HomeRenovace a opravy youngtimerů

Renovace a opravy youngtimerů

S více než 15ti letými zkušenostmi s Mercedesy nabízíme opravy a renovace těchto báječných vozů. Specializujeme se na dílčí i celkové renovace Mercedesů a po domluvě i ostatních značek.

Karoserie opravujeme co nejpůvodnějšími postupy, ale zároveň využíváme moderních technologií. Např. při opravě korozí napadených prahů využíváme původních bodových svárů tak, aby výsledek odpovídal originálu. Snažíme se zachovat co nejvíce původních dílů a pokud to jde, tak je opravit. Cílem je, aby auto neztratilo svou duši. Absolutním cílem je co nejvyšší kvalita výsledku. Žádné kompromisy.

 

Máme prověřené partnery pro lakování, opravy kožených interiérů nebo výdřevy vašich miláčků. Zajišťujeme originální náhradní díly, nebo po dohodě se zákazníkem i díly z druhovýroby tam, kde je kvalita srovnatelná s originálem.

Mimo celkových oprav karoserií se specializujeme na citlivá místa našich oblíbených vozů. Nejobvyklejší jsou opravy heverových děr, prahů, nebo podběhů či horních misek předních pružin. Díky technologické chybě ve výrobě, má téměř každý mercedes řady W124, W140 nebo W210 problém s uhnilýmy trny plastových nadkolí. Vyvinuli jsme technologii jejich opravy tak, aby byl výsledek shodný s originálem, ale vydržel déle.

 

 

Při opravách je samozřejmostí pravidelná komunikace se zákazníkem ohledně vývoje opravy a plánu dalších kroků. Nikdy nechybí ani komplexní fotodokumentace.

Rádi hledáme příčiny potíží s motory se vstřikováním K a KE Jetronic. Umíme repasovat vstřikovací hlavy těchto systémů. Vzhledem k mizivým možnostem digitální diagnostiky, využíváme klasické metody měření tlaků paliva v soustavě nebo komplexní proměření a diagnostiku motorové elektriky. Disponujeme většinou modelů řídících jednotek motorů KE-Jet tak, abychom vyloučili jejich špatnou funkci.

Repasujeme brzdové třmeny z komponentů Frenkit. Při zkouškách takto repasovaných třmenů se dostáváme k hodnotám shodných s novými třmeny. Není problém vyměnit nábojové ložiska nebo díly řízení.

Cenové nabídky posuzujeme vždy individuálně. Po dohodě i na místě u zadavatele.

Neslibujeme zázraky, nejsme nejlevnější ani nejrychlejší. Ale to co nabízíme vždy je kvalita a fér jednání. Auta milujeme a k zákaznickým se chováme s úctou a láskou. Vždy jsou v suchu a pod střechou. S opravami neotálíme, protože potřebujeme místo na dílně.

Pracujeme ve vytápěné dílně o třech stáních, disponujeme fortelným dvousloupovým zvedákem, montážní jámou a dobrým kávovarem. Tak se stavte na kávu. Jsme 5 minut od Kolína ve středních Čechách. 

Specializujeme se na typové řady W108, W114/5, W116, W123, W124, R129 a W140. Korozi ale vyženeme i z jiných vozů a nemusejí to být ani Mercedesy.

Kontakt:
Vít Saiver
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 602 485 503 

 

Free business joomla templates