HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Udělali jste dnes něco na auta?
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.

TÉMA: Udělali jste dnes něco na auta?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 8 měsíců #16668

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Se máš. Já mam všechno zas před servisem. Takže nemusim nikam jezdit a nic mýt.
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 8 měsíců #16669

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
SL problém s alarmem vyřešen,leč každý můj mercedes má v sobě Pandořinu skříňku,která se otvírá v intervalech známých jen jí.Takže další problém je spínací skříňka,která jeví závadů a též trvale odebírá proud.Ale po montáži nového alarmu má vůz řadu pro mě nových funkcí,třeba hlídání zamčeného auta při otevřené střeše,což před tím nešlo a nyní ano.Nutné bude nově nastudovat návod s funkcemi vozu aneb co to auto všechno umí.Jinak mamut je zlatíčko modré,nic nechce,jen jezdí.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 8 měsíců #16670

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Po tom, co v D zkazili SEC musel Vitek seridit cely motor, na coz musim rici, ze super prace. Do toho v D menili tak olej v difu, ze ozubena kola i loziska sly do kytek. Dif ma novy streva, instalaci a slozeni provedl Filip Zavada, do toho byl pryc vyfuk, ktery MB uz nema, tak sportovni Goeckel s atestem byla jasna volba. Dospel jsem k zaveru, ze ani autorizak v D youngtimery delat proste uz neumi, protoze generace techniku, ktera to umi je uz v duchodu. Ale po zasahu kluku jsem si lajznul s tim jet na dovolenou a vse ok.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 7 měsíců #16677

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Tak SL dostane novou spínací skříňku,to může prý jen servis autorizovaný a nikdo jiný,nevím.Tak jsem byl dnes v servisu,auto načetli,díl objednali,k tomu že dostanou malý program,jak to spojit s autem a bla bla,podepsal jsem řadu papírů,závaznou objednávku,pak že jsem majitelem auta,pak že já jsem já (ověřeno dle OP) naštěstí jsem nemusel k notáři a fotografie mé maličkosti netřeba.A to že prý mám velkou kliku a štěstí,neb je jen jeden človíček,co to umí,může a smí a má pomazání MB a původní skříňka se musí poslat do Reichu k likvidaci ale tu mi účtovat nebudou.Jo a ten človíček prý rotuje mezi aut. servisy MB a že mě vecpou k jednomu zelináři vietnamci,co ztratil klíčky od Géčka a náhradní nemůže najít.Nabývám dojmu,že cokoli elektronického se v mých rukou podělá,SL,pak mobil a nedávno PC.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 7 měsíců #16678

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Z toho si nic nedelej, to jsem podepisoval taky, ze jsem radnym majitelem a bla bla. Vse kvuli ubytku napeti, kterej ten nesmysl pod spinackou bral. Akce za asi 700 Eur. Klic zustal, spinacka nova a dalsi klic na DO uz neumi, jen mechanickej. Zacalo to ztratou napeti a klic sel dost blbe zasunout. Podle klice MB vyrobil novou spinacku, ja podepisoval mraky papiru, ze jsem majitel, kopii kupni smlouvy atd, ale aspon funguje vse, s cim jsem tam byl a zlobilo.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 7 měsíců #16680

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Tak dnes konečně hotovo,změřeno,nainstalováno,auto nežere proud.
Co mě překvapilo,byl přístup techniků z ústeckého MB servisu,něco se tam opravdu změnilo,co slíbili dodrželi do puntíku.Také vaří dobrou kávu a na recepci mají dvě mladé,půvabné sekretářky.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 7 měsíců #16681

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Proc jsi je nevyfotil? Pak by me zajimala jeste jedna vec, jestli sekretarky delaji , ne to se zeptam osobne, az se potkame na srazu.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 7 měsíců #16682

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Ne to mě nenapadlo,jen jsem té jedné okukoval nohy,když mě vezla domů.Inu stařík má rád krásu,to nezapírám.Obě dvě by stály za mnoho hříchů,leč to je pro Vás mladé.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 7 měsíců #16683

