HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

KAM NA VÍKEND
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: KAM NA VÍKEND

KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5042

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Nevíte co s víkendem?
Nerad k moři,na hory-za týden dva zase zpátky v paneláku.To se radši jedu projet každé dva týdny někam a než sedět za pecí a čumět na bednu,když se na chalupě nedá nic dělat,nebo se i nechce,hodí se vědět kam se dá jet a kdo kde bude.
Co sem dávat různé nápady,ať už auto nebo moto akcí-třeba se také jezdíte podívat jako já i na závody Trabantů,motoakce nebo něco takového,jako tato MB akce a nevíte o ní.
Z Tábora jede i Capa,třeba Kanál co to má kousek-ví o tom?

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 11 roků, 1 měsíc od lavon.
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5053

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Pro mě sice úsměvné téma, já mám práce na 10 let dopředu, takže o volném víkendu si můžu akorát tak nechat zdát Ale jinak dobrej nápad, protože většinou se člověk dozví akorát o tom co bylo, kde kdo byl, jaký to tam bylo, takže nápad založit topic, kde si budeme dávat vědět předem, hodnotím
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5061

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Jdeme v sobotu s dětma putovat s dinosaury do O2 Arény. V.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5065

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13
vitek napsal:
Jdeme v sobotu s dětma putovat s dinosaury do O2 Arény. V.


tak bacha na tyranosaura, slyšel jsem, že už nedostal tejden najíst

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5073

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Také bych rád někam vycestoval,leč víkendy zimní jsou věnovány pracem kancelářským,údržba kartotéky,obeslat pacienty na prevenci,vyřadit ty,co nechodí,obeslat pojišťovny,potvrdit smlouvy,natřít polštářky razítek barvou,také se musím věnovat řidičům kamionů,kteří jsou doma jen o víkendech.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5192

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Účast byla hojná a pořadatel Č.B.zajistil v teple občerstvení,pozornosti,vyzkoušení místních atrakcí a 16 těchto krásných vozidel k zapůjčení zdarma!Moje svezení s GL350 v ceně 2,2mil.Kč a212E250 v ceně 1,5mil Kč potvrdilo,že jsou mé favoriti.Byl bych debil,kdybych tam nebyl-uznejte,hezký výlet s rodinou i bez potvrdí kamarádi a 170km tam stálo rozhodně zato-cestou se ke mě přidalo 6členů MBfans Tábor.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Jeden z dárků-teleskopický odstraňovač toho neštěstí na našich

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5195

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5196

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
nový GL vypadá slušně a věřím, že i pěkně pojede. E - class w212 je úžasný auto, až se nechce věřit o kolik je lepší než W211.
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5201

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Dinosauři byli super. Bylo vidět, že BBC do toho pustilo mooooc peněz. Taky tomu odpovídala plná O2 arena. V.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5202

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Frankmaniator napsal:
nový GL vypadá slušně a věřím, že i pěkně pojede. E - class w212 je úžasný auto, až se nechce věřit o kolik je lepší než W211.


Jak se mi líbilo starý ML i GL tak těm novejm nemůžu přijít na chuť. Mámen ML ve firmě, a ani mě neláká se stim svézt. V.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5203

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Hjundééé hadr

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5204

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
ML i GL jsou sice krásná auta ale je to SUV,v terénu jsou oba žebráci,i když dojedou dál než BMW X5,což je bída největší,nerozjede se na mokré trávě.Navíc jejich cena je přehnaná,stejně jako u Rovera.Ale lidi to chtějí a kupují,mě se to nelíbí a pro mě je to k ničemu.Ale co člověk,to jiný názor či priorita,kdyby to chtěla moje paní,tak jí ML či GLK koupím.Mě ta přemíra elektroniky vadí a tvary karoserie též nejsou mým šálkem kávy.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5210

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
No, člověče, já byl vloni na nějaký akci MBČR a byla tam i možnost svézt se GL a GLK a fakt jsem čumněl co i to malý GLK dokáže, projelo všechno co GL a to i takovej ďolík, kde když jel pak kámoš a poprosil instruktora, aby vylezl a vyfotil ho, tak ten chudák se tam ani nemohl udržet na nohách a plácnul sebou do bláta boční náklony neuvěřitelný, křížení, atd. kdybych si to nevyzkoušel na vlastní kůži, tak tomu neuvěřím
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5211

