HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Půjčit či nepůjčit
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Půjčit či nepůjčit

Půjčit či nepůjčit 7 roků, 11 měsíců #15309

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Tak mám problém a velký.Má láska opřela trochu svoji červenou Karkulku o zděný sloupek.Servis řekl nové zadní dveře a týden bez auta.Aut je na dvoře dost,ale Patrol má manuál a je velký,Blauer Blitz je rovněž velký ač má automatiku.Slova mé paní " dopoledne a odpoledne jsi v ordinaci,auto nepotřebuješ,vezmu si Stříbrńáka tedy SL "
Její Honda má 150 velice klidných koní,SL jich má 2x tolik a jsou to koně plnokrevní," Vollblut " jak říkáme.Nikdy v SL nejela.Má paní umí jet hodně rychle,po ztrátě 6ti bodů se mírně zklidnila,leč CRV potřebuje poladit,neboť z ní vytáhne pouhých 180 km.Dnes do toho vleze a uvidíme.Leč otázka zní " půjčit či nepůjčit "
Lstivě nakoupila výborné víno,nalévala,opravdu nalévala poctivě.Pozvala mě na opulentní večeři,večer plný příslibů.
Jak to máte ve stejné situaci vy ? Půjčit svého mazlíka či nikoli ?

Re: Půjčit či nepůjčit 7 roků, 11 měsíců #15310

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Zeptal bych se Frankieho:)
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Půjčit či nepůjčit 7 roků, 11 měsíců #15311

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
jestli má auto 150 nebo 300koní je myslim v tomhle případě úplně jedno

Re: Půjčit či nepůjčit 7 roků, 11 měsíců #15312

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
Dyť je to jenom auto...
Košířský Škrtič v Depresi

Re: Půjčit či nepůjčit 7 roků, 11 měsíců #15313

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
O auto asi tak moc nejde, auto se opravi nebo se koupi jiny, ale kdyz ma nekdo misto obliceje napis SCANIA z protijedouciho kamionu, to se opravuje blbe.... Lado svoji pani znas nejlip sam, pokud mas obavu, ze bude zkouset co dvojnasobny mnozstvi koni dokaze, reseni je jednoduchy, pujc ji na tejden neco hnusneho slabeho pomaleho z pujcovny, bude se pak tesit na svoji Hondu a bude na ni pak davat vetsi pozor....

Re: Půjčit či nepůjčit 7 roků, 11 měsíců #15314

  • Kesu
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 4
Kuba F1 napsal:
Dyť je to jenom auto...


Asi tak, svý polovičce bych klidně půjčil i 918 Spyder mít ho...
Moje auto řídí běžně, akorát ona mi nechce půjčovat svoje:P

Re: Půjčit či nepůjčit 7 roků, 11 měsíců #15315

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Děkuji za cenné rady ale problém se vyřešil.Do SL nejde dětská sedačka,bude jezdit mamutem,tam bude náš vnuk jako v bavlnce no a na nákupy má také přiměřený kufr.Ale mé srdce se bude zmítat v nejistotě a obavách.

Re: Půjčit či nepůjčit 7 roků, 11 měsíců #15316

  • Lord Iffy
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 27
  • Karma: 1
Ac s urcitou davkou obav auta pritelkyni pujcuju, tedy nechavam ji sednout za volant kdyz jedem spolu:) Motyl ji pride moc velky a nevidi z nej, SL ji vyhovuje vic. Ale samotnou bych ji v tom jet nenechal, na to ta auta mam moc rad

Re: Půjčit či nepůjčit 7 roků, 11 měsíců #15320

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Re Aci S Frankiem to zkonzultujeme v neděli,má přijet ne večeři.Dnes byla další jízda a všichni konstatovali " proč s tím nejezdíš,bezvadně se auto hodí k tvým vlasům " Jak to vypadá,tak mamut pro vnuka a nákupy,SL kolem komína na věci drobné.No a já nadlábnu svůj traktor zn. Nissan Patrol.Oprava se jistě protáhne,později určitě padnou slova " musím tam být rychle a včas ".Tak nějak cítím v kostech,že na podzim bude stát na dvoře něco od MB typu combi s pořádným motorem co má iniciály SB.

Re: Půjčit či nepůjčit 7 roků, 8 měsíců #15561

  • Merc124
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 38
  • Karma: 4
Láďo, já myslím, že můžeš s klidem své paní půjčit jakékoliv své auto, bude na něj určitě jemná. Sice je pro mě trochu jako paní Columbová ale věřím jí

Re: Půjčit či nepůjčit 7 roků, 8 měsíců #15568

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Re Merc Má paní opravdu existuje,je jemná a něžná.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 7 roků, 8 měsíců od ladislav.lapacek.
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.49 sekund
Free business joomla templates