařilo natlačit trojku sjet až do Jílového na benzínu, tam jsem kapalinu zakoupil a dolil, ale bylo již pozdě bycha honiti. Řadit stejně nešlo. Takže jsem nastartoval na jedničku a doplahočil se do nejbližšího servisu, cca 200 m od benzínky. Tam to pán ochotně a velmi levně odvzdušnil. Nicméně patrně mi ta kapalina uniká, nebo je to normální situace? Musí se dolévat stejně jako olej? Asi ne předpokládám. Spojkový válec u pedálu je nový, zbytek je původní.
Pane učiteli, to je žigul, že jo?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3249

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
zrovna tohle mi takt unika ale hodne spojkovy valec jeste tvrdim takova hadice ale mechanik je jineho názoru

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3250

  • Martin115
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 270
  • Karma: 5
Musíš hned vyrešit, a nebo jezdit radši jenom z kopce....
Pane učiteli, to je žigul, že jo?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3251

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
jasne no prej na to existuje opravna sada to vis dolejvam ale ze by to mohlo mit takove nasledky mi nedoslo
Poslední úprava: 11 roků, 5 měsíců od 6bota.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3252

  • Martin115
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 270
  • Karma: 5
Následky jsou moc príma, zvlášt na podzim, ve tmě a daleko od lidí....
Pane učiteli, to je žigul, že jo?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3253

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Brzdovka se ztrácet nesmí, bacha na to, může se Ti ztrácet třeba přes zadní prasátko. Nebo ze spojkovýho válce u pedálu (a pak se to nepěkně vsakuje do koberce), nebo z hlavního brzdovýho válce. Nic z toho není dobrý, protože ta kapalina je pěkný svinstvo, v krátký době rozleptá lak a pak rychle následuje koroze.
Hlavně brzdovka by se měla max. po třech letech měnit, protože je hydroskopická a ve starý kapalině už tý vody může bejt tolik, že se při opakovaným brzdění uvaří a změní v páru, auto pak samozřejmě nebrzdí, protože plyn na rozdíl od kapaliny stlačitelnej je. Někdy se ale stane, že když se vymění kapalina, tak najednou i gumičky, který do tý doby držely, začnou téct. Jelikož brzdy jsou jedna z nejdůležitějších věcí, když koupím něco, co je 30 let starý, nakoupím nový prasátka (obvykle kolem 300,-Kč/kus), nový sady gumiček na přední brzdiče, do hl.brzd.válce a do válců spojky (řádově 100,-Kč/sadu) a rovnou i nový hadice (kolem 400,-Kč/kus), protože už jsem zažil hadici vevnitř zpuchřelou, takže kolo se pak blokovalo, protože tlakem pedálu kapalinu protlačíš tam, ale zpátky už sama neproleze a brzda zůstane zabržděná. Takže za nějaký cca 3000,- Kč mám komplet novou hydrauliku a naprostej klid na dlouhý roky dopředu a hlavně nemusím řešit, že dám novou kapalinu, odvzdušním to a za měsíc mi začne téct prasátko, budu ho měnit a odvzdušňovat to celý zase znova.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3254

  • Martin115
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 270
  • Karma: 5
Michal napsal:
Brzdovka se ztrácet nesmí, bacha na to, může se Ti ztrácet třeba přes zadní prasátko. Nebo ze spojkovýho válce u pedálu (a pak se to nepěkně vsakuje do koberce), nebo z hlavního brzdovýho válce. Nic z toho není dobrý, protože ta kapalina je pěkný svinstvo, v krátký době rozleptá lak a pak rychle následuje koroze.
Hlavně brzdovka by se měla max. po třech letech měnit, protože je hydroskopická a ve starý kapalině už tý vody může bejt tolik, že se při opakovaným brzdění uvaří a změní v páru, auto pak samozřejmě nebrzdí, protože plyn na rozdíl od kapaliny stlačitelnej je. Někdy se ale stane, že když se vymění kapalina, tak najednou i gumičky, který do tý doby držely, začnou téct. Jelikož brzdy jsou jedna z nejdůležitějších věcí, když koupím něco, co je 30 let starý, nakoupím nový prasátka (obvykle kolem 300,-Kč/kus), nový sady gumiček na přední brzdiče, do hl.brzd.válce a do válců spojky (řádově 100,-Kč/sadu) a rovnou i nový hadice (kolem 400,-Kč/kus), protože už jsem zažil hadici vevnitř zpuchřelou, takže kolo se pak blokovalo, protože tlakem pedálu kapalinu protlačíš tam, ale zpátky už sama neproleze a brzda zůstane zabržděná. Takže za nějaký cca 3000,- Kč mám komplet novou hydrauliku a naprostej klid na dlouhý roky dopředu a hlavně nemusím řešit, že dám novou kapalinu, odvzdušním to a za měsíc mi začne téct prasátko, budu ho měnit a odvzdušňovat to celý zase znova.


No a je zase co dělat...
Pane učiteli, to je žigul, že jo?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3255

  • Martin115
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 270
  • Karma: 5
Já se musím optat toho člověka, který to dělal, co všechno se v téhle sestavě měnilo. Vím stoprocentně, že spojkový válec u pedálu, dál nevím, jestli z vlastní iniciativy měnil něco sám....možná to je opravdu původní.
Pane učiteli, to je žigul, že jo?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3256

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
nadrzka na kapalinu je rozdelena na dve casti.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3257

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
A seš si jistej, že nejsou propojený? třeba to tak Mercedes má, nevím, ale běžně to sice má jakoby dvě komory a do válce jsou z nádobky dva vstupy, ale uvnitř je to propojený.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 11 roků, 5 měsíců #3258

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
bez spojky se dá taky jezdit, když má člověk cit, ale blbý je to ve městě s rozjížděním.
Košířský Škrtič v Depresi
Čas pro vytvoření stránky: 1.24 sekund
Free business joomla templates