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Tak odmasteno, dekontaminovano a 2x navoskovano.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 7 měsíců #16684

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Máš to parádní.U mě se opět otevřela Pand.skříňka,nyní u mamuta.Vše funguje,jen se vypaluje pojistka klimatizace,bude tam někde ňákej kraťas soudím já,chviličku to běží a pak prdne pojistka.Tak mamutem jezdím ráno a večer,kdy není takový hic.Život motoristy,život veselý furt je něco.Tak servis a když si stařík vzpomene,vyblejsknu ty slečny z recepce.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 6 měsíců #16686

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Takže klima je O.K. jen je tam k pojistce ještě něco připojeno,to něco je větrák chladiče převodovky,který odešel k předkům.Tak si říkám,co krom kastle,interieru,převodovky je na mamutu původní,co zbývá ještě vyměnit za nové? Kdy dospěji do fáze Zero tedy nula že nebude třeba nic vyměňovat? Pandora byla prý krásná žena,ale její skříňka se otvírá v mě neznámých intervalech.Faktem je,že mamut vždy skuhrá doma,nikdy po cestě,vždy nás doveze domů.;

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 6 měsíců #16687

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Já dnes po ISO auditu, tak jsem si vzal SL a vyvětral si večer hlavu. A teď sedím na pivu.

Příloha IMG_20180905_194946.jpg nebyla nalezena



[attachment:2]IMG_20180905_195006.jpg[/attachment]

[attachment:3]IMG_20180905_195022.jpg[/attachment]

[attachment:4]IMG_20180905_195038.jpg[/attachment]
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 6 měsíců #16688

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Já dnes po ISO auditu, tak jsem si vzal SL a vyvětral si večer hlavu. A teď sedím na pivu.
[attachment:1]IMG_20180905_194946.jpg[/attachment]

[attachment:2]IMG_20180905_195006.jpg[/attachment]

[attachment:3]IMG_20180905_195022.jpg[/attachment]

[attachment:4]IMG_20180905_195038.jpg[/attachment]
Big Mercedes and metal music lover.
Poslední úprava: 5 roků, 6 měsíců od Iron.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 6 měsíců #16689

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Musím konstatovat,že přístup a péče o zákazníky se v ústeckém servisu rapidně změnil k dobrému,tak by měl fungovat servis,co slíbí dodrží,náhr. díly jsou a do 24 h,termíny oprav - hotový vůz dodržují,v mém případě o den dřív.Vůz přivezu nebo ho odvezou,mě dopraví domů,komunikují.
Mamut po opravě ? Nevím,funguje jak má,topí,chladí,jede,nehřeje se,alarm spouštějící se v různých časech vyřešen.Auto dostalo zabrat na něm. dálnicích,od opravy cca 2000 km.
Jo ty slečny z recepce,neměl jsem mobil ale slibuji,že vyfotím příště.
Re Iron Já si větrám hlavu na dálnci Ústí - Dresden na kafíčko nebo mají něco, co se jmenuje " horká láska " SL funguje jak má.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 6 měsíců #16690

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Tvl Irone, to je samej tukabel a anál a proč se autobus nevejde do okapu... a že bys mi v Třeboni nastartoval ten Tvůj Goeckel, to Tě ani nenapadlo...
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 6 měsíců #16691

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
No tak jsem se ztukabeloval no. Přijeď v sobotu na konec sezóny do Tachova a uslyšíš. Jinak mi prasknul ve švu měch.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 6 měsíců #16692

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Pěkný... my co máme ocelový péra tyhle tukabeloviny nafukovací neřešíme
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 6 měsíců #16693

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Tak s tím musíš počítat, že to jednou přijde. Zapomněl jsem, že je vyměněnej tukabel k čidlu zapnutýho bezpečnostního pasu.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 4 měsíců #16700

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Zase nějaká svině zadní blatník a kapotu mi zrejpal
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 4 měsíců #16701