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Michal napsal:
No, člověče, já byl vloni na nějaký akci MBČR a byla tam i možnost svézt se GL a GLK a fakt jsem čumněl co i to malý GLK dokáže, projelo všechno co GL a to i takovej ďolík, kde když jel pak kámoš a poprosil instruktora, aby vylezl a vyfotil ho, tak ten chudák se tam ani nemohl udržet na nohách a plácnul sebou do bláta boční náklony neuvěřitelný, křížení, atd. kdybych si to nevyzkoušel na vlastní kůži, tak tomu neuvěřím


tak na to jaká je to kráva to opravdu projede dost i na obyč obutí, ale o nějakym křížení teda rozhodně nemůže bejt řeč

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5212

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Já nemyslím křížení náprav, to je logický, když to nemá tuhý nápravy, ale nezávislý zavěšení, měl jsem na mysli takový ty velký hroudy křížem proti sobě, na kterejch se to auto musí neustále křížem překlápět, napsal jsem to zjednodušeně, abych to nemusel takhle rozepisovat...
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5213

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
aha, když se řekne že auto dobře kříží, tak si představim tohle




páč tady nic nevidim tím to nechci samozřejmě srovnávat Když má auto nezávislý zavěšení tak nekříží jo ?

Poslední úprava: 11 roků, 1 měsíc od Mitsubishi.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5214

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Já pojem křížení náprav chápu jednoduše když se prostě ty (min.dvě) tuhý nápravy dostanou opticky do kříže, jako třeba tady (i když je to jen modýlek, ale je to tam hezky vidět):

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 11 roků, 1 měsíc #5232

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Jde o typ náprav,pružení atd.Něco jiného jsou list. pera a jiné zas vinut. pružiny.Třeba je velký rozdíl,když jsou list. pera uchycena pod nebo nad nápravou,Patrol má vinuté pružiny všude a kříží výborně,můj Pic-Up má vzadu list.pera a vpředu torzní tyče,v originále to nebylo nic moc,muselo se to upravit a předělat.Dnes se to honí vzduchem,ale zkus v tom jet v terénu,když je to sice nejvýš,ale už to nepruží.Ale GL i GLK nikdo do terénu nevezme a na polní cesty či v zimě k vleku to stačí.Ta auta něco občas dokážou,ale jsou stavěna primárně na silnice a budou-li se každodeně třískat v terénu nevydrží,nedej bože,kdyby si měla skočit.Ale k čemu je super křížení,když není redukce a kopec krout. momentu,ve finále tě zabrzdí ty elektronické blbosti a auto,co lítá po silnici 200 km a drží,nemůže být dobré v terénu.Stejně jako nejsou universální gumy,není universální podvozek.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 11 měsíců #6000

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Jezdím už několik let na tuto motoakci s převahou mezinárodních příznivců,tak kdyby se někdo doma nudil,jede se do vojenského muzea:minule traktorů,před tím do podzemí Želivské přehrady,pivovarů,zámků aj.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


www.motorkari.cz/detail-akce/?aid=4429
Poslední úprava: 10 roků, 11 měsíců od lavon.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 11 měsíců #6001

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
OBLÍBENÉ MOTORKÁŘSKÉ TRASY V ČR-může se hodit ke zvýšení pozornosti,nebo k cestování i s

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 roků, 11 měsíců od lavon.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 11 měsíců #6312

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 10 měsíců #6513

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Za měsíc jedeme na Slovensko, někam k Dunajské Strede a pak si chceme udělat výlet do Budapešti. Je tam někde v okolí něco, co stojí za to vidět? Předem díky za info
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 7 měsíců #7061

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Je tu nějak moc velký klid,tak dávám něco ke koukání,kam vezl tátu na Šumavu,kde se Zetorem-15,byl ve svých 77 letech oceněn jako nejstarší účastník akce!




ladvon.rajce.idnes.cz/3.ZABLATSKA_TRAKTORIADA/

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 7 měsíců #7064

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Zajímavá akce! Moc pěkný!
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 7 měsíců #7068

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Díky, moc pěkné!

