HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Zavírání sezóny se Simkaři - 5.10. Dresden
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Zavírání sezóny se Simkaři - 5.10. Dresden

Zavírání sezóny se Simkaři - 5.10. Dresden 9 roků, 6 měsíců #12478

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Akce zavírání sezóny se Simkaři proběhne tuto neděli 5.10.2014. Pojedeme do muzea DDR do Drážďan - http://www.ddr-museum-dresden.de/cod/php/ddr-museum.php Muzeum samo o sobě je nepopsatelným zážitkem, jedná se skutečně o cestu v čase zpět a opravdu to stojí za to. Vyrážet se bude v 9:00 od benzínové pumpy OMV v Praze Letňanech, která je na začátku dálnice E55, souřadnice 50.146904,14.494522, dálniční známka tedy nutná. Z kraje Prahy do muzea je to 135 km, takže na místě budeme nejpozději v 11:00, i když uděláme jednu, dvě zastávky. Vstupné do muzea je 8,- Eur, v budově muzea je i restaurace, ceny za hlavní jídlo jsou kolem 10-15 Eur. Pokud bude zájem, můžeme se pak ještě posunout o několik ulic dále a navštívit spřízněné muzeum Karla Maye. Vyjížďka se netýká pouze vozů Simca, vítán bude každý, kdo dorazí s vozem z let 50. - 80.let samozřejmě v dobrém technickém stavu.
Zatím přihlášeni:
Talbot Tagora 2,3 DT, 2x Chrysler 180, Matra Murena 2,2 S, Peugeot 405 MI-16, Lancia Delta HF, 2x Volga 21...

Info u mě.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 9 roků, 6 měsíců od Michal.
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.32 sekund
Free business joomla templates