HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Když kupujete byt - peklo na zemi
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Když kupujete byt - peklo na zemi

Re: Když kupujete byt - peklo na zemi 8 roků, 8 měsíců #14112

  • AndréW115
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 77
  • Karma: 1
Hezký to kucí máte
Sádrák: tvl. Davide, to tedy byl fofr Akorát - nechci do toho zasahovat - kdybych já dělal základní desku, tak na podzim, ať do jara pořádně vyzraje. Hrnout na to hned dům mi nepřipadá moc rozumný. Já vím, že technologie a chemie postoupily, ale není nad pořádně vyzrálý beton.

Re: Když kupujete byt - peklo na zemi 8 roků, 8 měsíců #14114

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
André: jo, to je pravda, mě deska zrála přesně měsíc, ale zase to byl spešl beton na toto. Tak uvidíme, snad to bude v cajku. Není čas ztrácet čas V nejhoršim se odstěhuju do stodoly na půdu, je tam 120 čtverců prostoru..

Re: Když kupujete byt - peklo na zemi 8 roků, 6 měsíců #14295

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
To já koupil před 4 lety barák. Na štestí sám a eště že jsem měl předmanželskou smlouvu a je to psaný jen na mě. Po rozvodu to stvoření, co mělo vadnou řídící jednotku nemělo nárok na nic, dohodli jsme se na koupi bytu pro ní a dítě, barák zůstal mě. Ale to je vedlejší, nejhorší v Tachově byl přístup RK RAZKA. Prodali mi dům, kde mělo trvalý pobyt 8 cizinců. Dnes již vím, že to bylo kvůli řidičákům, o který v cizině přišli a tady si je asi na Strahově dělali znova. RAZKA se k problému postavila zády, že prej to nevěděli a pod. Takže rok jsem volal, psal a komunikoval s cizineckou, než se mi ty šmejdy podařilo vystěhovat papírově. Fyzicky tam nikdy nebyli. Zas ukázka absurdistánu, že kupující dokud není majitel si nemůže ověřit kdo v bytě či domě bydlí, dokud není majitel. Dejte si bacha na tyto praktiky realitek, je to častý jev. Při koupi by si paní makléřka nejradši klekla a rozepla mi kalhoty, po prodeji nebrala telefony a až šéf realitky po vyhrůžce TV NOVOU byl ochoten jednat. Ehm, jednat, spíše mě znovu poslal na cizineckou. Už vím, proč mají slogan PRODÁVEJTE S NEJLEPŠÍMI
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Když kupujete byt - peklo na zemi 8 roků, 6 měsíců #14300

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Pro zájemce: aktuální fotky orlího hnízda:


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Když kupujete byt - peklo na zemi 8 roků, 6 měsíců #14304

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
Tý jo, to je fakt orlí hnízdo. A kdy plánuješ dokončení?

Re: Když kupujete byt - peklo na zemi 8 roků, 6 měsíců #14306

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Má to několik etap:)

Hotový tak, jak bych chtěl, to nebude asi nikdy, nebo možná za tři roky.

Jádro (tahle věž) bude do konce roku hotová zevnitř, na jaře pak první přístavba a fasáda.

Děláme to tak nějak po víkendech. Do toho dolepuju ještě Holeš a vlastní život:)
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
  • Strana:
  • 1
  • 2
Čas pro vytvoření stránky: 0.41 sekund
Free business joomla templates