HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Vánoce se blíží, inspirace na dárky?
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Vánoce se blíží, inspirace na dárky?

Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8737

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13
Tak tu máme začátek Prosince. Včera jsem přivezl první dárek pod stromeček. Už jste někdo začal s kupováním dárku? Jako každý rok mám samozdřejmě problém s výběrem pro rodinu atd.. Co takhle nějakou inspiraci?

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8739

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Zatim mame vymysleny pro rodice: kavovar, nejaky vonavky, sadu DVD Pisen pro Rudolfa II, kosmetiku...
Jinak dobrej topic, doufam, ze se zapoji co nejvic lidi, dalsi inspirace se rozhodne hodi
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8740

  • AndréW115
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 77
  • Karma: 1
Mě tohle období nějak nejde k pleti a s vymýšlením dárků mám problém. Nicméně u nás to vypadá na zásnubní prstýnek....

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8742

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
www.rcobchod.cz umím i nějakou lepšejší cenu pro
Poslední úprava: 10 roků, 4 měsíců od 6bota.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8748

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
Co třeba nějaké to tričko BRANDNESS? viz www.benzworld.cz/index.php/zde-se-vypovi...atikou-laska-k-autum

František
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8749

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Já včera dostal od ženy seznam! Hurááááááá, ušetří mi to notnou dávku nervů. Spoustu praktických věcí a nějaké hezké maličkosti vysoké ceny pro krásu a vůni. Radost s ní spolupracovat. Já bych si přál zapalovací modul, ježíšek ale netuší o co jde, tak si ho budu muset koupit sám a dát pod stromeček.

A jinak jsem včera dárek pana fízla viděl ještě zabalenej a rozhodně si chlapec umí udělat radost. V.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8752

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Opravdu si koupil basu Rumu?
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8754

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Kuba F1 napsal:
Opravdu si koupil basu Rumu?


No když už se to provalilo, tak je to venku. A ještě si ji zabalil do vánočního papíru . V.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8755

  • kubass
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Fiat 600D + Citroën C5 II 2.0 HDi
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 1
Já koupil rodičům televizu do ložnice, segře foťák, moja dostane nějakou fešnou Lumiu, fotobraz sem kopil, a knížku autoškoly dostane, už o tom mluví rok, tak ju musím popíchnout ...

No a mě ježíšek donese prozměnu Lumiu, ale eště nevím jakou, jestli 625 nebo 820, ešče nejsem zcela rozhodnut

A prstýnek? No, ten dostala už v létě, takže po druhé by to asi nebylo tak napínavy ...

A jinak teda dárky už mám skoro nakoupeny...
Ex: 124 320E, 124 230E, 190 200D
Poslední úprava: 10 roků, 4 měsíců od kubass.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8765

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13
Kuba F1 napsal:
Opravdu si koupil basu Rumu?


Jen jednu? To by už na tři krále nebylo co pít kdepak, rum mám ve špajzu neustále.

Dárek pro sebe už mám, teď ještě pro ostatní. RC model je fajn, ale to už jsem obdarovával minulej rok, triko není špatnej nápad, jenže osoba která by ho dostala fandí tý černý herce ve žlutym poly , takže to vidím na dárky co neurazí...parfémy atd. Nebo nějaký další nápady?

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8769

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
kubass napsal:
Já koupil rodičům televizu do ložnice, segře foťák, moja dostane nějakou fešnou Lumiu, fotobraz sem kopil, a knížku autoškoly dostane, už o tom mluví rok, tak ju musím popíchnout ...

No a mě ježíšek donese prozměnu Lumiu, ale eště nevím jakou, jestli 625 nebo 820, ešče nejsem zcela rozhodnut

A prstýnek? No, ten dostala už v létě, takže po druhé by to asi nebylo tak napínavy ...

A jinak teda dárky už mám skoro nakoupeny...


A já se stěhoval z hané, protože tam nebyly prachy:)

Nic ve zlým, naše rodina vyhlásila limit na osobu a dárek 200 Kč nebo vlastní výrobek nebo něco, co se dá vypít a sežrat a svátky jsou najednou těžce na pohodu. Jen dětičky do 10ti let mají dárky do 500, aby jim to nebylo líto.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8772

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Já jsem to vyřešil autodárkem.

No, bylo by za to slušné piano..
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8775

  • kubass
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Fiat 600D + Citroën C5 II 2.0 HDi
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 1
Aci napsal:
kubass napsal:
Já koupil rodičům televizu do ložnice, segře foťák, moja dostane nějakou fešnou Lumiu, fotobraz sem kopil, a knížku autoškoly dostane, už o tom mluví rok, tak ju musím popíchnout ...

