HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Dědek si žije svým vlastním životem :-)
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Dědek si žije svým vlastním životem :-)

Dědek si žije svým vlastním životem :-) 10 roků, 11 měsíců #6431

  • Martin115
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 270
  • Karma: 5
Může mi to někdo z vás expertů vysvětlit? Možná jste zaregistrovali, že u žluťáka řeším to servo, které je asi těsně před smrtí. Ale prostě nechám ho důstojně dodejchat a vyměním. Měnil jsem řemen na servu a tři dny na to louže pod autem jak cip. Olej ze serva, nádobka skoro prázdná. Tak jsem dolil a domluvil opravu a najednou nic. Drobné krůpěje pod autem a teď už zhola nic - sucho. Tak nevím - nějak nevěřím na samoléčbu Buď to prostě teče a nebo neteče ne?
Pane učiteli, to je žigul, že jo?

Re: Dědek si žije svým vlastním životem :-) 10 roků, 11 měsíců #6433

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Ač bych si to také někdy přál, reálně samoléčba nikdy nefungovala. Několikrát se mi problém jakoby sám vyřešil, ale pak se vrátil při nejhorší možný příležitosti. Odkud Ti to teklo? V.

Re: Dědek si žije svým vlastním životem :-) 10 roků, 11 měsíců #6434

  • Martin115
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 270
  • Karma: 5
Přímo z pumpy.

Jinak samozřejmě na to nevěřím také. Někde je problém, ale proč to teklo, respektive celé vyteklo, a teď nic.
Pane učiteli, to je žigul, že jo?
Poslední úprava: 10 roků, 11 měsíců od Martin115.

Re: Dědek si žije svým vlastním životem :-) 10 roků, 11 měsíců #6436

  • Lukáš Labaj
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Mercedes 500SE
  • Příspěvky: 45
  • Karma: 5
Já jsem pumpu nechal letos přetěsnit a drží. Mě to vždyckyteklo když auto stálo, když jezdilo a stálo jen v noci tak ne. Motor byl od toho oleje celý mastný i podvozek, tak byl i problém zjistit místo odkud to teklo.

Re: Dědek si žije svým vlastním životem :-) 8 roků, 3 měsíců #14775

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Martin115 napsal:
Může mi to někdo z vás expertů vysvětlit? Možná jste zaregistrovali, že u žluťáka řeším to servo, které je asi těsně před smrtí. Ale prostě nechám ho důstojně dodejchat a vyměním. Měnil jsem řemen na servu a tři dny na to louže pod autem jak cip. Olej ze serva, nádobka skoro prázdná. Tak jsem dolil a domluvil opravu a najednou nic. Drobné krůpěje pod autem a teď už zhola nic - sucho. Tak nevím - nějak nevěřím na samoléčbu Buď to prostě teče a nebo neteče ne?


Tvl, a já si říkal, z čeho jsou ty zkurvený fleky všude:)

Už mi kvůli tomu psali i email z podzemních garáží
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Dědek si žije svým vlastním životem :-) 8 roků, 3 měsíců #14781

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
napadá mě unavené gufero kolem hřídele, když jsi dal nový řemen a napnul ho, tak se v ložisku možná hnula hřídel axiálně a gufero přestalo těsnit a teď se zase třeba hřídel dostalo do jiné polohy a gufero si sedlo a je klid. A nebo taky ne a je to blbost..
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.43 sekund
Free business joomla templates