HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Zajímavé nabídky MB vozů na internetu
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.

TÉMA: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15009

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Kubo, já včera urval řidítka u Dněpru:)

Ale neboj, do naší pekelné jízdy to bude cajk.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15013

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Aci napsal:
Kubo, já včera urval řidítka u Dněpru:)

Ale neboj, do naší pekelné jízdy to bude cajk.


V pohodě, já stejně čekám nějakej ultra punk. Řídit se dá i navařenym klíčem a já ti budu tahat za plyn. Jak je to s tím kámošem na ČZtě? Pojede? Já že už vybírám podval, tak jestli s ním mám taky počítat.
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15016

  • Angelo
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 123
  • Karma: 8
MB124.200e napsal:
Vítku, máš ještě toho Mamuta?


Jen blbni. Že sis vůbec do tý Pandory sedal . . .

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15017

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
někdo to vemte, nebo po tom nakonec skočím já
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15018

  • Kesu
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 4
Aci napsal:
někdo to vemte, nebo po tom nakonec skočím já


To auto tě prostě chce!
Když jsem mamuta u Vítka viděl a očumoval, dost mě to auto lákalo. Chvíli jsem o něm vážně přemýšlel.
Ale já vím naštěstí o v12 svoje.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15019

  • MB124.200e
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Majchy
  • Příspěvky: 84
  • Karma: 2
Angelo napsal:
MB124.200e napsal:
Vítku, máš ještě toho Mamuta?


Jen blbni. Že sis vůbec do tý Pandory sedal . . .


Ano, virus V12 mne dostal, jsem v tom
W124 200E automat ´89

Opa Harald von Freyung

To podstatné je již za námi .....

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15020

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Re MB Chceš poradit,abych Tě zbavil nemoci ?

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15021

  • MB124.200e
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Majchy
  • Příspěvky: 84
  • Karma: 2
Sem s tou radou
W124 200E automat ´89

Opa Harald von Freyung

To podstatné je již za námi .....

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15022

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Rada č.1. Nejdříve si promluv s majiteli V12 a ptej se na vše.Kolik je V12 u nás a kolik jich opravdu jezdí,nemyslím 2x do roka to vytáhnout ze stodoly.
Rada č.2. Je to něco jiného,než ostatní MB,musí se to zažít,to jest jet v tom,řídit to trochu déle než okolo komína.
Rada č.3. Téměř stejně dobře Ti udělá 8mi válec za podstatně menší peníze za údržbu
Rada č.4.Ač jsem svůj vůz pojmenoval " Blauer Blitz " ve skutečnosti se jmenuje Pandora ( ano,ta skříňka s problémy) je to neskutečně náročný vůz,protože většina předešlých majitelů chtěla jen jezdit,co to šlo a když to nešlo,prodali.Ten vůz jezdí bez chyby,má-li odpovídající servis,neměl-li ho,o to více práce a financí.Co se týče financí,slyšel jsi o intergalaktické černé díře,která pohlcuje vše ? Tak to je V12,když ho chceš dát do pořádku.Něco málo o tom vím,mě to trvalo 3 roky a co to stálo,nevím,hodně,mám účty,nikdy jsem je nesčítal,dostal bych infarkt.
Dnes po zkušenostech bych do toho nešel,fakt ne.
Rada č.5.Musíš mít svého mechanika,co tomu rozumí.Na značkový servis zapomeň,jednak je drahý a stejně to u nás žádný MB servis neumí.
Některé díly již nejsou běžně k dostání,ale MB Ti je vyrobí,leč za ranec.
Hřbitov V12 se nalézá v Polsku,tam se něco sežene,ale zas to jsou díly neznámého stáří a opotřebení,nemluvím o lištách či kobercích.
V podstatě je levnější koupit nové S s patřičnou garancí a servisem,než dávat do pořádku starou vránu V 12.
Rada č.6. Nebude,musím do práce,V12 čeká jarní servis.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15023

