HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Udělali jste dnes něco na auta?
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.

TÉMA: Udělali jste dnes něco na auta?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 10 měsíců, 2 týdnů #16271

• lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
Pořád marodím,tak taky aby mě nesvádělo Kersko-dávám do servisu-začalo svítit ABS a vymění rovnou toto-poprvé jsem si musel nd sehnat sám a bude to rovnou s STK
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 měsíců, 2 týdnů od lavon. Důvod: Při ohledávání snímačů,jsem zjistil,že musím dát nové z.štíty brzd

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 10 měsíců, 1 týden #16335

• lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
Jsem OK po STK

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 měsíců, 1 týden od lavon.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 10 měsíců #16345

• Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
Cus panove.... jsem ted nahodou objevil:

Prodejce 'mannheimerxy' na Ebay....

www.ebay.de/sch/mannheimerxy/m.html?_ipg...p;_sop=12&_rdc=1

Rozprodavaj nejakej sklad dilu asi? Je tam miliarda veci, asi nejsou levny, ale treba se tam neco najde co uz MB nedoda a u nich se to vali.... na zehlicku napr jsou tam dily nepouzity, lifrovany z fabriky 199x, se starejma nalepkama o objednani, jeste jehlickovou tiskarnou....

Zvlastni veci tam jsou, maj treba sedum fungl novejch sad drivi do ciny.... akorat ze je to zebrano... novy sady kobercu, akorat ze vetsinou na RHD auta....a tak ruzne no... ale treba tam neco objevite...

www.ebay.de/itm/Mercedes-W126-SE-SEL-Zeb...d:g:hxsAAOSwSlBYuu3l

Novej tapec do 107 SLC....
www.ebay.de/itm/NEU-NOS-W107-TURVERKLEID...0:g:40sAAOSwHLNZRVKV

By me zajimalo kdo a proc to tehdy kupoval 'na sklad'...... od vyrobcu to asi nebude, by to nemelo lifrovaci stitky z MB...
Poslední úprava: 10 měsíců od Pirx.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 9 měsíců, 3 týdnů #16350

• Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
Pirx napsal:
Cus panove.... jsem ted nahodou objevil:

Prodejce 'mannheimerxy' na Ebay....

www.ebay.de/sch/mannheimerxy/m.html?_ipg...p;_sop=12&_rdc=1

Rozprodavaj nejakej sklad dilu asi? Je tam miliarda veci, asi nejsou levny, ale treba se tam neco najde co uz MB nedoda a u nich se to vali.... na zehlicku napr jsou tam dily nepouzity, lifrovany z fabriky 199x, se starejma nalepkama o objednani, jeste jehlickovou tiskarnou....

Zvlastni veci tam jsou, maj treba sedum fungl novejch sad drivi do ciny.... akorat ze je to zebrano... novy sady kobercu, akorat ze vetsinou na RHD auta....a tak ruzne no... ale treba tam neco objevite...

www.ebay.de/itm/Mercedes-W126-SE-SEL-Zeb...d:g:hxsAAOSwSlBYuu3l

Novej tapec do 107 SLC....
www.ebay.de/itm/NEU-NOS-W107-TURVERKLEID...0:g:40sAAOSwHLNZRVKV

By me zajimalo kdo a proc to tehdy kupoval 'na sklad'...... od vyrobcu to asi nebude, by to nemelo lifrovaci stitky z MB...

Ty kráso, 4300EUR za vnitřní zrcátko je mazec

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 8 měsíců, 1 týden #16372

• Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
Docela dost nových věcí, Feketoš a Aci už ví z facebooku, ale i pro ostatní. Prachožrout byl z Enoughera pro kotouče, dostal novej kabát na kola a byl prohnán. SECačka má nový nivo a zadní pružiny a nastrik spodku cernovoskem. Hucici dif řeší v Německu. Jo a taťkovi jsem jsem taky prohnsl W222 a cestou z D Radkovi na SL rupla guma. Teď SL sere sousedy a čekám na gumu.

Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 měsíců, 3 týdnů #16380

• lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
Koupeno pár věcí-vyměněn termostat-viz.obr.starý a nový.
2 žhavky vyndány a 2.nejdou ven,tak namazáno červenou brzd.kapalinou a zítra pokračování i pozítří- vstřiky půjdou na kontrolu před zimou.
Poslední úprava: 7 měsíců, 3 týdnů od lavon. Důvod: Telefon si píše co chce,tak oprava textu

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 měsíců, 3 týdnů #16381

• vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
Dělal si ty žhavky na zahřátym motoru? Pak s tim většinou neni problém. V.
Následující uživatel poděkoval: lavon

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 měsíců, 3 týdnů #16387

• lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
Jen jsem chvíli počkal až přestane z motoru sálat,zítra zkusím pak pomáznout nové tou měděnou pastou,co mi byla doporučena,aby se to už nestávalo.Nedrží totiž v závitu,ale v tom dříku pod ním kdyžtak je nechám vystřelit do matrace
Jinak vstřiky OK,ale první žhavka měla upálenou špičku,tak jsem si dovnitř posvítil a koukám vypálený ten bazmek v předkomůrce.
Nemám tento spec.klíč,co jí tam drží a ani vytahovák,tak výměnu předkomůrky asi servis jistí
Poslední úprava: 7 měsíců, 3 týdnů od lavon. Důvod: Telefon si píše co chce,tak oprava textu

