HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Renovace Vážně
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Renovace Vážně

Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10633

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 roků, 1 měsíc od 6bota.
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10635

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
To se jim to dělá, když je jich tam padesát a za prdelí mají veškerý zázemí a dostupné díly... Jinak se z veteránů a youngtimerů už delší dobu stává naprosto vážně regulérní byznys, podle mých info se do ČR chystá nějaká obrovská holandská firma, která se specializuje na renovace a chtějí tady udělat největší renovační středisko a prodejnu old/youngtimerů v celé Evropě, tak uvidíme...
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10641

  • petrD
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 82
  • Karma: 7
Jmeno ty firmy Michale vis?

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10642

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
Je to krásné, ale žene to pak ceny do nesmyslných výšek i za relativně "běžná" auta. Tohle je pak už skutečně jen pro pár vyvolených. Navíc asi nikdy nikdo nebude dělat takhle třeba žraloka nebo piáno, to zase zbyde jenom na nás a na naše garáže.. Ale hezky se na to kouká.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10645

  • kubass
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Fiat 600D + Citroën C5 II 2.0 HDi
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 1
Je to krása pohledět, škodajenom že většina lidí co má tyhle nádherně udělany zajimavy a drahy veterány jsou naprosty hovada a totální namyšlenci (čest vyjímkám), pár takovejch sem za dobu co jezdím na srazy potkal, jsou to většinou pánové středního věku co mají hezkou manželku, nakoupí si řidičské rukavice a podobny kokotiny, povyšuje se na všechny kolem sebe co přijedou oktávkou, Felicií, Fiatem a pod, neumí si sice ani kolo vymenit, hlavně že o svém autě mají načteno vše, ale dělat hodiny s Jaguarem XK 120 na náměstí v Kroměříži, to by jim šlo...

Mimochodem, renovace jsou byznys tak jako vše ostatní, dnes je taková doba že si řeknou za kompletní renovaci 600ky kolem 250 000 ...
Ex: 124 320E, 124 230E, 190 200D
Poslední úprava: 10 roků, 1 měsíc od kubass.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10647

hoši takle se to ale opravdu děla nevím čemu se divíte .. jestli najdu divko s fotkama tak vám ukažu moji praci u Gaislera . 4 w107, jedna 190sl ale za tu se stydím i když to není moje vina na te se podepsalo 2 kutilove ale w111 i w112 obě kupe
W123 240d,W116 280s, VW 1.9TD Transporter,AUDI A4 1.8.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10648

jo a asi 6 Ford mustang jaguar toho je víc
W123 240d,W116 280s, VW 1.9TD Transporter,AUDI A4 1.8.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10651

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
tohle není renovace, to je stavba nového auta - v tom je rozdíl.

F.
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10652

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13
Nejsem úplně proti, jen si myslím, že člověk tak přichází o to nejdůležitější. Je to radost z toho, že když si doma myje ruce od šmíru, tak má pocit, že je zase o kousek blíž cíli. Samozdřejmě nejsem mechanik a odborný práce si nechám udělat, ale vyměnit svíčky, žárovky a snad i něco složitějšího bych taky dal. Pak teprve přichází to naplnění z odvedené práce, na něčem, co člověka baví. To si myslím já
Poslední úprava: 10 roků, 1 měsíc od fízlCZ.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10654

bud máš doma auto co má patinu a auto co má dukladnou renovaci v tom je rozdíl! jak hodnoty tak provozu .
W123 240d,W116 280s, VW 1.9TD Transporter,AUDI A4 1.8.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10657

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Moc se mi to líbí,nebudu polemizovat,zda je to renovace či stavba nového,spíše obojí.Jen jsem pro,aby se zachovalo co nejvíce původních dílů,ale není řeč o nových pístech v motoru či kolečkách v převodovce.Ale pokud bych měl dostatek financí a auto,které chci znovu v plném lesku postavit na silnici,pak je toto správná cesta.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10662

