HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Udělali jste dnes něco na auta?
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.

TÉMA: Udělali jste dnes něco na auta?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15585

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Tak vyřešeno, svařeno, vše funguje a sedí jak z fabriky. A ani mi nic nezbylo


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 7 roků, 8 měsíců od Michal.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15586

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Jak jsem psal,měl jsem u mamuta potíže s alarmem,ten dodatečně namontovaný je venku,je tam jen tovární.Ale reaguje na bouřky tedy blesky,ač je pod střechou.Vysvětlení ? Eletromag. vlnění,vibrace půdy po úderu blesku byť vzdáleně,bludné proudy v zemi nevím ? Víte Vy ?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15587

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Michal napsal:
Jo ale co je úplně dementní, že stahovačka není k rámu dveří prisroubovana, ale přinýtovaná, to musel vymyslet řádnej picus...


No tyhle věci už se nejtujou nějakej ten pátek přišroubovaný to měla naposled možná tak 124

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15588

  • JaMat
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 40
  • Karma: 2
Moje 124 teda rozhodně ne Taky to mám nejtovaný.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15589

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
tak u 4 jsem pár stahovaček vrakoval a bylo to všechno na šrouby Asi už to někdo měnil a nejty pro něj byly jasná volba

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15590

  • Tom33
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
Včera jsem dával novou stahovačku u řidiče na mojí 202.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15591

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Fízlova 124ce má taky nejty. Dost blbý řešení, který se musí zakonitě vyčvachtat. V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15592

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Jako ony ty nejty byly dost tvrdý a vule v nich nebyla, problém byl v tom mechanismu. Ale na servis je to pitomý, odvrtavat a pak nytovat, nedejbože když to druhej den delas znova.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15593

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Pokud do tech dveri planujes jeste nekdy lizt, tak se daj koupit takovy... Nevim jak se to jmenuje, jsem kancelarskej... Proste tema klestema tam misto nejtu nacvaknes takovou kosticku se zavitem.... Jako matka ktera drzi v ty dire po nejtu a stahovacku pak normalne prisroubujes sroubama...

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15594

  • prcek
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • W123 280CE
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 8
Pirx napsal:
Pokud do tech dveri planujes jeste nekdy lizt, tak se daj koupit takovy... Nevim jak se to jmenuje, jsem kancelarskej... Proste tema klestema tam misto nejtu nacvaknes takovou kosticku se zavitem.... Jako matka ktera drzi v ty dire po nejtu a stahovacku pak normalne prisroubujes sroubama...


"Závitový nýt"
Následující uživatel poděkoval: Pirx

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15599

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Jen chci sundat kolo a už se mi do toho serou pomocníci
Poslední úprava: 7 roků, 8 měsíců od lavon.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15600

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Začíná plničování
Poslední úprava: 7 roků, 8 měsíců od lavon.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15603

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Jsem řešil pískající zadní brzdy na Vianu. Viz. samostatné vlákno.
V.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15608

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
První vrstva nevyšla,tak zase brousit
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 7 roků, 8 měsíců od lavon. Důvod: To červený,je odraz z fólie na zemi !

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15610

  • prcek
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • W123 280CE
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 8
lavon napsal:
První vrstva nevyšla,tak zase brousit


blbě odmaštěný?
Poslední úprava: 7 roků, 8 měsíců od prcek.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15611

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
To by mne taky zajímalo,co to dělá-ale,tohle ne,mastnota dělá takový tečky ...

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Ruce bolí,zítra zkusím poprašek barvy
Poslední úprava: 7 roků, 8 měsíců od lavon. Důvod: Nejdříve nechám na sluníčku,má být horko,pak už nevím co s tím

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15612

  • prcek
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • W123 280CE
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 8
Jo to černý už byla barva? Já myslel plnič. Vodní báze?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15613

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
něco podobného se mi taky stalo a problém byl, že nanášená barva reagovala s tou vespod.
Košířský Škrtič v Depresi
Následující uživatel poděkoval: lavon

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15614

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Já jsem na toto téma dostal poměrně rozsáhlou přednášku od prodejce laků, když jsem řešil barvu na Vito.

Moc si z toho nepamatuju, ale vystvětlovali mi, že v některých barvách a přípravcích jsou látky, který takhle kokotsky reagujou mezi sebou a pak to vyleze.

Jmenovala třeba klasický autospreje, některý zázračný přípravky na obnovu laku apod.