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 měsíců, 2 týdnů #16393

• Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
Já dal na žehlu na letošek BRABUS 19 a už se těším na víkend na sraz se Zpátečka.cz. Iron ví

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 měsíců, 2 týdnů #16395

• Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
Já ještě v pátek umyju SECa a pak pejedeme. Pak dáme děcka hlídat ženským a vylejeme. Ráno nás česnečka spraví.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 měsíců, 1 týden #16402

• Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • R129 500SL Lorinser
Může se hodit Manuály na Mercedesy:

https://cs.manuals.cz/man_vhmaker.php?id=28
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 1 měsíc, 2 týdnů #16526

• Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
Tak S vycucalo celou baterii. Musel jsem ho startovat přes kabely.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 1 měsíc, 2 týdnů #16527

• vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
Ja si blbec nechal ve Vianu starou vyjetou baterku a odjel na jarnaky. Celej tejden jsem na noc vyndaval baterku a strkal ji za kamna...

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 1 měsíc, 2 týdnů #16528

• lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
Zase jsem dostal koulí,tak to lepil-nic mi fakt nevydrží

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 1 měsíc, 2 týdnů #16529

• ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
SL nová baterie v kufru,vyčištění interieru konzervace kůže,oprava říd. jednotky topení a kontrola přes chytrou mašinku,chyby nenalezeny.
Mamut má novou baterii a půjde na STK,pak na servis ke svému veterináři.
Poslední úprava: 1 měsíc, 2 týdnů od ladislav.lapacek.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 1 měsíc #16541

• Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
Tak zehla doma, dneska jsem penou vycistil interier a pro jistotu jeste jednou supermafrasolem.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 1 měsíc #16542

• ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
Tak já jsem jaksi rozmrzelý,tedy nasr.... medvědy jsem probudil a nyní to bílé nadělení.A to už jsem minulé týdny s SL něco najel,jednou i bez střechy.Předpověď hlásí zimu,tak je zase připojím na kardio-stimulaci a přikryji.Možná Kersko bude se zimními vozy

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 1 měsíc #16553

• Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
Iron napsal:
Tak zehla doma, dneska jsem penou vycistil interier a pro jistotu jeste jednou supermafrasolem.

Cau, hele a to fakt mas zehlu, nebo jenom interier z zehly?? Jaktoze tu jeste neni zadna fotka teda?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 1 měsíc #16554

• Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
Uz je doma, ale ne V12, ale pouze V8.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 4 týdnů #16556

• ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
Každoroční jarní servis mamuta,dám baterku,nastartuji,auto odjede.Po otevření kapoty zjistil Ruda,že tam byly kuny.Škody se hledají,auto funguje,naštěstí se nepustily do hlavních kabel. svazků,to by mě kleplo.Ale mám kunoplach,ten nejsilnější se dvěma repro v stání pro auta,pravidelně měním frekvence přístroje.Po zahradě běhají psi,nechávají tam pach a své " značky" a přesto.Další kunoplach do mot. prostoru ?
Rady doporučení ?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 3 týdnů, 5 dní #16563

• ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
Škody po kunách napraveny,ty ostré kuní zoubky se naštěstí nepustily do 3 hlavních mot.kabelů.Pro jistotu dnů příštích bude instalován kunoplach v mot.prostoru.Ptal jsem se myslivců,proč se nebojí pachu a značek psů.Kuna je chytrá,čeká,studuje,ověřuje situaci.Z auta ji pes nedostane a jinak je tak rychlá,že pes ji nedohoní,vyleze na strom,zaleze do díry,vyšplhá kamkoli.Výborný čich,těžko se chytá do pasti.Na pasti nesmí být člověčí pach,nutno pracovat v rukavicích,dostal jsem několik rad stran návnady.Začal jsem ty malé potvory studovat a jestli ji chytnu,tak ji odvezu na Šumavu,může bydlet ve stodole a chytat myši.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 2 týdnů, 1 den #16585

• Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
Dal jsem novy desky... uz to fakt chtelo
Delal jsem to sam a poprve, takze jestli zejtra v Davli vjedu nekomu do kufru, tak sorry jako...

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 2 týdnů, 1 den #16586

• Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
Vylesteno, navoskovano.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 2 týdnů #16587

• ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
Teda Pirx voni maj vodvahu.Vrtat se v brzdách,raději pojedu za nima.Panáčkové v kosmet. salonu vzali mamuta do parády,celý den,dveře a kufr otevřené,světýlka svítila.Tak přes noc baterka na nabíjení pro " sichr ".A snad to dopadne a odvezu si z výletu konečně,po letech kola,co tam patří a bude konec zavilým připomínkám v Kersku.
Čas pro vytvoření stránky: 0.81 sekund
Free business joomla templates