HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Diagnostika střechy
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Diagnostika střechy

Diagnostika střechy 7 roků, 10 měsíců #15332

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Na základě dotazu na problémy se střechou žehličky jsem se propátral ke kompletnímu dokumentu, který obsahuje popis komponent a veškeré diagnostikovatelné chyby střechy. Tak tady je. Snad pomůže.
V.
Přílohy:
  • Příloha Tato příloha je pro hosty skrytá. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.
Poslední úprava: 7 roků, 10 měsíců od vitek.
Následující uživatel poděkoval: prcek

Re: Diagnostika střechy 7 roků, 10 měsíců #15356

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Ještě video od blázna, co si sestavil simulátor střechy

Re: Diagnostika střechy 7 roků, 1 měsíc #16033

  • Bossoun
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • mazlik r129 delnik w163
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
ahoj diky za prispevek ale pro mne je tento dokument jen utvrzenim ze strechu asi nikdy nezprovoznim .....kdyby vedel nekdo o cloveku ktery by dokazal najit zavadu pres diagnostiku abych alespon vedel o jak vysokou pujcku mam pozadat banku byl bych moooc vdecny ...hydraulika vymenena na vasi radu loni za uplne cernou asi jeste original 26let starou ,podle meho cerpadlo silu ma,unik hydrauliky nikde nezjisten ,pred trema rokama pri koupi strecha sla sice pomalu muselo trochu pomoci rukou ale to prisuzuji spatnemu oleji ale sla ...nasledne asi 5x a pak to umrelo ..po lonske zime navic zacal svevolne sam od sebe pomalinku vyjizdet ochrany oblouk ..na knoflik normalne funguje vyjede nebo zajede ale pokud ho necham dole sam se behem cca 3min pomalinku zvedne ((( .... ja vim ze s takoveho popisu asi moc nevyctete ale kdyby se nekdo na jare nasel a mel chut se podivat prijel bych kamkoliv jsem v situaci jako zena ktera ma robertka ale nemuze sehnat do nej baterie ...projedu se pomazlim se ale neni to ono ....dekuji za kazdou radu venca

Re: Diagnostika střechy 7 roků, 1 měsíc #16034

  • Kesu
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 4
Hele ono je docela problém v tom, že žehlička je co kus to originál. Respektive verzí řídících jednotek střechy je snad 8. Takže dost záleží na roku. Pokud už máš tu OBD diagnostikovatelnou, pak to jde normálně načíst. Novější jednotky (cca od 1994-5) už jsou normálně diagnostikovatelný, respektive vypíší co je zacvaklý a co ne. V tý jednotce je normálně "mozeček".
Ale podle toho co to dělá bych si spíš vsadil na tu cvakací věc co postoval Vítek.

Re: Diagnostika střechy 7 roků, 1 měsíc #16035

  • Bossoun
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • mazlik r129 delnik w163
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
dik za radu s moji klikou tam jeste mozecek nemam mam r.v 1991 tak ze asi pokus omyl a jeste najit toho dobrodruha co se na to podiva ...nechci to davat normalnimu elektrikari co tuhle strechu jeste nevidel aby tam nenadelal jeste vice skody nez tam je ...casu je dost snad se nekdo ozve nespecham na to ...uz sem v loni s nekym mluvil z kolina ktery byl ochotny se na to podivat ale ted presne nevim kdo uz nemam kontakt (( ...jeste bych se chtel zeptat pasoval by na r129 volant z w220?? pokud ne tak z ceho? mam dojem ze z w140 a w124 ale nejsem si jisty poradite diky hezky den

Re: Diagnostika střechy 6 roků, 8 měsíců #16364

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Teď tu zrovna máme jedno žehlení na servis. Rok 91. Znova jsem kvuli tomu naštudoval postupy. Střecha je diagnostikovatelná. Je možno vyblikat cca 30 chybových kódů. V aktuálním případě mě to dovedlo neomylně k chybě. V.
Následující uživatel poděkoval: Bossoun

Re: Diagnostika střechy 6 roků, 8 měsíců #16365

  • Bossoun
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • mazlik r129 delnik w163
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
to jsi sikula pristi rok se take obednam pokud si najdes cas se mrknout na tu moji strechu letos uz nevyjedu ..hezky den
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.37 sekund
Free business joomla templates