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Tak Prachožrouta jsem prodal, nasál SELe 560 a dal na profirozleštění SL, kterou jsem dnešním dnem zazimoval a good bye na jaře.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Příloha Screenshot_2018-10-12-20-45-20-240_de.mobile.android.app.png nebyla nalezena

Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 4 měsíců #16702

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Jo,udělal,dal jsem je spát vrány starý.Letos mě stály moc,nechci je vidět,jsou pod dekou.Zlatý japonský auta,ty chtějí jen servis.Jo takovej Hnůjdaj tojekára a ta záruka

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků, 3 měsíců #16703

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Chtěl jsem umýt holobyta, ale mrzne, tak jsem šel do hospody.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků #16746

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Vyměněn alternátor
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Důvod
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků #16747

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Renovace SEC
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků #16748

  • prcek
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • W123 280CE
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 8
fungl nová převodovka? ty do toho jdeš zostra, respekt.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 5 roků #16749

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Starý zrepasovaný obal a nová střeva.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 4 roků, 11 měsíců #16758

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Vyměněn olej a všechny filtry a tyčky stabilizátoru.Nasazeny letní pneu apod.před STK.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 4 roků, 10 měsíců #16761

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Jsem OK po STK,ale radost netrvala dlouho-po návratu na parkoviště v Písku a takovéhle hluboké rýpance na dveřích asi od jiných.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

To už je po několikáté,nic mi nevydrží-ještěže se nemohl rozhodnout a nešel do E212 nebo ML164:sick:
Posílám pozdrav z Písku
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 4 roků, 10 měsíců od lavon. Důvod: Přidání fotopozdravu

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 4 roků, 10 měsíců #16762

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Večerní relax s Udayem.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 4 roků, 10 měsíců #16763

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Hlavně aby brzy nelétaly kusy Udaje a údy Kusaje...

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 4 roků, 10 měsíců #16764

  • Iron
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 237
  • Karma: 11
Desky, kotouče i hadice jsou nový. Tak snad budou fungovat.
Big Mercedes and metal music lover.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 4 roků, 9 měsíců #16773

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Dojíždím pneu 2-3 mm.a v pondělí při rozjíždění rána a zevnitř
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Než dojedu do pneuservisu ve čtvrtek další rána a také zevnitř,chápete to?
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Naštěstí jsem si vzal další rezervu,tak koupil nové Pirelli
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 3 roků, 11 měsíců #16807

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Dávám letní a koukám,že je utrhlej jeden držák misky,tak jsem tam navařil výstuhu a zapatlal to.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 3 roků, 1 měsíc #16835

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tak jsem měl první závadu,spadnul řemen a znova Kousek byl MB VSP Plzeň,přijímací technik mi udělal kávu
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Mechanik na počkání vyměnil i s napínací kladkou,která to způsobovala.Cestou domů,syčení,stavím se za Zadkem v Nehvizdech a on zjistil díru v odlučovači oleje-jak řemen sjížděl,prodřel ho takhle
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Nechal vymazat chyby,vyměním bazmek,umeju motor,bouchnu s kapotou a ruplo takhle sklo já vůl zapomněl,že mám u stěrače krabičku se žárovkama-táta sháněl do parkovačky
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Jezdí to úplně samo,dnes mi to ukázalo postupku
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 3 roků, 1 měsíc od lavon. Důvod: Objednal jsem si Mercedes me-máte ho někdo?

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 2 roků, 11 měsíců #16837

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.



Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Výměny oleje a filtrů jsem zvládnul a v převodovce nechám udělat
Poslední úprava: 2 roků, 11 měsíců od lavon.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 2 roků, 10 měsíců #16839

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Nové okno se stěrači
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 2 roků, 5 měsíců #16858

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Zadek mi vyměnil olej v převodovce a rovnou i motoru s komplet filtry
Poslední úprava: 2 roků, 5 měsíců od lavon. Důvod: Zítra budou i nové pneumatiky

Re: Udělali jste dnes něco na auta? 2 roků, 5 měsíců #16860

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Mercedes mi poslal a já koukám jak se i po letech starají
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Čas pro vytvoření stránky: 0.91 sekund
Free business joomla templates