A.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15615

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Jo mě se tohle stalo, když jsem na krásně povedenou metalízu nanesl bezbarvý lak. FO a šlo to do lakovny
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15616

  • savle
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • R129
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 4
A co bylo pod tou barvou v mistech kde to takhle popraskalo? Muze se to stat pokud se strikne rovnou plna vrstva metalizy a zaroven je tam ne zrovna idealni podklad (levny kit ci neco jineho nekompatibilniho). Chce to nejdrive slabou vrstvu, nechat chvilku zavadnout a pak az silnejsi.
Taky se to muze stat pokud se bezbarvy lak z obyc. spreje, prekreje nejakym klasickym dvou, trojslozkovym lakem. A nebo kdyz se da prilis silna vrstva laku ze spreje. Takze pokud se delaji lokalni opravy pri kterych se navrch pouzije bezbarvy lak ze spreje je potreba ho pred pripadnym "klasickym" lakovanim uplne obrousit a nebo odstranit redidlem. Ona je to totiz takova sragora, ze vlastne nikdy poradne "nevytvrdne" a dela bordel, kdyz se pres to neco dava.
Kdyz uz je potreba pouzit krycí lak ve spreji, delaji se spreje kde je uvnitr oddeleny lak od tuzidla a smicha se to az pred pouzitim. Sice se to musi do par hodin spotrebovat ale kvalita a vydrz je uplne jinde.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 8 měsíců #15617

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Já privez ze servisu tatovi W222, tak mu to trochu blejskam
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.
Poslední úprava: 7 roků, 8 měsíců od Iron.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15622

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Nechci být otrok svého auta a leštit-nebaví mne to,tak jsem to polil matem a vršky úplně jiným,ať se mají lidi čemu divit a komu se to nelíbí ať si ...
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 7 roků, 7 měsíců od lavon. Důvod: Dokonáno jest.A Kuba má pravdu,že se barvy nezkamarádili

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15625

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Já mam takový dojem, že ten mat je na údržbu horší než klasický lesk...
Košířský Škrtič v Depresi
Poslední úprava: 7 roků, 7 měsíců od Kuba F1.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15626

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
A tady je něco pro Aciho, určitě se v tom pozná

Košířský Škrtič v Depresi

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15628

  • Laďa-K
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 145
  • Karma: 3
Nevím jak borci ale Aci by v tom za týden vyrazil na cestu kolem světa

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15629

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Volové

Ale asi máte pravdu. Tak trošku přemýšlím, že bych ještě rychle někam vyjel.

Vyjet s autem v takovým stavu by byl dost velkej punk i na mě I když..


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15630

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Aci napsal:


Vyjet s autem v takovým stavu by byl dost velkej punk i na mě I když..


Dyť tomu chybí jenom přední světla... No a chce to trošku umejt
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15632

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Kubíčku, nepozvednem společně tuhle rukavici?

aukro.cz/show_item.php?item=6461654404
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15639

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Tak ja spojil auta i hudbu u piva do jednoho
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15642

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Já jsem ve čtvrtek kandidoval na Darwinovu cenu, když jsem vrtal chemickou kotvu do překladu, bylo mi divný, že příklep nezabírá, tak jsem pod okno strčil hlavu a vlítl mi do obličeje bordel včetně několika špon z armování, který jsem se snažil tím příklepem provrtat.

Aniž bych cokoliv tušil.

Efekt na sebe nenechal dlouho čekat, již druhej den mě začalo pálit oko, pak to vypadalo na zánět spojivek. Ok, jeli jsme na dovolenou, prolíval jsem to kapkama, že to přejde. Ani ten humus, co mi zo toho tekl, mi nepřišel divnej. Když se to druhej den nedalo vydržet, řekl jsem si srát na pohotovost, stejně je to jenom zánět a ono to za dva dny přejde. V super vyškolené lékárně Dr. Max mi pak bába prodala akorát borovou vodu za kilo. Když mě dnes náhodou viděla moje máti doktorka, obratem mě poslala přednostně na oční, kde mi z oka takovým šperhákem vytáhli zaraženou železnou šponu o velikosti asi půl milimetru. Zajímavý na ní bylo, že v tom oku stihla i zkorodovat (prej běžnej jev). Kvůli té korozi jsem byl dlouho přesvědčenej, že to byl kus mýho Vita, když jsem měnil tlumiče.