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
ladislav.lapacek napsal:
Rada č.1. Nejdříve si promluv s majiteli V12 a ptej se na vše.Kolik je V12 u nás a kolik jich opravdu jezdí,nemyslím 2x do roka to vytáhnout ze stodoly.
Rada č.2. Je to něco jiného,než ostatní MB,musí se to zažít,to jest jet v tom,řídit to trochu déle než okolo komína.
Rada č.3. Téměř stejně dobře Ti udělá 8mi válec za podstatně menší peníze za údržbu
Rada č.4.Ač jsem svůj vůz pojmenoval " Blauer Blitz " ve skutečnosti se jmenuje Pandora ( ano,ta skříňka s problémy) je to neskutečně náročný vůz,protože většina předešlých majitelů chtěla jen jezdit,co to šlo a když to nešlo,prodali.Ten vůz jezdí bez chyby,má-li odpovídající servis,neměl-li ho,o to více práce a financí.Co se týče financí,slyšel jsi o intergalaktické černé díře,která pohlcuje vše ? Tak to je V12,když ho chceš dát do pořádku.Něco málo o tom vím,mě to trvalo 3 roky a co to stálo,nevím,hodně,mám účty,nikdy jsem je nesčítal,dostal bych infarkt.
Dnes po zkušenostech bych do toho nešel,fakt ne.
Rada č.5.Musíš mít svého mechanika,co tomu rozumí.Na značkový servis zapomeň,jednak je drahý a stejně to u nás žádný MB servis neumí.
Některé díly již nejsou běžně k dostání,ale MB Ti je vyrobí,leč za ranec.
Hřbitov V12 se nalézá v Polsku,tam se něco sežene,ale zas to jsou díly neznámého stáří a opotřebení,nemluvím o lištách či kobercích.
V podstatě je levnější koupit nové S s patřičnou garancí a servisem,než dávat do pořádku starou vránu V 12.
Rada č.6. Nebude,musím do práce,V12 čeká jarní servis.


Sice jsem V12 nikdy neměl, ale pár složitých aut s V8 ano a pod to, co napsal doktor se můžu jen podepsat..

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15024

  • Kesu
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 4
S doktorem nesouhlasím, protože rozhodně všechny díly dostupný nejsou. Já třeba čekám na chladič už 3/4 roku origo od hvězdárny! Kdybych chtěl loketní opěrku v aquamarínu tak neřeknu, ale chladič...

Je to žumpa, jako každá v12. Ale můžu potenciálního majitele uklidnit, vedle "popelnic" jako je Jaguar XJR v12, BMW 850 nebo třeba Ferrari s Kjetem je m120 docela slušnej motor a pokud se to jednou dá dokupy není to až tak zlý. Po výměně všech svazků a čidel v motoru, což vyjde na cca 150 bez daně, pokud je zbytek v pořádku už to docela jde.
Ale taky bych si to znovu hodně rozmyslel. Když si vezmu, že slušná V8 udělá úplně stejnou službu za zlomek ceny...

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15025

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Děláte mi radost, chlapci, fakt jo. Vítku pokud nepoteče olej a mechanicky to bude držet pohromadě, tak elektriku osobně s kombinačkama a letlampou dodělám, to zde slavnostně přísahám. Mamut pojede. Počet pojízdných aut klesnul za poslední dva roky na jednu desetinu. Je naše povinnost zachovat ho pro budoucí generace!!!

Láďo bod číslo 3 nefunguje, neříkej mi, že POKAŽDÉ když prošlápneš kickdown ve Tvojí 230, nehlodá někde vzadu v hlavě červ, jaké by to bylo s V12??? Snažíš se ho zahnat, jasně, jede to jako kráva, vlajou Ti vlasy, to byste koukali, jak holky koukaly.
sirény houkaly a řvaly důchodkyně, jenže, Jenže, když to stejné uděláš s V12, ten červ je najednou pryč, protože to prostě najednou jako mávnutím kouzelného proutku nemůže být lepší, najednou máš něco pro Ditu i pro Blážu.
A i když nechtěj stejně jim to vokážu, prostě máš to nejlepší, co v tom roce ti nejlepší z nejlepších vynalezli, a i když to jede stejně jako něco jinýho, nejde o absolutní čísla, jde o ten pocit, ten König den autobahn, die beste oder nichts, to co Ti poskytne jen V 12 a žádný jiný stroj se k tomu nedokáže ani přiblížit...... není nic víc a Vítku ten Mamut musí prostě jezdit...