Za mě jeden víkendovej tip. Minulý víkend jsme strávili na Lipně. Celá akce mě moc příjemně překvapila. Vše jsme vymysleli v pátek a večer vyrazili. Vzali jsme kola a stan a jeli do kempu. Ubytovali jsme se přímo v Lipně nad Vltavou v kempu Modřín. Vše bez problémů. Ubytko za 400 za noc, stan přímo u vody. Počasí bylo perfektní a atmosféra v kempu i okolí velmi příjemná. V sobotu jsme jeli na kolech z Lipna přes hráz a po druhym břehu až do Frýdavy. Tam jsme sedli na "trajekt" a jeli do Frymburku a odtamtud zase na kolech dolu až do Lipna. 20 km cesty v podstatě po rovině a až na vyjímky mimo silnice. Pro děti 1A. Večer jsme vyrazili na místní atrakci - Stesku v korunách stromů. Každou sobotu maj večerní program - otevřeno do půlnoci a živou hudbu. Cca 700 metrů dlouhá cesta po mostě mezi stromama pomalu stoupá a nakonci je 40m vysoká válcová rozhledna. Vše krásně nasvícené. Opravdový zážitek.
V neděli jsme jeli na kolech zase k hrázi a tam dál podél Vltavy okolo Čertových kamenů a čertovy stěny až do Vyššího Brodu. Po cestě je mnoho příležitostí ke koupání. Ve Vyšáku jsme se naobjedvali, dojeli zpátky k zastávce Čertova stěna a po krásném koupání v řece sedli na vlak a jeli zpět až pod hráz. Zase šlo o velmi příjemný dětský ciklovýlet do 20 km s koupáním. Nedělní bouřky nás zcela minuly a zpátky se nám vůbec nechtělo. Celkově je pro mě Lipno překvapení. Když pominu velká turistická centra, tak jde o milé a klidné prostředí. V.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 7 měsíců #7076

  • prcek
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • W123 280CE
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 8
Michal napsal:
Za měsíc jedeme na Slovensko, někam k Dunajské Strede a pak si chceme udělat výlet do Budapešti. Je tam někde v okolí něco, co stojí za to vidět? Předem díky za info


U D.S. je SlovakiaRing a u Budapešti Hungáč

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 7 měsíců #7078

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Na ringu jsme byli ale ne závodit, nýbrž těsně vedle na trhací desce. Docela sranda, rekord v nájezdový rychlosti se mi povedlo urvat - 64 km/h, víc jsem totiž brikeťáka na tý nájezdový rovince rozhulákat nedokázal Sranda byla pozorovat některý ty hodně starý auta, co byly na třeba 20 let starejch gumách, ty tam tancovaly i ve 35 km/h
A pak ještě na Gabčíkovo. Pár fotek: cendovi.rajce.idnes.cz/1._sraz_Slovensko...ska_Streda_-_2._den/
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 roků, 7 měsíců od Michal.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 7 měsíců #7254

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Kdyby se dnes doma někdo náhodou nudil,tak v Sedlčanech se jede AUTOCROSS,dřív jsem si nevzpoměl to sem dát,tak alespoň pár postřehů mezi včerejšími tréninky z depa:
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Minule-jen pro zajímavost docela dobře jezdilo toto na Rallycrossu:
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 6 měsíců #7380

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Chystá se někdo do Jedovnice? Já tam ještě nikdy nebyl, tak si říkám, že bych se tam možná zajel kouknout...
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 6 měsíců #7384

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
A jen na sobotu nebo přes noc?
Košířský Škrtič v Depresi

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 6 měsíců #7385

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Podle počasí, ubytování si nerezervuju, buď bude pěkně, tak přespím ve stanu, nebo se večer seberu a pojedu domu.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 5 měsíců #7754

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
V neděli jsme byli v Praze na dvou akcích. Obě vřele doporučuju. Nejdříve jsme strávili pár hodin v technickém muzeu. Po rekonstrukci je opravdu moc pěkné a je tam dost Mercedesů k pokoukání. Absolutní špička je W154 Carraciola v původním stavu. Navečer jsme se vydali do skydive arény, kde jsme si vyzkoušeli létání. Obojí je velký zážitek.

