HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Kdo tu také jezdí na motorce?
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Kdo tu také jezdí na motorce?

Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2341

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Jezdíte také nebo dřív a čím?
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Jak psal o zdravení,tak kdyby někdo potkal blázna,co zdraví na moto -tak to já blbnu.Začínal jsem na 20 pionýru,potom JAWA 350-8,HONDA CBR 600F.Jsem kliďas a cestovní HONDU ST 1100 Pan-European mám 5let a spokojenost.Bylo nás jen pár,tak inzerát v ČMN a hlavy dohromady a náš motoklub byl na světě.Pořádáme srazy bez poplatku-jen pade na stránky.Střídáme se v pořadatelství viz.fotoalbum-já pořádal pátý.
www.pan-european.cz
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 11 roků, 5 měsíců od lavon.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2343

  • 123CE
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 321
  • Karma: 9
nemám, bojím....

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2344

  • Laďa-K
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 145
  • Karma: 3
Jááá, nejenže jezdím ale mám i takový malý servis, sice toho najezdím málo ale aspoň si to užiju , v současnosti mám Benelli Tornado 650 - 1973, vlastně mám 2 jedna z nich je na prodej a k tomu ještě Hondu VF 1000R rothmans - 1986 - v současnosti má motor venku a proběhne kompletní repas. Ve 13-ti (1986) jsem začal na ČZ 175 - kamošově, ve čtrnácti jsem si koupil Jawu 350, v roce 1990 - MZ 150, 1992 - Yamaha RD 350, 1993 - Yamaha XS 850 ................. od roku 1987 každou sezónu jezdím .......a za měsíc mi bude 39.
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 11 roků, 5 měsíců od Laďa-K.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2345

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13
Já jsem začal na pionýru přestavěným na krosku...to mi bylo asi 8 let...od tý doby jsem fanda jedný stopy a pokračuje to dál. V 15 už ofiko na jawe 21, v 16 DTčko 125 a teď SV 650s...škoda jen, že je času na motorku čím dál míň.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2346

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Mám, nebojím


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2348

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Já bych jezdil, až bych brečel. Historicky jsem jezdil fichtla od 12ti, pak GPZ600R a nakonec GSX600R K3. Ta poslední byla naprosto dokonalá. Kdybych chtěl dneska motorku, bral bych ji hned zpět. Byla trošku poladěná (162Kg, 130ps) a na lepivejch gumách předváděla neskutečný věci. No a pak se narodila Beátka a soudnost mi nedovolila dál motorkařit. Ale věškerý věci jako kombinézu, boty, helmu nebo rukavice mám doma, tak je třeba ještě někdy oblíknu. V.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2350

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
jsme zrovínka o víkendu řešili tohle téma se ženou....nekonec padlo rozhodnutí, že až bude Verunka trošku větší, drahé polovičce pořídíme Vespu a mně Haryho.... Koukal jsem na stránky HD ČR a nové Sportstery jsou absolutně nejkrásnější mašiny, co jsem kdy viděl ( teda pro mě ).... up
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 11 roků, 5 měsíců od Feketoš.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2351

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
Laďa-K napsal:
Jááá, nejenže jezdím ale mám i takový malý servis, sice toho najezdím málo ale aspoň si to užiju , v současnosti mám Benelli Tornado 650 - 1973, vlastně mám 2 jedna z nich je na prodej a k tomu ještě Hondu VF 1000R rothmans - 1986 - v současnosti má motor venku a proběhne kompletní repas. Ve 13-ti (1986) jsem začal na ČZ 175 - kamošově, ve čtrnácti jsem si koupil Jawu 350, v roce 1990 - MZ 150, 1992 - Yamaha RD 350, 1993 - Yamaha XS 850 ................. od roku 1987 každou sezónu jezdím .......a za měsíc mi bude 39.


ta Benelli je nádherná... up

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2353

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Feketoš: Pravdu díš, tyhle temný HDčka jsou fakt boží. Kamarád si postavil celou stavbu z dílů a absolutní dokonalost. Jen sportstří motor mu přišel málo, tak tam dal rovnou srdce z XB12S. Jen to celý přestavěl na SaS karburaci místo vstřikování a máznul závodní zapalování. Když jsem to viděl poprvý, tak mě to fakt dostalo. Zkusim sehnat fotky. V.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2354

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Také jsem to miloval,poslední byla Honda VTX Cruiser 1800,ale v jeden rok za sebou odešlo do mot. nebe vinou jiných 10 kamarádů a já se začal bát,že mě někdo zabije,tak šly motorky o dům dál.Ale když vidím kluky na mašinách,bolí mě srdce a vzpomínám.Výbavu mám také ve skříni,ale spíš si pořídím nějakou pekelně rychlou,placatou věc na čtyřech kolech,dokonce už vím,jakou.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2355

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Polozim necekanou otazku: Lado, jakou?