Ještě si ze mě mladá dělala v muzeu husitství v Táboře prdel, že strhne Žižkovi ze sochy tu pásku, ať pro mě něco má.

Takže běhám teď po světe s páskou přes ksicht, bolest bych popsal jako když vám někdo do palice narve hadici od kompresoru a nemám prostorový vidění (druhý oko šlo po těch třech dnech srát z únavy). Největší highlight byl, když jsem si včera pokusil zapálit ve tmě cigáro a ten oheň před ksichtem vyřadil na dvě minuty můj zrak, jako když koukáte úderíkům do svářeček.

Zkusit si namazat rohlík máslem znamená namazat stůl máslem, po baráku chodím jako ožralej a už jsem omlátil všechny rohy a poslal do prdele všechny, co na mě dneska zkusili jenom promluvit.

Tahle sranda mě čeká ještě pár dní.

Takže poučení je jasný, aneb jak říkal kamarád: "oni ti američani asi nejsou blbí, když si v každým tuningovým pořadu nasazujou brejle, když k tomu autu jenom lezou".

Uvídíme se v Jedovnici (to už prej budu normálně vidět)

Váš Aci
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
Následující uživatel poděkoval: sádrák

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15643

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Hlavně se brzy uzdrav
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15644

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
ACI, ty seš spisovatel ...ať je to brzy cajk!

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15645

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Přišel mi od Honzy Vitouse z Mercedes Store balicek, tak jsem ho aplikoval. Snad to bude fungovat.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15646

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Opět ne co jste udělali na autě,ale co jste udělali autu.V sobotu po příjezdu ze srazu jsem zavřel střechu u SL,ozvalo se křup a něco upadlo.Neřeším,až ráno,které ukázalo,že u SL prdlo,prasklo malé křidélko v plastu.Toto drží v kusu velkého plastu co se nepohybuje,ta malá věc v něm drží na 3 tvarech písmene L o velikosti a síle 2 mm,přičemž pérko pružiny je na prostředním L,které prasklo.Kdyby praskl horní či dolní úchyt,snad by to ještě šlo,ten prostřední je důležitý a v prd.... slepit se to nedá,je to titěrné.Funkce živočicháře a střechy neomezena,jen je tam při složené střeše díra,je - li střecha " in situ " tedy natažena,není nic vidět.Nutno koupit celý velký plast. díl.Jakej debil to vymyslel a proč to neudělali drobet silnější,třeba 5mm,to by snad výrobu SL neprodražilo.Ani to nechci fotit jak jsem řekněme rozladěn,tedy nasrán.Zde to soudruzi z BRD evidentně nedomysleli.Jo a také jsem trefil šutr,předním spoilerem,ten je v celku s nárazníkem,v něm jsou čidla a ostřikovače,nové to stojí ranec,který nedám,ne a ne.Tak jsem to mírně nahřál,vrátil do polohy původní a nechal být.Nic nebudu demontovat,předek auta zdvihnu,obrousím,vyčistím,přelaminuji,vybrousím,vykytuji a nechám stříknout jen ten spodek.Stejný způsob jako když z ruky opravím prasklou zubní protézu,taky um.hmota.Já to opravím a lakýra stříkne,je to dole,není to moc vidět,barvu je možno koupit či namíchat.SL není voňavka na uložení,musí jezdit a dělat radost.Konečně něco,co si udělám na autě sám.Jo a mamut,tedy Pandora byla v kosmetickém salonu 2 dny,vrátila se jako nová,krásná,voňavá,mám problém s ní vyjet,abych ji nezašpinil.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15649

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Já vyměnil podložky SPZ. Jsou prelaminovavy folii a napis mluvi za vse. Tyhle jsou na 212. Na 221 jeste nemam. Jinak jsem se pekne vyvztekal u matky, do ktery se to sroubuje. Matka se v kufru protacela.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15652

  • Lord Iffy
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 27
  • Karma: 1
ladislav.lapacek: Výměnu těch "křidélek" mám za sebou. Jedna strana stojí tuším něco okolo 8kkc + daň...