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15026

  • MB124.200e
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Majchy
  • Příspěvky: 84
  • Karma: 2
No kolegové, jde mi hlava kolem, tady zrovna jeden stojí, pořád na něj koukám a je mi jasné, že tou prodejní cenou to nekončí

www.sauto.cz/osobni/detail/mercedes-benz...16611670?goFrom=list
W124 200E automat ´89

Opa Harald von Freyung

To podstatné je již za námi .....

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15027

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Re chladič Loni jsem objednával chladič klimatizace a nějaké blbiny,bez problému,stejně jako když jsem měnil chladič oleje a hlavní chladič,loni třeba byla vodní pumpa hned ale na větráky se čekalo cca 3 týdny.Takže já měl co bylo třeba vždy.Kde jsi objednával ?
Elektrika jo je tam pár km kabelů,spousta říd. jednotek a jiných kurvítek.Nevím,zda u nás někdo umí udělat kabel. svazky pro motor,já koupil nové,jsou 3.Klapky vzduchu stojí ranec,ale dají se koupit repasované se zárukou.
Neumím si to opravovat,mám med. doktora,třeba elektroniku na dovírání dveří (krabička v kufru) opravil sám a bez dílů a funguje již léta,co jde,to opraví sám ale na řadu věcí je nutné koupit díly.V manuálu je jasně napsáno,co a kdy se má měnit a držím se toho,respektive nekecám do prací na autě.Mamut mě po gen. opravě nikdy nezklamal,rád s ním cestuji.Nyní je ve stavu že se dělá předepsaná údržba a nic víc ( a čeká se,že se vysere něco,co se ještě nevyměnilo ) snad už je to vše,doufám,věřím.Ale auto už najelo pár tisíc km po Evropě a nikdy nic.Ale zas je známo,co se po létech v elektrice pokazí a co drží.Mamut také žere gumy,aspoň můj,nevydrží tam déle jak dva roky.Koberečky,já svého času koupil poslední šedivé,pak už prý jen černé.Tohle je na pokec v Kersku,mohu vzít CD,kde je foto dokumentace oprav.A dále podvozek a výfuky.Oprava elektro-hydrauliky stojí ranec,já musel,jak mi jednou mamut hořel jsem již vypravoval.Vy jste mladí a šikovní,něco uděláte sami,já ne a tak děkuji mercedesímu bohu,že mám Rudiho,protože mamut je jeho dítě,dílo a vizitka,bez něj bych byl v pérdeli.
No a co se týká jízdy v mamutu a SL tak mamut má něco přes 400 vraníků,SL kolem 300.SL je na jízdu ( užít si to) menší,hbitější,ostřejší,vítr ve vlasech,loket ven a dýmku v hubě,sázet tam kvalty,slyšet motor,prostě řádit.
V12 je dálniční expres,zaoceánský parník s maximálním komfortem.U nás doma
pojedeme na kafe do Drážďan (je teplo,neprší,suché silnice) nebo jedeme se někam vykoupat beru SL,cestujeme po Evropě beru V12 ale přiznávám,že způsob,jakým V12 přenáší svou sílu na silnici je neodolatelný a tohle umí jen pár vozů na světě.Jo a taky má větší kufr.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15028