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2357

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
vitek napsal:
Feketoš: Pravdu díš, tyhle temný HDčka jsou fakt boží. Kamarád si postavil celou stavbu z dílů a absolutní dokonalost. Jen sportstří motor mu přišel málo, tak tam dal rovnou srdce z XB12S. Jen to celý přestavěl na SaS karburaci místo vstřikování a máznul závodní zapalování. Když jsem to viděl poprvý, tak mě to fakt dostalo. Zkusim sehnat fotky. V.


pošli fotky...to musí bejt mazec

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2365

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Caterham nebo Morgan

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2368

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Já bych vzal CSR, ale zase Tebe si dovedu představit v Morganu. V.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2370

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Naposledy jsem na XT600 trefil betonovej pražec v trávě, v letu jsem ještě líznul betonovej sloupek, skončil v kotrmelcích Po měsíci jsem to poskládal, projel a rovnou prodal

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2371

  • 6bota
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Bylo: Vito, W210,W123,W115
  • Příspěvky: 803
  • Karma: 5
Mám agb 140 ale mám jí v opravě.. jen tak na blbnutí jinak motorky moc neuznávám... ..

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2375

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Vítku,
představuj si.Morgan s typickou anglickou závodní zelenou barvou,vzadu nosič a na něm piknikový koš.Krásná dřevěná palubní deska,dřevěný volant,manuální převodovka,žádná elektronika,drátěná kola.Uvnitř sedí ctihodný,prošedivělý gentleman,na hlavě motor. kuklu z kůže a brýle,nebo jen kostkovanou čepici ( dle počasí ) ne ty blbé americké kšiltovky s nápisy,v hubě dýmku,twed. sako s šátkem kolem krku,který ladí s botami a ponožkami,spolujezdec je mladá,krásná dáma s půvabným kloboučkem,šaty pod kolena ( žádné mini )hedvábný šátek vlaje ve větru a její ruka v rukavičce spočívá na jeho koleni a ona říká " Drahý,právě jsme minuli naši oblíbenou hospůdku,nejezdi tak rychle " a on opáčí " Ano miláčku,všiml jsem si,ale vše potřebné máme sebou ",úzké serpentiny,motor vyje v obrátkách,ruka neopouští řadicí páku,nohy řidiče tančí na pedálech a Morgan se řítí vpřed s jistotou národa,který vládl mořím a vyhrál válku.Vůz zastavuje,ona vymáčkne stopky ( součást výbavy ) a říká " Cheri,tvůj vůz i ty jste jako víno,čím starší,tím lepší " a on jen pokývne hlavou,sundá piknik. koš,rozprostře kostkovaný pléd a otevře pro dámu " Chateau d´ Laffit " pro sebe naleje kapku portského a servíruje lehký oběd.Po chvíli ona řekne " Mohu řídit zpět,drahý ? " a on odvětí " V žádném případě drahá,tento vůz řídí jen muži "

Caterham
Do depa na závodním okruhu přijíždí tiše,jako elektromobil mercedes 600 SEL.Dveře se otvírají a vystupuje dvojice,starý,prošedivělý muž s dýmkou,v závodnickém overalu a přilbou v ruce,ona opět mladá a krásná,s blokem,stopkami.Odchází do depa,kde čeká nízký vůz s nekonečně dlouhým čumákem a pod jeho kapotou je stádo koní spoutané do bloku 3l motoru.Mechanik hlásí,že motor je připraven a má náležitou teplotu,svíčky vyměněny z teplých na studené,závodní.Žádné ohřívače pneu,žádný team mechaniků,žádná elektronika.Jen muž,stroj a dráha.On obléká rukavice,dostává políbení od své dámy která mu šeptá do ucha " Vsadila jsem na tebe a na výhru drahý " On pokývne šedivou hlavou a řekne " Vynasnažím se,ale je to sport,vždyť víš drahá,někdy selže kůň,jindy technika " Usedá do vozu,utahuje pásy ( 4 bodové samozřejmě) a vyráží k start. roštu.Ona si říká " Miluji ho a potřebuji nové Mini Cooper,musí vyhrát,prostě musí " Výhry nejsou vysoké a ona je skromná,mohla by chtít třeba nové Ferrari.Je to však závod gentlemanů,ne F1 ale nic si nedarují,gumy kvílí,motory řvou,vše ale musí vydržet,nejsou zastávky v depu,přezouvání gum či tankování.Časy jsou dobré,bílý vůz bez nálepek sponzorů se propracovává do čela a brzy je tu cíl.Vítěz dostává pohár a šek,teče šampaňské,gratulace,ovace.Přichází ona a polibek,jenž by dostal vítěz by Alexander Makedonský vyměnil za dobytí Babylonu.Avšak on,je jen " druhý "
Střih,kamera konec.
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2377