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10663

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Re 6bota Chlape,štveš mě.Proč sem dáváš takové obrázky,bolí mě srdce,když to vidím a to srdce už není nejmladší a už se v něm kardiologové rejpali.Nedělej mi život těžší,prosím.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10665

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
šílená: jenže tohle je o balíku peněz a lidi, kteří se kolem toho točí jsou trochu mimo realitu. Tím nemám na mysli ty kluky mechaniky, kteří jsou zaměstnání v renovátorských dílnách a dělají to, ale ti, co to financují a pak se tím jedou pochlubit třeba u nás na Chateu Loučeň. Větší snobárnu kktů v těhle kárách jsem jakživ neviděl. Ale možná kdybych měl jejich prachy, tak bych byl taky takovej
Jak psal myslím fízl, není nad pocit z toho, že zvládneš něco sám a že se ti něco na tý starý káře povedlo dát do kupy
Následující uživatel poděkoval: Kanal-K1

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10668

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Ono je to tak,kdysi to řekl pan Werich " namažou si hubu hnědým krémem,pak se týden flákají po boudách a pak ve společnosti říkají,"já bych vám přál ten sešup z Míseček,když je fukéř " Podobně je to s jejich auty,chtějí udělat dojem na své okolí " já si to mohu dovolit ".Pak jsou blázni,fandové,co si něco umějí udělat vlastníma rukama a mají fajn pocit,že to dokázali.A pak je tu třetí skupina,taktéž blázni a fandové,ale neumějí,neví nebo nemohou,což je případ mé maličkosti.A tak se renovace vozu řídí nejen tokem peněz ale i schopností mechaniků.Já si například vybral dobře,během let je z mechanika kamarád,kolega doktor mercedesů.Kdysi nesmělé " mělo by se udělat, vyměnit " je dnes tohle stojí tolik a tolik a o tomhle se s tebou nebudu bavit,to je základ.A já nelituji jediné koruny,nikdy mě auta nezklamala,ano,jsou to staré vrány,ne úplně vše bylo vyměněno za nové ale fungují a třeba s malou poruchou mě vždy dovezou domů,nikdy jsem nezůstal stát a volal odtah.To je výsledek práce pečlivé a já jsem tomu převelice rád.Třeba dnes,mamut po 5ti měsíčním stání okamžitý start,žádné kontrolky,nikde nic nekape,jen funguje.A já oceňuji stejný přístup k mým vozům,jako mám já ke svým pacientům.A jak by řekl poručík Mazurek " tak je to spravne,tak to ma byt" Díky tomuto přístupu si já dnes mohu užívat toho,co dělá Mercedes Mercedesem,v mém případě je to hvězda,která mě provází na cestách,dostatečný výkon,maximální pohodlí a vše funguje,jak má.
Poslední úprava: 10 roků, 1 měsíc od ladislav.lapacek.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10669

Ale hoši nepochopily jste mně, tak ted scela važně.vím že to je hlavně o finnancích o zručnosti a čase a prosturu.ale když chci něco mít velmi pěkneho a hlavně se stoupajicí hodnotou tak to stojí.
W123 240d,W116 280s, VW 1.9TD Transporter,AUDI A4 1.8.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10827

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10828

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Neskutecny, nadhera!
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10829

  • Laďa-K
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 145
  • Karma: 3
Je to pěkný ale pak bych s takovým atem už nechtěl jezdit, bylo by mi proti srsti to všechno pěkný naspodku zašpinit.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10832

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
Jo, krásný to je, ale pochybuju, že si to takhle dělá pán sám v garáži. A v případě firmy, která to dělá s fakturovaným rozpočtem pro někoho v balíku mě to až tak nedojímá..