  • Kesu
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 4
ladislav.lapacek napsal:
Re chladič Loni jsem objednával chladič klimatizace a nějaké blbiny,bez problému,stejně jako když jsem měnil chladič oleje a hlavní chladič,loni třeba byla vodní pumpa hned ale na větráky se čekalo cca 3 týdny.Takže já měl co bylo třeba vždy.Kde jsi objednával ?
Elektrika jo je tam pár km kabelů,spousta říd. jednotek a jiných kurvítek.Nevím,zda u nás někdo umí udělat kabel. svazky pro motor,já koupil nové,jsou 3.Klapky vzduchu stojí ranec,ale dají se koupit repasované se zárukou.
Neumím si to opravovat,mám med. doktora,třeba elektroniku na dovírání dveří (krabička v kufru) opravil sám a bez dílů a funguje již léta,co jde,to opraví sám ale na řadu věcí je nutné koupit díly.V manuálu je jasně napsáno,co a kdy se má měnit a držím se toho,respektive nekecám do prací na autě.Mamut mě po gen. opravě nikdy nezklamal,rád s ním cestuji.Nyní je ve stavu že se dělá předepsaná údržba a nic víc ( a čeká se,že se vysere něco,co se ještě nevyměnilo ) snad už je to vše,doufám,věřím.Ale auto už najelo pár tisíc km po Evropě a nikdy nic.Ale zas je známo,co se po létech v elektrice pokazí a co drží.Mamut také žere gumy,aspoň můj,nevydrží tam déle jak dva roky.Koberečky,já svého času koupil poslední šedivé,pak už prý jen černé.Tohle je na pokec v Kersku,mohu vzít CD,kde je foto dokumentace oprav.A dále podvozek a výfuky.Oprava elektro-hydrauliky stojí ranec,já musel,jak mi jednou mamut hořel jsem již vypravoval.Vy jste mladí a šikovní,něco uděláte sami,já ne a tak děkuji mercedesímu bohu,že mám Rudiho,protože mamut je jeho dítě,dílo a vizitka,bez něj bych byl v pérdeli.
No a co se týká jízdy v mamutu a SL tak mamut má něco přes 400 vraníků,SL kolem 300.SL je na jízdu ( užít si to) menší,hbitější,ostřejší,vítr ve vlasech,loket ven a dýmku v hubě,sázet tam kvalty,slyšet motor,prostě řádit.
V12 je dálniční expres,zaoceánský parník s maximálním komfortem.U nás doma
pojedeme na kafe do Drážďan (je teplo,neprší,suché silnice) nebo jedeme se někam vykoupat beru SL,cestujeme po Evropě beru V12 ale přiznávám,že způsob,jakým V12 přenáší svou sílu na silnici je neodolatelný a tohle umí jen pár vozů na světě.Jo a taky má větší kufr.


Jako je pravda, že já jsem nepoučitelnej a vrtám se i do věcí, které fungují třeba na 90%. No a právě proto jsem objednal vloni v létě chladič (originál normálně od autorizáku, tuším že z m3000). Chladič na žehlení v12 je jeden klima a druhej pro vše ostatní a třetí pro olej. Neliší se podle roku výroby ani země určení. Chladič za tři týdny přišel, ulej jsem s ním asi 15m a vytekla z něj horem voda. Tak jsem chladič dal na reklamaci (uznanou) a do auta putoval zpět původní, se kterým auto nedrží ideálních 90 stupňů, což je ke všemu asi vlastnost. No a od tý doby čekám, až si Mercedes najde náhradního výrobce místo behru či jak se to jmenuje. Problém je, že bez chladiče se mi nechce repasovat měnič, vyměnit oleje atd. protože bych to pak musel dělat znovu. No a navíc mi to neprošlo emisema, tak jsem nechal vyměnit obě lambdy. Po pár pokusech se to celý nějak zkamarádilo a přestalo to smrdět benzínem. A teď se chystám na kontrolní emise, abych zjistil, jestli to vůbec funguje jak má.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15029

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Re Kesu Loni jsem měl problém s chlazením,ale bylo to ve vyběhané pumpě vodní,od té doby drží stabilně něco kolem 90 (zda přesně,či 92 nesleduji).Na TK jdu zítra a moje příprava byla dát do auta baterii a sundat z koz a umýt.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15030

  • Kesu
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 4
ladislav.lapacek napsal:
Re Kesu Loni jsem měl problém s chlazením,ale bylo to ve vyběhané pumpě vodní,od té doby drží stabilně něco kolem 90 (zda přesně,či 92 nesleduji).Na TK jdu zítra a moje příprava byla dát do auta baterii a sundat z koz a umýt.


