HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie

Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #257

  • ondrej
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Ahoj,nechci vyvolat nějaký skupinový nadávání nebo co,jen mě zajmá,co se to na MBCC,kam roky rád chodim,děje.Přijde mi,že je nějakej problém v tom Nenyho servisu.Napište pravdivě,jaký máte zkušenosti.Opakuju,nejde mi o nějaký lynčování.
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od ondrej. Důvod: upřesnění

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #264

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Ahoj, já osobně žádný, takže nepochválím ani nepohaním. Ale Michal by mohl vyprávět. V.

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #265

  • TheLastUnicorn
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Vitamín a Masařka
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Nevím, nikdy jsem tam v servisu nebyl - mám to totiž z Trenčína dost z ruky. 2x jsem od nich bral nějaký díl, ale to bylo v pohodě.

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #266

  • tomaso
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 23
  • Karma: 1
Já má zkušenost jen s dílama - pozitivní, nemůžu říct křivé slovo...
Ale třeba se sem přihlásí Schicklgruber a poreferuje jak v Mělníku opravují kliky motoru a jak se staví k záruce

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #275

  • Mifa
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
bol som tam osobne, potreboval som nejake veci, bolo to asi 5 rokov dozadu a bolo to ok.. celkom fajn pristup..
jak je to teraz... neviem..
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od Mifa.

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #294

  • Snytr
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W124 250D
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Já jsem tam byl jednou a moc dobrou zkušenost nemám. Auto w124 250D. Nechal jsem měnit motor,interiér,setrvák,spojku a nějaký maličkosti.Za týden jsem si jel pro auto.Podle Nenyho je motor šlape jede tak jak má. Nejsem motorář, takže jsem na první pohled nepoznal nic. S autem jsem dojel v pořádku domů. S tátou jsme si všimli že pod 5. vstřikovačem bublá a funí. Zajel jsem tedy do servisu nechat vyměnit nějaké podložky pod komůrkou nebo na.Sám nevím nevyznám se v tom. Pán v servise zjistil že je v hlavě stržený závit a komůrka nejde dotáhnout- proto funí. Ptal jsem se na opravu a ta vycházela kolem 10k.Volal jsem Nenymu a ten řikal že se to nechá zalepit nějkým tekutým kovem nebo buhví čím. Ale já jsem si koupil motor, který byl podle jeho slov v pořádku a nechtěl jsem dělat nějaké provizorní řešení.Asi po pěti telefonátech a dohadování co a jak jsme se tak nějak dohodli, že mi vrátí peníze za motor (7000kč) a já jim ho dopravím zpět. Potom jsem sehnal u Zadka motor jiný. Ten mi namontoval a zaplatil jsem mu ještě za dopravu starého motoru do mělníka.btw Zadek ještě zjistil, že mi blbě zapojili někde vzadu na motoru hadici od chlazení, proto mi neustále mizela voda ale to už je jedno. Ve finále jsem teda zaplatil měchanika který mi měnil podložky pod komůrkama nebo kde + dvě montáže motoru, cestu k Zadkovi a zpět + dopravu starého motoru do Mělníka. A pokud se nepletu, tak motor leží u Dana dodnes.Neny si vymlouval že nemá kam ho dát( spíš se stydí za svoji práci). Ale to je mi už jedno, já své zaplatil. Abych jen nenadával, tak vše ostatní udělali v Mělníku dobře. (možná jsou tam napsané kraviny s tou komurkou a vstřikovačema, opravdu se v tom nevyznám. Víc by mohl říct Dan.

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #331

  • ondrej
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Nic zásadního mi nepokazili,jen to bylo dražší než domluva,byť o trochu,vždy později a detaily nedotažený.Např.výměna pravýho stahování oken a kontrola levýho-vyměnili oba,akorát pravý tlačítko zapojený opačně-místo stahování vytahování.No drobnost.Nebo hlučná viskospojka u 190-dali novou,byla zase hlučná,ale tvrdili opraveno.Reklamaci pravda uznali a-byť po termínu-peníze vrátili. Takže takový "drobnosti".

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #381

  • LaFleur
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W124 230E 8/1988
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Ohledně DN dobrý. Dokonce ND odeslali na dobírku.

Ohledně servisu samotného.

Na MBCC jsem si všiml jak se to proti panu Nenadálovi rozjelo. Sledoval jsem vlákno o výměně AT na W124 a možná jako jediný jsem stál 100% za poškozeným. Do diskuze jsem se nezapojoval, ale poškozenému jsem napsal email s mojí zkušeností. Koncem roku 2010 pan Nenadál a jeho tým mi měnili AT na W202, která stejně po 2000km lehla. Po řečích, že to chce čas na rozježdění, jsem si řekl že ji zkusím opravit sám. Rozebral jsem ji na našel několik poškozených dílů (viz. foto) Potřeboval jsem díl "hliníkový koš", který byl stejný jako měla AT na W201. Tuto převodovku pan Nenadál měl a dal mi ji ZADARMO. Proč? Že by ho tížilo svědomí? Nevím. Když přeci něco opravím a vím že jsem to opraviů dobře, proč dávat věc v hodnotě 4000kč - 5000kč zadarmo? No nic, jedeme dál. Při demontáži jsem si poškodil podtlak k AT, který jsem sehnal od pana Milana. Od něj jsem také dostal info, že pan Nenadál a jeho servis není tak zdatný jak by servis měl být. Autům prý vůbec nerozumí, složitější opravy vozil jinam a nebýt "majetnějších rodičů/otce" nebyl NIC.

Poslední dvě věty prodávám jak jsem koupil, proto mě za ně nekamenujte. Nicméně o jeho rodičích za zády jsem četl i od jiných uživatelů.

M.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #383

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
A to jsou přeně ty střípky, díky kterým si dělám všechno na autech sám. Svěřit auto nějakému ševci, na to mám málo peněz a času. Lituju lidí, kteří se dostanou do takovéhle situace díky neschopnosti a vohnoutismu někoho jinýho.
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #384

  • LaFleur
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W124 230E 8/1988
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Jj, máš pravdu pokud to jde je to nejlepší cesta. Jinak ta oprava mě mrzí, zbytečně vyhozených 14000,-, ale nakonec můžu si za to sám. Vybral jsem si levnou variantu a tak jsem musel počítat s tím, že funkčnost AT může být 50:50. Každopádně tuhle variantu staré AT bez záruky už bych nevolil.

M.

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #386

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
A co bylo té původní převodovce? Spousta věcí je řešitelná opravou, ne výměnou...
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #395

  • LaFleur
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • W124 230E 8/1988
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Blbla zpátečka, někdy se ji chtělo, někdy ne. Ve finále byla v lepším stavu jak ta z Mělníku, protože ta pak jezdila jen na 2 . Teď už to neřeším. Auto jsem prodal a po čase koupil od Kanála jeho W124, která je i přes sociální výbavu daleko lepší jak bývalá hezky vybavená W202.
Poslední úprava: 11 roků, 10 měsíců od LaFleur.

Re: Zkušenosti se servisem Mělník-bez ironie 11 roků, 10 měsíců #400

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Hmm, zpátečka, klasickej problém. ale řešení má, a nestojí moc.
Košířský Škrtič v Depresi
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.55 sekund
Free business joomla templates