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10833

  • Kanal-K1
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W140 S320L 97, ex W124 230E 87
  • Příspěvky: 332
  • Karma: 6
No já si mnohem více vážím třeba Willyse jednoho mého známého, který si ho šlechtil do velmi dobrého stavu postupně asi 15 let a začal ještě za bolševika, než těchto nově postavených "veteránů". Postavit auto z nových dílů totiž je pouze otázka peněz, které je kdo ochoten a schopen investovat. Když to přeženu, tak třeba pro brunejského sultána by asi nebyl problém postavit celou fabriku, a v té si nechat vyrobit třeba Hitlerovy šestikolové Mercedesy.
Navíc i já mohu potvrdit to, co zde již zaznělo, a sice že majitelé poměrně luxusně vyšlechtěných veteránů jsou obvykle arogantní kreténi, čest světlým výjimkám. Jeden MB sraz v Kolíně stačil. Kluci s piány a čtyřkami naprosto v pohodě, a pánové kolem 50ky v pagodách atp.nabobové jak cyp.
Všechny vozy na fotkách jsou krásné, velice, a oko potěší. Veteránismus v tom ovšem nevidím.
Poslední úprava: 10 roků, 1 měsíc od Kanal-K1.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10838

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Né každý si s autem poradí, a mít auto v perfektní stavu... kdybych nevěděl co s penězma tak bych do toho šel hned

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10841

  • kubass
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Fiat 600D + Citroën C5 II 2.0 HDi
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 1
já taky, ale asi bych si vybral něco zajímavějšího než starej Mercedes
Ex: 124 320E, 124 230E, 190 200D

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10842

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Pánové,znám jednoho šílence,který takto dělá auta a když od něj auto odjíždí,vypadá nachlup stejně.Naštěstí je to kamarád a stará se mi o mé miláčky.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10845

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Jako taky se snažím, ale v těch značně rozdílných podmínkách to prostě bez nějakých drobných kompromisů nejde


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10846

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Jinak to na tom prostředním obrázku je přepákování pedálů a původně vypadalo takhle

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10848

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
U nás v Sudetech říkáme " saubere Arbeit " Máš to moc pěkné.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10858

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Moc pěkné, Michale! V.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10862

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
Michal napsal:
Jako taky se snažím, ale v těch značně rozdílných podmínkách to prostě bez nějakých drobných kompromisů nejde


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Michal: dost dobrá práce, v "normálních" podmínkách Tohle oceňuji 100x víc, než ty sterilní podmínky firem ve kterých se točí miliony.. Ještě jednou

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10866

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Dík akorát už mě to nebaví, ani trochu. A taky mě čeká ještě spousta věcí, se kterými nevím úplně jak dál. Třeba příchytky na boční lišty, takový drátkový pérka zasunutý v lištách a nacvaknutý do dírek v kastli. Mám jich tak desetinu, zbytek prostě chybí, nebo je totálně zrezlej. Sehnat se to nedá a jediná firma, o který jsem si myslel, že to vyrobí, tak mě vyfakovala, že se s tak málo ks nebude patlat
A další věc - nemáte někdo tip na firmu, kde bych sehnal nějaký gumový profily a průchodky? Nutně třeba potřebuju takovej V profil kde jedna strana toho V má cca 5mm a druhá cca 3mm, apod.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 10 roků, 1 měsíc #10870

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
gumový průchodky a ostatní blbosti jsem taky kupoval u Bernera v Košířích.

Re: Renovace Vážně 10 roků #11029

  • CTC
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • W123 280TE, W124 300TD
  • Příspěvky: 225
  • Karma: 7
Majkle zkus www.gumex.cz

Já tam kupuju třeba gumy na starý traktory...

Re: Renovace Vážně 10 roků #11052

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Děkuju, to vypadá hodně slibně, stavím se tam
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 10 roků #11158

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 roků od 6bota.

Re: Renovace Vážně 10 roků #11160

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Už jsem to jednou psal,prosím,nedávejte sem takové fotky,bolí mě u srdce,jsem starý pán,2x se ve mě šťourali kolegové kardiochirurgové.Fakt je to o zdraví,mé zdraví.Nebo to zašifrujte,ať se na to nedostanu,prosím.
P.S. Rashida jsem protáhl po dálnici,vše funguje jak má,je připraven,čeká ho notná porce kilometrů.A jako při předávání Oscarů " děkuji těm,co založili firmu Mercedes,děkuji těm,kdo vyrobili tento vůz,děkuji svému mechanikovi ( ač Rashida nemá rád) děkuji tomu nahoře,že mi dal rozum a ruce abych na Rashida a jeho bebíčka a bolestičky mohl dál vydělávat a tak tomu bude stále,dokud slunce bude svítit,vítr vát a řeky téci".