Tak já bohužel nestihl zjistit, zdali byl problém chladičem vyřešen či nikoliv:(. Teď by snad už měl mít MB novýho výrobce, tak se snad dočkám. Ale nevím nevím, tobě to fakt drží přesně 90 i ve vedru nebo spíš 90-105 stupňů?
S emisema já nevím, moje auto prošlo prý regulérníma emisema i s vykuchaným katem (jedním) a druhým přicpaným. Jenže netuším, jestli náhodou nedal tu sondu zrovna do toho laufu, kde byl ten nevykuchanej....
Ale od tý doby jsem dal katy jiný a hlavně teď vyměnil ty lambdy. Výsledek se dozvím zítra.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15031

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Já jsem skončil u osmiválce, dál jsem nešel.

U nás v Asii se vypráví, jak si jednou borci koupili 560ku, natankovali za 500 a jeli se projet k Náklu (místní koupaliště). Když jim u Štěpánova došel benzín, mysleli si, že se na tom autě něco posralo. Jenom jim došel benzín.

Nikdy bych nečekal, že budu mít náběh na to tak zmoudřet, ale investice stopade do auta a dvacet na litrů na sto jsou jen počáteční investice, aby to za něco stálo.

Nebo to můžeš dělat jak já s mou bývalou čínou, ale pak budeš riskovat, že budeš v obleku čekat před vip hotelem, lidi na tebe budou čumět z terasy jak sbíráš uprostřed křižovatky fragmenty různejch komponentů z motoru a čekáš, až pro tebe přijede vydechlej transit, co v minulým životě vozil noviny a pak si v tom obleku budeš muset pod to auto lehnout, abys to přivázal lanem, kterým vyprošťoval ještě žižka vozovou hradbu.

opice - banány
koupit nejdražší a nejlepší auto v nabídce a jezdit. bude to levnější.

pokud si to chceš vyzkoušet, jaký by to asi bylo, stav se na víkend ke mě na dílnu, kde se odehrává několik příběhů na téma "levně koupil, dělal chytrýho a myslel si, že nenasype".
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15032

  • Angelo
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 123
  • Karma: 8
Co říkáte na tohle?

www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C5%AFz/Me...ipcar/221522758.html

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 8 roků, 1 měsíc od Angelo.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15033

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Re Kesu Od montáže nové pumpy není problém,auto drží danou teplotu,pohyb teploměru je v řádu tlouštky ukazatele.Ale nikdy jsem nejel plně obsazen s plným kufrem za teploty 30 a více a s otáčkoměrem v červeném.Ale jel jsem loni po něm. dálnici,teplota 32 a víc,ve dvou a tempo bylo vražedné a dálnice " lebhafter Verkehr " a mamut se proběhl tempem 180-220 km.Jo a ta pumpa,starý typ není,je nový,výkonější ale musíš k tomu koupit nové visco s vrtulí.
Re Aci Opravdu jsem si spočítal,že nové S se zárukou na x let vyjde levněji,než koupit starou vránu a dát ji do továrního stavu.A S dnes pořídíš od 2,5 millionů,moje SEL v úpravě Lorinser stálo v roce 1992 k 5 milionům.Dnes se i S Klasse stává spotřebním zbožím.No nelituji jediné koruny do auta vložené,ale říkám,že dnes bych do toho nešel,ty prachy dnes si dokáži užít jinak,třeba dvou- měsíční dovolená na lodi a flákat se po přístavních krčmách středozemí,večeřet v dobrých restauracích a dělat to každý rok nebo dát Karibik a zpět nebo jet na lodi kolem světa,nebo....................Čas V12 ještě nenadešel,rád si počkám a pak třeba dobře prodám nebo ho zdědí vnuk,pokud se ještě bude jezdit na benzín.Faktem je,že V12 má jisté kouzlo,těžko definovatelné,vyvolává závislost,zda je to virus či jiný " moribundus " nevím,ale jsem nakažen a ani SL mě nevyléčilo,rád nakazím jiné,bude nás víc úplně stupidních bláznů,co se s zaklapnutím dveří ponoří do světa klidu,výkonu a pohodlí,krajina se mění v čmouhu za skly,kabina vozu v koncertní síň a je jen na vůli,zda se bude plout či letět.Jo a spotřeba ? 12 hrnků,každý o obsahu 0,5l,něco tam nateče,minimálně 13l,běžně 15l a když vraníky pobídnu a pustím je z otěží,klidně 25l.A umím spálit 90l během necelých dvou hodin jízdy ( dálnice Německo-Belgie) ač mi to nikdo nevěří.Laufruhe,Leistung,Drehmoment to jsou devizy V12,žádné uřvané turbo či kompresor,jen lineární,čistá síla.
RE MB pokud chceš být vyléčen nebo beznadějně nakažen,přijeď nebo zavolej přes Skype či mobil (602430519) a já jako lékař mohu určit diagnosu a léčbu,na to stačí malý test,který Ti rád a bez zdrav. pojišťoven poskytnu.
P.S. V 12 nemusí tolik žrát,jen nesmíte jezdit v dřevácích jako já.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15034