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15659

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Řešíme potahy,tohle by se mi líbilo,ale znáte to nevím,tamty mi staćí.Nejsem si jist,zda se tam hodí vyšít bílé nahoru,nabízí mi je na přední sedadla za 500,-
Ale pokud vynecháme kůži a pořešíme to jen příjemější látkou a těch je,tam by se to hodilo víc.Nevíte o někom jiném a za kolik,víc hlav víc ví.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15660

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Chlapi co si o tomto SECu myslite? Ma to poctivych 142tkm, po D dedovi. Rok 87 a uz je na CZ SPZ. Cenu zatim nerikam, chci znat vas nazor. Je to "500".Diky za naceneni, kolik byste dali vy.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15661

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Cena do čtvrtky = povinnost. Vypadá moc pekně. Ale fotky mužou lhát. Bacha na ty lemy. Zkoukni ty plotny za světlama, rádo to tam hnije. V.
Poslední úprava: 7 roků, 7 měsíců od vitek.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15666

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Před měsícem byla cena asi půl míče, tak předpokládám, že je to nějakej blázen všechny tyhle auta maj poctivý kilometry, jsou po dědovi, ale nechápu, že když je aktuálně prodávájící minimálně druhej majitel, proč uvádí, že je to po prvním majiteli To ani nemluvím o tom, že těch majitelů je pak ve finále deset a kilometry nesmysl
Poslední úprava: 7 roků, 7 měsíců od Mitsubishi.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15667

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
Micak: naprosto presne, tyhlety 'podedoviny' a 'skoronovotiny' jsou nekdy jen trochu udrzovanejsi auta nez zbytek odjetejch luder na trhu.

Nic proti tomuhle autu, ale: lemy, koberce, radio, kola, zazloutly zadni svetla, OPEL jako spotrebni auto... nejak mi to nevoni

F
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.
Poslední úprava: 7 roků, 7 měsíců od Frankmaniator.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15668

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Kluci diky, uz jsem to konzultoval s Vitkem a prdim na to. Najdu jiny.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15675

  • savle
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • R129
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 4
Uz pred nejkym casem jsem rozsiril svou sbirku kol o tyhle pomerne nesnadno sehnatelne "kousky". Ted konecne obuto a dano na auto. Jsou to AMG I primo pro zehlu, pedek 8,5x18 ET25 a zadek 9,5x18 ET23. Jeden zajimavy postreh je, ze i kdyz jsem pouzil stejny typ pneu jako mam na AMG II kolech, zdaji se mi tyhle pri jizde se stazenou strechou nejak hlucnejsi. Ze by na to melo az takovy vliv, ze jsou min zalezle v blatnicich?

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15677

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Timto příspěvkem v tématu chci otevřeně poděkovat Vitkovi za dlouhy telefony plny rad, na co kouknout pri koupi 560 SEC. Za kontrolu dle VINu a všeho, co se myho SECa týkalo. Splnil jsem si sen a Vítek mě psychicky moc podpořil a poradil. Vážím si toho, rada od přítele má z mě vždycky největší váhu. Dále mě podpořil a pomohl Enougher, takže kluci díky moc. SEC už je doma a přidána hodnota ve svezení nastala hned.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15678

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Nádhernej kousek, gratuluju moc
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15681

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Tak jsem trochu vyčistil motor, jdu to přejet peozatim ručním voskem. Jinak ten co jsem resil prvne, ten hnedej je total ve smrti. Znamej na nej koukal a rez pod lemy, motor se hadal atd.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 7 měsíců #15682

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
Iron napsal:
Tak jsem trochu vyčistil motor, jdu to přejet peozatim ručním voskem. Jinak ten co jsem resil prvne, ten hnedej je total ve smrti. Znamej na nej koukal a rez pod lemy, motor se hadal atd.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Gratulace veliká

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 6 měsíců #15697

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Savle: Vypada to vyborne, jak jsem predpokladal

Iron: Tak ta je dokonala! Gratuluju !



Protoze zari preje kabrioletum, dneska jsem si zazehlil na hory....


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


No a kdyz jsem zajizdel do dvora, koukam ze se za mnou tahne olejova cara jak za slimakem...

Uz jste nekdy videli tect tlumic rizeni??



Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.



Zezhora je suchej, takze zezhora na nej nic nekape..... leda zeby to za jizdy cakalo nejak zepredu.....



Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.



Poslední úprava: 7 roků, 6 měsíců od Pirx.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 7 roků, 6 měsíců #15698

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Jsem taky ještě poSECal cesty, dokud je hezký počasí
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.
Čas pro vytvoření stránky: 1.26 sekund
Free business joomla templates