HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Chystám se na lišku
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Chystám se na lišku

Chystám se na lišku 10 roků, 3 měsíců #9421

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Jak dělá liška, už určitě všichni víte. Kdo ne, doporučuje ukrutně vlezlou věc, kterou najdete na youtube pod názvem what does the fox say?

No ale konec nejapných ftipů. Chystám se vzít 115 odsopoda. Budu sápat ven nápravu a ošetřovat povrchovou rez. Chtěl jsem to patlat Chelade, ale několik lidí mi doporučilo Rodexol jako obdobně schopný a levnější nátěr. Dejte mi vědět vaše zkušenosti, resp. když to budu objednávat, tak jestli chcete nějakou pixličku taky:
www.e-barvy.eu/products/rodexol-lv-00-st...ator-koroze-0-5-kg1/

V.
Poslední úprava: 10 roků, 3 měsíců od vitek.

Re: Chystám se na lyšku 10 roků, 3 měsíců #9422

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Ahoj Vítku, moc díky, že se o moje auto tak staráš, to nemuselo bejt:)

Jak jsem psal v topicu "obytňáky", na e-barvy jsem na základě několika postů na mbcc objednal Rodexol, mají ho v akci za 180.

Přišel o dva dny později, úhledně zabalený v krabici od bot spolu s hodně slušnou základovkou zdarma.

Dnes to budu zkoušet.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Chystám se na lišku 10 roků, 3 měsíců #9541

jestli máš někoho na elektrárnách nebo na teplárnách to je jedno a to samé. tak ti použivaji spešl německou barvuna parovodní potrubí,, ono to je vlastně bezoplachovy odrezovač konzervant a svrchni barva nazev nevím ale vím že jsem daval za 10kg 1800kč. problém je ten že ji musíš použit celou nebo hlavně odlit a to co ti zbyde nevracet do plechovky!! oxidujepřed 6lety jsem stím sajrajtem vystřikaval dutiny a spodek na autě a musím ríci nikde naznak lišky to same i okapy v pohodě !! jestli chceš tak nazev ti zjistím i výrobce.je draha ale stoji za to..
W123 240d,W116 280s, VW 1.9TD Transporter,AUDI A4 1.8.

Re: Chystám se na lišku 10 roků, 3 měsíců #9550

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Tak já jsem dneska testnul na dílně ten Rodexol.

Na půl hodiny jsem dal tu plechovku nahřát ke kamnům, pak jsem to zkusil na několika místech totálně zasranýho plechu, kterej měl povrchovou lišku a hluboukou rez.

Když jsem dokouřil druhé cígo, na těch místech byla suchá černá hladká vrstva, po rzi ani známka.

Koukal jsem jak zjara.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Chystám se na lišku 10 roků, 3 měsíců #9569

  • prcek
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • W123 280CE
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 8
Ja muzu po vlastní zkušenosti doporučit Brunox Epoxy - odrezovač+základovka. Cena hrozna, ale co jsem s tím natřel, drží již pár let.

Re: Chystám se na lišku 8 roků, 10 měsíců #13902

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Zkušenost s Rodexolem po dvou letech = podezřívám toho, kdo to natíral, že nedodržel technologickej postup, ale všechny místa, který ošetřil, zrezly:)

Abych Rodexolu nekřivdil, zkusím to osobně.

A.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.41 sekund
Free business joomla templates