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Re Angelo Ty jsi našel bratříčka mého mazlíka,mají stejnou barvu.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15035

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
No Láďo barvu jo, ale jinak je to fakt trošku něco jinýho..... i když je to svým způsobem vlastně ještě větší rarita, protože Angelo našel unikátní Mamut bez klimatizace, s manuálníma hadrovejma židlema a zebranem, takovej fakt druhej nenajdeš, divím se že nemá švihadla. To musel objednávat fakt výstřední milionář... )))

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15036

  • Angelo
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 123
  • Karma: 8
No vida, rarita. Mně se spíš to auto líbí proto, že v tom evidentně nejezdilo prase, protože alespoň z fotek vypadá čistě. Jak je na tom technicky, těžko říct.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15037

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Měl jsem kamaráda v Reichu,ten objednal nadupané combi s 8mi válcem od AMG,ale podmínka byla manuální klimatizace,velur ne kůže a všechna okna na kličku,minimum elektroniky.Dostal ho,bylo o 25 000 DM dražší,tenkrát.A proč kličky tedy švihadla,no když spadneš do vody a chceš otevřít okno,elektrika nemusí fungovat,jeho odpověď,na další jsem se neptal.Ale u MB Ti splní,co žádáš,bez ohledu na cokoli,jen musíš přitlačit na pilu.Až budu bohatý tedy slova Daga z filmu Limonádový Joe " obchody váznou ale stále jsem odporně bohat " tak si něco nechám u AMG postavit.No můj mazlík byl také v kůži,ale první majitel (ředitel banky ve Vídni) nechal u Lorinserů vyměnit kůži za velur,vyhodil ledničku,dal tam vak na lyže,nainstaloval další dvě antény pro fax a radio-telefon ( bohužel při koupi auta to tam již nebylo),vyměnil klasický Becker za lepší typ s navigací,dal lepší dřívko do interiéru a auto posadil na ráfky 19 oproti 16.Chápu,že na dálnicích je to lepší a na veluru se lépe řekněme obcuje se sekretářkou než na kůži a později nechal instalovat video a zadní obrazovky.Jestli byl někdy na lyžích nevím,ale mód na sníh nebyl nikdy aktivován ( říká počítač. pamět) a 19 nikdy neokusily řetězy na sníh.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15038

  • Kesu
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 4
Láďa: Já už mám novější verzi vrtule s více listama, krom toho novou visco, termostat, čidlo atd. Tak snad je to ten chladič. Ale nevím o jediný žehličce, která by držela přesně 90 stupňů. Co ta pumpa stála? Ale jako měnit ji jen z hecu, nevím nevím..

Angelo a MB 124 200 důzarně doporučuju koupit auto tak aspoň za 12 tis eur v případě V8 a za tak 15-20 v případě v12. Já koupil nezničený, plně pojízdný nedobastlený auto a vyměnil pár kabelů, udělal obyč dovozovej servis, jednotku střechy a pár drobností a to stálo dalších minimálně 10tis. euro. Kdybych vzal pětikilo, servis by nestál ani polovinu. Je fakt, že teď už to "jenom" udržuji, ale i to jsou velký desetitisíce ročně. Spotřebu neřešit, žehlička mi nejmíň jela za 13 (tzn tempomat na dálnici na 130), běžně mimo město 17-19. Ale ve městě se teprve dějí věci, umí to i přes 30.
Ale je to prostě jiný no, já bych si s jiným motorem pořád říkal, že by ta v12 byla lepší. Takhle můžu být v klidu. Krom toho jaký jiný motor umí tohle:


Největší problém je, že začínám pokukovat po dalším autě:
buďto 55amg:www.ebay.com/itm/Mercedes-Benz-SL-Class-...mp;item=281944891358

ale spíš si asi počkám tak rok dva na tohle:
www.ebay.com/itm/Mercedes-Benz-SL-Class-...mp;item=121920086644

Žába je bohužel (naštěstí pro mojí peněženku) ošklivá, ale nějak mě ta atmosférická 6,3 se spojkou místo měniče láká. Ale v mým servisu mě už asi vážně mají rádi, protože mi řekli, že jsem se musel definitivně zbláznit, že mi to dosud nestačilo. Krom toho mě ujistili, že když už tak 55, že ta 63 je prý servisně pekelná. Opravdu je to až taková žumpa oproti žehličce? Já vím, že to má to odpudivý ABC, ale 55 kompressor prý když to není úplný vrak není problémový. Ale zase je tam dost elektroniky, teče do toho snad ještě víc než do r129. Né jdu si dát studenou sprchu:-))

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15039

  • MB124.200e
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Majchy
  • Příspěvky: 84
  • Karma: 2
Ikdyž ta výbava je vskutku zvláštní, opravdu co kus, to originál, tak je to krásnej kousek
W124 200E automat ´89

Opa Harald von Freyung

To podstatné je již za námi .....

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15040

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Re Kesu Po novějším SL jsem také koukal,ale nelíbí se mi ten čumák.Žába se mi líbí víc a tak ji mám.K mé spokojenosti chybí jen červený interiér jako má Lord ( moc mě tím naštval )Co se týká podvozku,nemohu si stěžovat a jsem rád,že mohu přizdvihnout,když jedu po polní cestě k chalupě.Ta mašinka,co to dělá je již vyměněna a dalších 150 000 do smrti nenajezdím.Tlačítko Sport jsem ještě nezmáčknul,čeká na letošek,loni jsem se s autem učil,sžíval.Brzdy jsou nové komplet a fakt ostré,ale dají se dobře dávkovat,někdy mám pocit,že cítím předek a pak se přidá zadek,asi je to jen pocit,brždění je plynulé a vydatné.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15044

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Tak dnes STK s mamutem, musím se pochlubit bez ztráty květinky.SL právě odjelo na jarní servis,pak mamut, abych měl mazlíky připravené na sezónu.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15045

  • Kesu
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 4
Žehlení po výměně lambád prošlo bezproblému kontrolníma emisema, takže ready na sezonu..
Takže zbývá dočkat se chladiče. Jinak vodní pumpa v mém autě je celokovová a měnit ji za nějakou novější, výkonnější nelze. Je jen jedna a ta je ve voze.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15046

  • MB124.200e
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Majchy
  • Příspěvky: 84
  • Karma: 2
Tak ja umyto, panove, to auto zvenku voni
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
W124 200E automat ´89

Opa Harald von Freyung

To podstatné je již za námi .....

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15068

  • savle
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • R129
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 4
kesu: je mozne ze jsem te videl v patek v Troji?

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15072

  • Kesu
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 4
savle napsal:
kesu: je mozne ze jsem te videl v patek v Troji?

V pátek jsem žehlením jezdil, mezi Blankou a Trojským mostem jsem byl někdy odpoledne. Takže ano.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15073

  • savle
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • R129
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 4
Jojo, presne tam to bylo. Jel jsem proti. Vsiml jsem si Te az na posledni chvili, ale brabus kola jsem poznal

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15075

  • Kesu
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 4
Ani mě nenapadlo, že je to za jízdy poznat. To žehlení je ale stejně radost, i se střechou. Ty už jsi odzimoval?

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15076

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Hele neprovokujte...
V.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15078

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Dyt bylo v patek krasne, kdyz jsem zpatky zapojil tu skrtici klapku tak jsem jel zpet do garaze bez strechy....

...abych zjistil, ze to zadni umelohmotny okno praska i na druhy strane...

