HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Hornet

Hornet 9 roků, 1 měsíc #13299

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Neni to sice auto, ale přírůstek to je
Jsem si včera přivezl Horneta 900F, laďáky Creptus - brutální zvuk, padáky, širší řídítka, pancéřky, ukazatel kvaltu, plexi štít.
Jeli jsme pro ní až do Ústí nad Orlicí s tím, že bude zataženo, ale pršet nemá, a zpátky teda po ose. Cestou tam pršelo místy, cestou zpět celou dobu, posledních cca 50km déšť se sněhem. Teplota klesla k nule a jelikož se všechno časově posunulo, tak od Hradce už jsem jel i ve tmě. Na helmě mám samozřejmě černý plexi, takže i kdyby nepršelo, viděl bych úplný kulo, takhle to bylo výživnější, nemluvě o tom, že jsem byl promoklej a fakt hodně zmrzlej, takže se mi to zevnitř mlžilo. Když proti mě jely auta, nebo mezi vesnicema, kde nebyla silnice osvětlená, musel jsem plexi zvednout abych vůbec něco viděl, v těch 80 - 100 km/h co se tak max. dalo na tý vodě jet, to bylo fakt příjemný, ten ledovej déšť do ksichtu Na dálnici jsem viděl jen pravou bílou čáru a středový odrazky, každý auto co mě předjíždělo jsem se bál, aby si mě všimlo a bočně mě nesundalo, našlo se i pár myslících, ale většina se "chytře" po předjetí zařadila přede mě, takže jsem viděl akorát mlžnou tmu. Ale dojel jsem, 3 hodiny utrpení, skoro jsem z toho nemohl ani slézt, prsty rukou i nohou mrtvý, ale nevzdal bych to ani náhodou

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 9 roků, 1 měsíc od Michal.

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13301

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Já ti to viděl poslední rok v očích, že si něco takovýho koupíš
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13302

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Devítkovaj Hornet je zbraň, co patří do ruky rozumnýmu a zkušenýmu motorkáři. Podle toho co píšeš nahoře, nevím, nevím... Hlavně jezdi opatrně. Kure...ky Ti závidim. Ale jako fakt uplně nehorázně. V.

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13304

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13


hornet je super, jen je škoda že to je jediná motorka (teda možná ještě MV augusta a Yamaha MT01) na které jsou nejhezčí vejfu(c)ky origo, tak nezbývá než popřát spoustu šťastných km a hlavně ve zdraví

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13305

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Aci: si pamatuješ můj výraz, když mi Kuba půjčil babettu, viď? Jak jednou začneš jezdit, tak už nikdy nejde bejt bez motorky

Vítku, neboj, jsou pekelnější stroje, právě Hornet je spíš z těch klidnějších, s tou motorkou se dá jet i kolem 3tis ot/min hodně na pohodu - proto jsem si jí taky koupil, už nechci lítat furt střelbu na supersportech, kde když netaháš, tak Tě bolí zápěstí, záda a lejtka, tohle je pohodlnej stroj a když člověk respektuje povětrnostní podmínky a to, že devítka má krouťák hodně odspoda, tak se na tom dá přežít. Myslím, že nějaký zkušenosti za těch 10 let na silnejch motorkách už mám, tak snad to přežiju

Pepánek: mě se právě ty chromovaný obtloustlý píšťaly nelíbí a hlavně, všechny motorky co jsem měl, jsem kupoval tak, že jsem do vyhledávače zadával hesla jako "laďák", "akrap" apod. motorka bez laděnýho vejfuku mě nebere a je to i bezpečnější, když o Tobě lidi kolem vědí, dneska mi uhýbaly auta už s velkým předstihem, přestože jsem jel na klid. Musel jsem na evidenčku, tak už jsem to pak vzal i do práce, to je jasný.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13306

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
já bych taky něco takového chtěl. Ale právě se bojim toho, že pak nebudu mít čas na auta, páč mě to moc sebere. Na co takovej stroj zhruba přijde?
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13309

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13
kubo nechceš moje SVčko? jen 650, ale zase dvouval
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13310

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
jsi byl zase na rybách Pepánku, viď??

Hele jako pro mě asi 650 bude maximálně dostačující. Akorát tohle je asi moc velkej luxus, abych se s tim někde vyválel. Si vem, že moje největší číslo je tanec s vlky na fichtlovi a svíčka na babetě. Co si za ten čertovskej stroj tak přibližně představuješ?
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13312

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Kubo, dal jsem za to 60t tak jak to je.
Jestli chceš na něčem v klidu začít, tak rozhodně doporučuju Horneta 600, vypadá téměř stejně a ta 600 je naprosto nezáludná a odpustí všechno. Dvouvál má trošku "ostřejší" reakce třeba na špatný podřazení, pokud nemá anti-hop spojku, na to je čtyřvál taky tolerantnější. Tohle třeba: www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda...f-hornet-758163.html
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13313

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Ta v tom inzeráte je pekna, 70kw je ale stejne docela slusnej vykon. Tam bych vlal jak rudej prapor.
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13314

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Horneta měli mí dva kamarádi.

Jeden si s ním udělal v kilu výlet do zahrádkářské kolonie.

A druhej do protisměru.