No a mě ježíšek donese prozměnu Lumiu, ale eště nevím jakou, jestli 625 nebo 820, ešče nejsem zcela rozhodnut

A prstýnek? No, ten dostala už v létě, takže po druhé by to asi nebylo tak napínavy ...

A jinak teda dárky už mám skoro nakoupeny...


A já se stěhoval z hané, protože tam nebyly prachy:)

Nic ve zlým, naše rodina vyhlásila limit na osobu a dárek 200 Kč nebo vlastní výrobek nebo něco, co se dá vypít a sežrat a svátky jsou najednou těžce na pohodu. Jen dětičky do 10ti let mají dárky do 500, aby jim to nebylo líto.

U nás taky nejsou, to se neboj
Ex: 124 320E, 124 230E, 190 200D

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8777

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
kdyby do toho někdo dělal, tak bych do vánoc potřeboval pořešit jeden, možná dva noťasy. Nic kosmickýho-bude to více měné na prohlížeení internetu. Druhej ještě nevim.Kdyby se v tom někdo pohyboval a koukala z toho pro něj nějaká koruna tak napište sz, jinak to asi objednám u ALZY.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8779

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Já ted kupoval jedno lenovo a ty nový widláci jsou k vsteku..... zlátý 7 naštěstí na tom nedělám...jinak bych si to už 1000x přeinstaloval. Jinak moje přítulka používá mac a myslím že jestli windows půjde dál touhle cestou tak... linux nebo mac
Poslední úprava: 10 roků, 4 měsíců od 6bota.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8782

  • kubass
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Fiat 600D + Citroën C5 II 2.0 HDi
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 1
Ale zase když na tom děláš s Ultrabookem nebo tabletem jsou ty 8čky super , ale je pravda že na nedotykovym displeju to může působit zezačátku chaoticky
Ex: 124 320E, 124 230E, 190 200D

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8784

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Dejte pokoj s dárkama...

Teď jsem dořešil 50tiny mámy, jelikož je to významné výročí, tak briliantovým náhrdelníkem. Teď ježíšek a tzn:

Máma, sestra, bratr, blízký obchodní přítel (tam je to jasné) obchodní partneři (tak 30 lidí minimálně), otce řešit nehodlám, přítelkyni která čím dál víc kandiduje na bývalou už asi taky řešit nebudu...

Nechám to na poslední týden, nestíhám, absolutně. Do toho musím s cca 15ti zaměstanci uzavřít rok, takže posezení a nějaké výslužky..

Už jen když to píšu, mám po náladě...

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8785

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Já to mám vyřešené,řekni co chceš,napiš Ježížkovi.Já mu to pošlu.Každý dopis začíná " Milý Ježíšku ......................." Takže jsem v obraze,u nás se každoročně posílá psaníčko.No a já mám s Ježíškem domluvu,že to v naší rodině vezmu za něj.A protože vím,co kdo chce,je to jednoduché.Ale pozor,Ježíšek funguje jen přes poštu,ne přes internet.No a když Ježíšek přijde na preventivní prohlídku,jen si vyměníme informace.Ale dnes byl Mikuláš,také rozdával,někdo dárek,jiný uhlí a mrkev.byli čerti a andělé,já raději čerty,zlobil jsem,nic jsem nedostal.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8811

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Já byl tak hodný,že můžu konečně přidávat i soubory z nového telefonu-jinak svátků a narozenin je tolik,že to musím někdy řešit dárkovými poukazy-z mé zkušenosti vím jak je ten dárek k ničemu,když si pak můžu s klidným svědomím doplatit na co bych jinak třeba meměl chuť investovat tolik.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8846

  • petr 123TDT
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 25
  • Karma: 0
Já jsem si udělal vánoce už včera.Dal jsem si S210 270 cdi.A jsem moc spokojenej

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8851

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Už aby tenhle blázinec skončil...... Už se těším na pár dní klidu...
Poslední úprava: 10 roků, 4 měsíců od 6bota.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8861

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
petr 123TDT napsal:
Já jsem si udělal vánoce už včera.Dal jsem si S210 270 cdi.A jsem moc spokojenej


Tomu říkám inspirace
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8872

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
My s chotí řešíme Vánoce spíš směrem k dítku, ten seznam, co si nakreslila Ježíškovi je sakra dlouhej ...já jsem si koupil Performance kit na čírko ( viz odkaz ) a ženě něco, co bude mít jako překvápko, vůbec netuší, tak mě baví jak neví a chce vědět.