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
ladislav.lapacek - up
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2381

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Láďo, Ty si se minul povoláním, měl si být scénárista. Moc pěkné. V.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2385

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
vitek napsal:
Láďo, Ty si se minul povoláním, měl si být scénárista. Moc pěkné. V.


up up up

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2441

  • namestekw123
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 19
  • Karma: 1
Ahoj ten kdo me zna vi ze ja take jezdim a to na honde CB 1000 superfour projekt Big-1 v americke verzi.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
W123 240DZypressengrün (zelený Cypřiš),r.v1981,Velur,Klima,El.Anténa Aktualni spotreba Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Poslední úprava: 11 roků, 5 měsíců od namestekw123.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2443

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Mas to moc pekny. Jak jsem psal vyse, nezbyva nez zavidet. V.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2457

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Děkuji pánové,ale scénáře pro reklamní šoty jsem vymýšlel přátelům ( hnusným kapitalistům ) ještě v době " železné opony " na našich setkáních v Jugoslávii nebo u Balatonu.Řada z nich byla natočena,jaký měly úspěch si již nepamatuji.Ale vymýšlet blbiny,obdivovat krásná auta a ženy,pít dobré víno,to mi zůstalo a pamatuji si to.Občas něco pro své přátele napíšu,nyní se věnuji pejskům a píši druhou knihu,má název " Ze života černého prince aneb jak černý ďábel ovládl náš dům " V hlavě nosím ale další téma,napadají mě názvy " Prokletí hvězdy " nebo " Zvíře zvané mamut "

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2459

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Láďo, jednou budu vyprávět dětem, že toho slavného spisovatele znám už od dob, co s náma Mercedesařil. Ať Ti to jde a kdyžtak pošli vzoreček na "korektůru". V.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2461

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Vítku, slavný nikdy nebudu,do spisovatele mám daleko,píši jen pro potěšení své paní a přátel,co mají pejsky a on pan Čapek se svojí " Dášenkou " nasadil laťku velice vysoko.Jsou to jen postřehy,siuace,příhody,které vymyslel život a naši chlupatí přátelé.Jinak mé neumělé dílko najdeš na www.anaco.cz jako Knihu první a druhou,jsou to stránky chovatelské stanice Anaco

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2490

  • namestekw123
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 19
  • Karma: 1
vitek napsal:
Mas to moc pekny. Jak jsem psal vyse, nezbyva nez zavidet. V.


Neni co zavidet v dnesni dobe neni problem si poridit takovou motorku Ale je fakt clovek musi jezdit s rozumem a vse sledovat a predvidet co mu muzou ostatni ridici udelat a zvladnout to. Preci jen je to celkem rychla a hodne tezka motorka a CB1000 neni zrovna dobre ovladatelna uz svoji konstrukci
W123 240DZypressengrün (zelený Cypřiš),r.v1981,Velur,Klima,El.Anténa Aktualni spotreba Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Poslední úprava: 11 roků, 5 měsíců od namestekw123.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2508

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Věř, že alespoň u nás doma by to byl velkej problém. Resp pak už by žádný doma nebylo. V.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 11 roků, 5 měsíců #2509

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Tak já už si nápis CBR 600 F Sport můžu nalepit akorát tak na okna na baráku - motorka prodána

Až se trochu vzpamatuju z těch nákladů na rekonstrukci domečku, tak chci něco nahatýho, něco na čem se dá jet i někam daleko, ale aby to taky trochu jelo, takže = CB1000R up
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 11 roků, 5 měsíců od Michal.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 7 roků #16101

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Kamarád je jinak ukopává
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 7 roků #16102

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
To je teda pěknej idiot

Re: Kdo tu také jezdí na motorce? 7 roků #16112

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
On to bere tak,že když do nich nekoukáš,tak je nemusíš mít-taková prevence,aby ses je naučil používat!Než pak někoho zabiješ tím,že odbočíš a na poslední chvíli dáš blinkr,tak nemáme šanci to ubrzdit

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 7 roků od lavon. Důvod: FAKT MYSLETE HLAVOU,ŽE NA SILNICI NEJSTE SAMI!
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.91 sekund
Free business joomla templates