HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Tak jsem se konečně přihlásil
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Tak jsem se konečně přihlásil

Tak jsem se konečně přihlásil 7 roků, 11 měsíců #15281

  • tomw124
  • NEPŘIPOJEN
  • A-Klasse
  • jsou dva druhy aut:mercedesy a ty ostatní
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 1
Nazdar kluci,
po srazu v Kolíně ,kde jsem kromě Vítka poznal velkou řadu skvělých lidí s hvězdou místo srdce jsem dostal doporučení od Angela,že tady to je to pravý a tady ,že si pošmáknu.
A měl pravdu.Akce u Vítka v garáži byla fakt dobrá akorát,že už na mě lezl nějaký moribundus a tam jsem to dokončil.
Jsem nachcípanej fakt dost ale stálo to za to.Vítkovi opravdu upřímně závidím tu garáž.Spát pod mamutem a se svým autem před postelí se mi fakt už nepovede.Velmi oceňuji tu skutečnost,že vylezete z auta a jdete rovnou k televizi a baru.
Obsluha,poživatiny a hudební produkce výborná.Teplota vzduchu při akci už tolik ne.
Pokusím se dostat na to Kersko.Vzhledem k tomu ,že právě předělávám půlku baráku a to zcela od základů to bude asi dost obtížné.
Takže kdybychom se tam neviděli vás tímto zdravím.Jste fakt super parta.
Tom ( ten s tou modrou žehlou co jí momentálně nechodí střecha)
2 x W124 230E,W 163 430 ML,R 129 300 SL

Re: Tak jsem se konečně přihlásil 7 roků, 11 měsíců #15284

  • Angelo
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 123
  • Karma: 8
Ahoj Tome,
škoda, že tě to odrovnalo, dej se co nejdřív do kupy. K ránu už tam byla vážně zima, ale Vítek měl pravdu v tom, že i když je ta dílna odvětraná, tak nechat ty kamna bez dozoru je o hubu. Bylo to perfektní spát na dílně narvaný . To se vážně jen tak někomu nepoštěstí. No, i když spát . . . S Kubou jsme kecali do sedmi ráno a pak mě po té chvilce spánku probudila ráčna při operaci tvé žehly. Vítkova dílna je vážně hezká, ale nejvíc mě dostala ta hvězda na zdi. Tak nějak jsem zjistil, že ji nutně potřebuji . . . Bude to fajn, pokud dorazíš do Kerska. A vlastně klidně můžeš, protože litry vody, co narveš do baráku, se za den neodpaří, tak si můžeš 3.-5.6. dát pauzu a nechat to vyzrát.

Re: Tak jsem se konečně přihlásil 7 roků, 11 měsíců #15289

  • MB124.200e
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Majchy
  • Příspěvky: 84
  • Karma: 2
Ahoj Tome, pokus se dorazit, protoze Kersko, to je balzam na dusi, oci, mysl a v neposledni rade i na Vitka, jelikoz je na nem vzdy krasne poznat, jak je rad, ze se tam vsichni sejdem a jsme v pohode

Jsem ten, co spal vedle tebe na tom divanu. Stepan
W124 200E automat ´89

Opa Harald von Freyung

To podstatné je již za námi .....

Re: Tak jsem se konečně přihlásil 7 roků, 11 měsíců #15299

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Chlapi, to se krásně čte. Díky za pochvalu dílny a akce, mimochodem, tu hvězdu dělal Slávek (Humungulus), ten vlasáč s neelektrickou kytarou.
Jinak jste měli připravený spaní vevnitř, nějak jsem to zapomněl zdůraznit. Sorry. Holt musíte přijet znova .
V.

Re: Tak jsem se konečně přihlásil 7 roků, 11 měsíců #15301

  • JaMat
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 40
  • Karma: 2
Rádi přijedeme, neboj

Re: Tak jsem se konečně přihlásil 7 roků, 11 měsíců #15303

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Tedy pánové,jak tak čtu,neměl by Vítek přejmenovat svou garáž na " Modrou hvězdu" ?
Ten spí s tím,ten zas s oním,přijede nový člen a Majchy hned hrr na něj,ač tam měl svého kolouška,hned ho zatáhne na divan.Bojím se pomyslet,co se bude dít v Kersku,přednáška " Bod Gé v Gé " nebude,bude jiná,asi " Bezpečný sex homo i hetero "
V pití míru neznáte,nyní ještě tohle.Vidím to tak,že páteční večer bude věnován pouze a výhradně přednáškám s konzumací červené limonády.Ještě to budu konzultovat s Vítkem,ale nevím,nevím.
Vítám nového člena Toma,něco jsi již poznal,zbytek čeká na Kersko.
Poslední úprava: 7 roků, 11 měsíců od ladislav.lapacek.

Re: Tak jsem se konečně přihlásil 7 roků, 11 měsíců #15305

  • MB124.200e
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Majchy
  • Příspěvky: 84
  • Karma: 2
No teda Lado: ehm ehm, bla bla bla, ble ble ble
W124 200E automat ´89

Opa Harald von Freyung

To podstatné je již za námi .....
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.39 sekund
Free business joomla templates