www.autogereke.nl/aanbod/jeep-cherokee-p...ing-4.0-ho-1992.html

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #8880

  • Mamut
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 1
No kedze som este mlady a nemam tolko skusenosti s peniazmi a ich narabanim tak aspon neco sem uz koupil

Sebe som si kupil uz pred mesiacem Sony Xperia Z1 a rozhodol som sa ze si to dam az pod stromcek tak sem to dal rodicum a oni mi to tam snad nejak cez jeziska poslu...
Otcovi somkupil holiaci stojcek ktery stal 29.99 eura hoci ten jeho starsi je lepsi ale uz se nanho nedaji sehnat ty hlavice ma ten strojcek uz 7 rokov
Brat chcel baterky aj s nabijackou tak sem mu kupil 4x AAA baterky 2500 mah a samostatne nabijecku ktonu cos stalo dokopy 34 eur
Brat cislo dva si chce koupit PlayStation 4 a tak jemu som povedal ze dolozim taky 30 az 40 eura

No a pro mamu zatim nic nemam tam by to chcelo niaky napad

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #9015

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Re Mamut Brilianty jsou věčné a neurazí stejně jako kosmetika.Ale co koupit ženě,co nechce šperky,nové auto,kožešiny,zlato,nové šaty,kosmetiku a jiné věci,co normálním ženským dělají radost? To je " oč tu běží " jak by řekl Hamlet,kralevic dánský.Má paní je žena zvláštní,tajuplná,vmyslit se do jejích snů a přání je věc převelice těžká,lámu si s tím hlavu každý den,naštěstí dárky pro rodinu jsou vyřešeny,dokonce i naši psi napsali Ježíškovi,je jasno,ale u ní ? Jeden dárek,převelice tajný mám,ale potřeboval bych vymyslet něco, ano něco s velkým N,nejde o peníze,jde o radost,překvapení,může to být jen hezká hloupost.Velké a drahé dárky,jí potěší několik maličkostí,hloupostí,letos mi nějak došla inspirace.Takže lahev červeného pro inspiraci a zítra sjezdím celý svět,abych jí udělal radost.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #9018

  • kubass
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Fiat 600D + Citroën C5 II 2.0 HDi
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 1
Mě už v nedělu skorožena nadělila fešnou Lumiu 820tku tož si už hraju, asi sem byl hodnej ...

Android se může jít bodnout
Ex: 124 320E, 124 230E, 190 200D

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 4 měsíců #9051

  • Kanal-K1
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W140 S320L 97, ex W124 230E 87
  • Příspěvky: 332
  • Karma: 6
Tak tohle sice už asi nedorazí do Vánoc, ale malý pár dní počká..
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 3 měsíců #9339

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Pánové, ježíšek mi udělal letos radost jedním obzvlášť pěkným dárkem, již dlouho jsem si ho přál a to že toto existuje jako originál MB Classic značkové příslušenství mě fakt dostalo. V.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 3 měsíců #9340

  • kubass
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Fiat 600D + Citroën C5 II 2.0 HDi
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 1
nám leta
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Jinak u nás je mají v globusu, sice takovy trochu kyčovity, ale mají .
Já ho dostal před 7mi rokama od ségry k narozkám, prošel semnou všema autama, a i teď ho mám na platě
Ex: 124 320E, 124 230E, 190 200D

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 3 měsíců #9359

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Kdyby si byl na srazu v Táboře,tak tam ho dostal jako cenu kamarád wdb123,snad ho měl i v Kersku v autě takhle na zadním okně.Tuším,že sponzor byl Mercedes České Budějovice.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 10 roků, 3 měsíců #9412

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
www.mb-fanstabor.estranky.cz/fotoalbum/n...abor-2013/#photo_814
Tady jsem našel důkaz a na těchto stránkách se můžete dozvědět o akcích proběhlých a plánovaných!

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 9 roků, 4 měsíců #12926

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 9 roků, 4 měsíců #12932

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
U nás je to tak,že Ježíšek dává dárky,ale my si nic nepřejeme,nechceme,netoužíme.Tak obdarujeme všechny nám milé a spokojíme se, že jsme zdraví.A pokud si něco přejeme,tak je to zdraví,jasná mysl a soběstačnost.Tím ušetříme Ježíškovi práci.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 9 roků, 4 měsíců #12943

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Inu co ještě dodat k dárkům.Diamanty jsou věčné,nový vůz neurazí,diamanty,nové šaty.Pomíjivé,zbytečné.Mějme se rádi,starejme se o své zdraví.

Re: Vánoce se blíží, inspirace na dárky? 7 roků, 7 měsíců #15690

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Napsal jsem už ježíškovi

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.91 sekund
Free business joomla templates