Re: Renovace Vážně 10 roků #11164

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
jedno Židovské přísloví:
Mládí se živí sny, stáří vzpomínkami

Re: Renovace Vážně 9 roků, 11 měsíců #11674

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Tak trošku podráždím LL
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 9 roků, 11 měsíců #11676

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Jseš ošklivej parchant a nemám Tě rád.Proč mi to děláš,takto týrat srdce starého muže,které již není v stavu optimálním,je spíše " v dojezdu " Nemluvě o faktu,že já mám šetřit na důchod,vytvářet " důchodový pilíř " a ne utrácet za něco..................... (neskutečně krásného)

Re: Renovace Vážně 9 roků, 11 měsíců #11677

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 9 roků, 11 měsíců #11679

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Nejen že jsi hnusnej parchant,ty jsi nejhnusnější parchant,co znám.Proč mi to děláš ?Nikdy jsem Ti neublížil a Ty mě takhle drásáš,rveš a ničíš.Přestanu sem chodit,nechci se již zamilovat,nechci další infarkt,nechci do špitálu,stejně již mám nejdelší stent v srdci,nechci by-pass.Prosím,nějak to udělej,abych to já nemohl vidět.
Poslední úprava: 9 roků, 11 měsíců od ladislav.lapacek.

Re: Renovace Vážně 9 roků, 11 měsíců #11684

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Zábavné. Musím potvrdit, že 111 kupé je i moje srdeční záležitost. Až budu velkej kluk, tak nějakou nasaju. V.
Poslední úprava: 9 roků, 11 měsíců od vitek.

Re: Renovace Vážně 9 roků, 11 měsíců #11686

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
a nepřijdou vám ty tvary až moc barokní? Bohužel, ta přílišná kulatost se mi na tom nelíbí.
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: Renovace Vážně 9 roků, 11 měsíců #11691

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Ne ne, je to krásnej kus auta, pro mě z toho čiší vše, čím byly starý Mercedesy
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 9 roků, 11 měsíců #11694

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
Jako krásný to je, o tom žádná, jen ta střecha, jakoby tam nepasovala. Takový mám pocit, vždycky, když to auto vidím.
F.
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: Renovace Vážně 9 roků, 11 měsíců #11695

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Františku, to jsi řekl hezky, bezesporu to auto je bez střechy ještě krásnější
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Renovace Vážně 9 roků, 11 měsíců #11711

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
no trošku odcházím od původního tématu.... ale
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení. Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 9 roků, 11 měsíců od 6bota.

Re: Renovace Vážně 9 roků, 11 měsíců #11719

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Prosím admnina či nejvyššího,aby zařídil,abych nemohl vidět výše prezentované.Navíc 6bota je nezodpovědný člověk a usiluje o mé bezvědomí až bezživotí.Prostě mě chce zabít tímto .Pokud bude v Kersku,tak...................................
mu něco povím.A když to nepomůže,pohovoříme jak říkal Limonádový Joe Smith end Wessony,jen ta Kolaloka mi dělá starosti.
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Renovace Vážně 9 roků, 10 měsíců #11726

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
LL: v Kersku mě neuvidíš má přítulka má narozeniny...ale plánuji se někdy na nějakém srazu objevit.
Myslím že není špatné mít nějaké ty sny...
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
W100 Riviera Coupe WOW
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 9 roků, 10 měsíců od 6bota.

Re: Renovace Vážně 9 roků, 10 měsíců #11750

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5

Re: Renovace Vážně 9 roků, 10 měsíců #11786

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Čas pro vytvoření stránky: 1.19 sekund
Free business joomla templates