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15079

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Jó Pirx,chtěl jsi klasiku s plátěnou střechou,tak to máš.Jo a ty potvory,co jsi vyfotil (klapky) či jak se to odborně jmenuje jsem vyměnil obě.Stály ranec ale 110 000 za jednu tedy né,už nevím kolik a nechci to hledat,já se do účtů za mazlíky nesmím dívat,mám to zakázané od kardiologa a psychiatra.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15083

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
On byl jinej kurz eura taky tehdy, Lado, aktualni cena je takova... i Radek vloni v Kersku rikal, ze tyhle dily jsou zas drazsi... a vyznamne koukal na Jirkova mamuta, kterej ma prej zatim vsecko puvodni

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15086

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Něco ano,něco ne,nevím přesně,jak moc se Jiří rozmáchl,nějakou pětku už jeho mamut zbaštil a ještě zbaští.U mamuta je to o čekání,co se vysere,co jsem ještě nevyměnil,téměř nekonečný příběh,vždyť to zvíře má dva motory pro dvě nohy,u mě se jmenují Heinrich a Helmut.Ale přesně Ti to poví Jiří,naštěstí mají jen pár koček a malého pejska,něco krmení zbyde i pro mamuta.
Každý rok si říkám,letos jen údržba,žádné investice ale je to jen blábol staříka,co marně doufá,aby měl na víno a tabák.Každý rok je něco,loni zdechla pumpa a chladič klimy,předloni ramena přední nápravy a olejový chladič převodovky a tak bych mohl pokračovat.Něco se vysere,odejde stářím,jiné je nutné preventivně vyměnit,starý mamut musí chodit na prevent. prohlídky,já starý šedivý pes tam chodím také,i mě se repasovala pumpa a trubky se proplachovaly,jen na emise nechodím.Ale naši mamuti jsou živé fosilie,je nutné je zachovat při životě.Vnuk je dostane,už je nakažen mercedesím virem.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15088

  • savle
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • R129
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 4
kesu: kdybys jel kilem, uz by to asi poznat nebylo Ja nejak zvlast nezazimovavam. Snazim se to obcas projet i v zime kdyz je sucho. Ale letos asi jeste sucho nebylo, jinak si nedovedu vysvetlit jaktoze jsem se zatim nesvezl Prvni krok, ze jsem nakoukl alespon sem, jsem uz udelal. Ale jinak je to s casem naprd.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15090

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
savle napsal:
....Ale jinak je to s casem naprd.

Davide co Vídeň?

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15095

  • MB124.200e
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Majchy
  • Příspěvky: 84
  • Karma: 2
Angelo napsal:
Co říkáte na tohle?

www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C5%AFz/Me...ipcar/221522758.html

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


tak jedna nabídka taky pro tebe, kupéčko s palubním PC, raritka

www.kapaza.be/nl/mercedes-benz/mercedes-...papier-104321048.htm
W124 200E automat ´89

Opa Harald von Freyung

To podstatné je již za námi .....

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15097

  • savle
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • R129
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 4
Pirx: urcite bych jel jestli se pojede. To uz snad budu mit volneji.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15098

  • Angelo
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 123
  • Karma: 8
Večerní kupé ve vůni.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15110

  • MB124.200e
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Majchy
  • Příspěvky: 84
  • Karma: 2
Angelo napsal:
Večerní kupé ve vůni.


Ano,vzít to řádně za tím podběhem
W124 200E automat ´89

Opa Harald von Freyung

To podstatné je již za námi .....

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků, 1 měsíc #15111

  • JaMat
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 40
  • Karma: 2
"Pas de papier" znamená, že to kupéčko je bez not? To sou mi věci...

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků #15146

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Jj nemá noty a taky píše, že to nestartuje, zapalování k opravě...
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 8 roků #15159

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 7 roků, 12 měsíců #15286

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
Zajímavý pro žehliče

www.slparts.nl/de/shop/

Re: Zajímavé nabídky MB vozů na internetu 7 roků, 12 měsíců #15293

  • JaMat
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 40
  • Karma: 2
Čas pro vytvoření stránky: 1.27 sekund
Free business joomla templates