Tady jsou fotky z muzea:
plus.google.com/photos/11147424874402848...9409?partnerid=ogpy0

V.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 roků, 5 měsíců od vitek.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 3 měsíců #8791

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 3 měsíců #8796

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
když bylo ještě slušný počasí, tak jsme byli v www.mirakulum.cz/, pro dětí na vyřádění super a já jsem se tam s nima taky vyřádil
Příští tejden jedeme na pár dní sem www.pohadkova-vesnicka.cz/
Poslední úprava: 10 roků, 3 měsíců od Mitsubishi.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 3 měsíců #8921

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 3 měsíců #8939

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Hm, to bych mohl vzít malýho, jak to tam bejvá s počtem diváků? Když tam přijedu akorát na start, abysme tam nemrzli půl dne, dostaneme se ještě někam odkud je něco vidět, nebo to tam bejvá plný?
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 3 měsíců #8950

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Taky jezdím jen na start,abych nemrznul.Místa kolem trati je dost,na těch stránkách je i video,kde je plno jen u hlavního skoku,ale malý se tam klidně dostane.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 roků, 3 měsíců od lavon.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 2 měsíců #9228

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Tak tu sobotu to nejspíš klapne, nikde jsem nenašel kde přesně to bude, jediný co jsem našel bylo, že je to v areálu letiště, tak snad to tam pak bude značený.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 2 měsíců #9242

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Se mnou to bude horší,bolí mne v krku a to jsem se ještě dozvěděl,že mám zítra jít na noční už od 16hod.To by muselo být,ale bez sněhu to není ono,ten mám na podobných akcích rád,koukněte na můj fb jak by to bylo zajímavější,než takhle bez něj i na naší kotlině,kde nemohl chybět na silvestrovském srandamači závodů aut.
Za náměstím je motorest a plocha jeho parkoviště a hned za ním směr Tábor v pravo se uhne myslím,že je to nějaké učiliště a tam už bývá kolona aut až k letišti,kde se parkuje na trávníku přímo u tratě.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 roků, 2 měsíců od lavon.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 2 měsíců #9244

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Ten rodeocross musel bejt super, jsem pičus, že jsem na to zapomněl a nejel jsem tam s malým taky...
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 2 měsíců #9284

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Tak jsme to tam včera s prckem okoukli, sníh samozřejmě nebyl, ale i tak to bylo docela maso. Starší chlápkové, stejně jako mladý kluci, si to tam dávali na upravenejch fichtlech, jak na Mistrovství Světa. O kolize nebyla nouze, občas se někomu stroj zastavil, nicméně po bleskovém roztlačení zase pokračoval v krasojízdě Řev motorů a vůně benzínu s olejem tvořily tu správnou atmosféru a malej se od toho ani nemohl odtrhnout, asi bude fakt můj
Lavon: díky za tip
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 2 měsíců #9299

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Nemáš zač,proto to založil.Já když měl vždycky debku,že je zima dlouhá a tak jsem tam musel jet,abych slyšel řev a cítil tu vůni aspoň den.
Dám sem další,jak budu o něčem vědět i jestli bude za měsíc zase na Lipně akce Snowparty-těším se,že se zase někam kus projedu pořádnym

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků, 2 měsíců #9777

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků #10661

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků #10913

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků #10915

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Díky, už mám v kalendáři
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 10 roků #10940

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
V pátek 4.4. v 19:00 bude z Václaváku odjíždět startovní pole týhle rallye: http://www.edda.cz/mscrdovrchu/index.php?m=novinky/detail&id=2382 myslím, že to bude stát za to! Vloni tam byly samý legendy a to nejen auta, ale i žijící legendy automobilových rallye nejen z ČR.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 9 roků, 11 měsíců #11148

  • Fiend
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • W123 230ce, W210 220cdi
  • Příspěvky: 52
  • Karma: 3
Tento rok jsem si řekl, že budu s kupéčkem jezdit víc než loni (což není tak těžké - cca 250km) a jelikož mám pár kamarádů i nemercedesářů a domlouváme vyjížďky na víkend atp, tak jsem na facebooku založil stránku "Staré káry" (kvůli jednoduchosti organizace)

Kdybyste někdo (zejména z okolí Kolína) chtěl, jukněte tam a přidejte se. Většinou to směřujeme tak do 100km délky cesty a ideálně s přestávkou na naplnění břicha. Nejedná se o žádné organizované akce, pouze si řekneme, že např. v sobotu když nebude pršet, provětráme stroje atp...

Dan

Re: KAM NA VÍKEND 9 roků, 11 měsíců #11174

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Pár fotek z tý pražský akce jak jsem psal výše: http://michaltalbot.rajce.idnes.cz/Rallye_memorial_2014#
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: KAM NA VÍKEND 9 roků, 11 měsíců #11184

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Čas pro vytvoření stránky: 1.24 sekund
Free business joomla templates