Oba jen pár vteřin čuměli někam jinam.

A žijou dodnes.

Konec pohádky.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13318

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13
No Kubo kdybych to inzeroval tak bych byl asi rád kdybych za ni dostal 30k. Je na ní potřeba nová guma v zadu, olej a možná přední desky, jinak vše ok (investice cca 5k), např. na řetězovce jsem ujel cca 600km a je navíc poctivě mazaná Hele s tím vyválením to není až tak hrozný, beztak už byla padlá, jako 85% inzerovaných strojů, já to vím, protože jsem jí měl celou odstrojenou, takže jsem takhle zjistil, že jsou svařovaný plasty....ale co se týče rámu a podvozku tak jezdí rovně a jak píše Michal....sice to má jen 52kW, ale cejtíš kazdej pěkně odspoda...prostě žádnej turbo efekt. Když jsem s ní jel prvně (a předtím jsem jezdil jen 125ccm) tak jsem se chtěl co kilometr vrátit k majiteli a nechat mu jí tam....ale když se naučíš řadit s meziplynem tak je to super mašina. A řek bych, že je s dvouválcem větší zábava v této "váhové" kategorii....teda když nepočítáš nějakou vostrou vosičku (jezdil jsem diveržna 600 4val a bylo takové neslané nemastné)

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13320

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

[quote="Michal" post=13299]Neni to sice auto, ale přírůstek to je
Jsem si včera přivezl Horneta 900F, laďáky Creptus - brutální zvuk, padáky, širší řídítka, pancéřky, ukazatel kvaltu, plexi štít.
Jeli jsme pro ní až do Ústí nad Orlicí s tím, že bude zataženo, ale pršet nemá, a zpátky teda po ose. Cestou tam pršelo místy, cestou zpět celou dobu, posledních cca 50km déšť se sněhem. Teplota klesla k nule a jelikož se všechno časově posunulo, tak od Hradce už jsem jel i ve tmě. Na helmě mám samozřejmě černý plexi, takže i kdyby nepršelo, viděl bych úplný kulo, takhle to bylo výživnější, nemluvě o tom, že jsem byl promoklej a fakt hodně zmrzlej, takže se mi to zevnitř mlžilo. Když proti mě jely auta, nebo mezi vesnicema, kde nebyla silnice osvětlená, musel jsem plexi zvednout abych vůbec něco viděl, v těch 80 - 100 km/h co se tak max. dalo na tý vodě jet, to bylo fakt příjemný, ten ledovej déšť do ksichtu Na dálnici jsem viděl jen pravou bílou čáru a středový odrazky, každý auto co mě předjíždělo jsem se bál, aby si mě všimlo a bočně mě nesundalo, našlo se i pár myslících, ale většina se "chytře" po předjetí zařadila přede mě, takže jsem viděl akorát mlžnou tmu. Ale dojel jsem, 3 hodiny utrpení, skoro jsem z toho nemohl ani slézt, prsty rukou i nohou mrtvý, ale nevzdal bych to ani náhodou

Dobrá práce pane Talbote Tu cestu si umím živě představit, já jsem na to měkota, před dvěma lety jsem byl v únoru pro Gold Winga, po pěti km jsem to otočil a majitel mi ji dovezl na vozíku domů...Rád se projedu na něčem pořádném, ale pravej motorkář už ze mě asi nebude.
Poslední úprava: 9 roků, 1 měsíc od sádrák.

Re: Hornet 9 roků, 1 měsíc #13321

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
2 Fízl: tak jestli na to nespěcháš, tak až bude u Vítka posezení v Dubnu, tak bych si jí prohlédl, třebas mne to zaujme. Já musim pak počítat i ty další investice, což je helma, nějaký oblečení, boty. Nic z toho nemám a pak, barák je nenažranej jako sedmihlavá saň.
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Hornet 8 roků, 7 měsíců #14313

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Já na 600 Hornetu dělám autoškolu a ta motorka mi suprově sedla.

Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Hornet 8 roků, 7 měsíců #14314

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Když Vám to Vaše ženy dovolí,proč ne.I já tím prošel,začal jsem na 350,pak 600,dále 1100 a skončil jsem na 1800 myslím cm kubických motorových.Měl jsem to moc rád a byl to kus života,poslední rok,co jsem jezdil jsem přišel o 10 kamarádů,nebyli to blbci,jen je někdo zabil,když jeli vstříc zapadajícímu slunci a užívali si pocit stroje a cesty.Začal jsem se bát,že mě potká stejné,tak jsme se synem motorky dali do frcu,peníze dali mamince a ona za to pořídila novou střechu na chalupu a stodolu.Ale ten pocit větru ve vlasech mi chyběl,dlouho,letos jsem se rozhoupal a pořídil cabrio a jsem spokojen.Asi jsem " přizdisráč " ale mám ještě mnoho co na práci,potřebuje mě má paní,vnuka bych rád dovedl do 1.třídy.No jsem starý muž,adrenalinu se neodříkám ale motorky ne,tam hrozí zubatá stále.Rád vás potkám na silnici,udělám místo a zamávám ale nechci vás poznat jako dárce orgánů,což je někdy práce mé paní a ...............Prosím jezděte víc hlavou než srdcem.
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.57 sekund
Free business joomla templates