HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

... ZDRAVENÍ MERCEDESŮ ...
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: ... ZDRAVENÍ MERCEDESŮ ...

Re: ... ZDRAVENÍ MERCEDESŮ ... 10 roků, 2 měsíců #9335

  • Kuba F1
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W123 240D, W140 600SE
  • Příspěvky: 731
  • Karma: 16
nebo jezdíte tak rychle, že se pozdravit nestihnete. To já v piánu mam času hromady
Košířský Škrtič v Depresi

Re: ... ZDRAVENÍ MERCEDESŮ ... 9 roků, 11 měsíců #11249

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Zdravíte ještě,po dlouhé době jsem dnes potkal dvě mouchy a jednu čtyřku a dost nových a pozdravil jen jeden a ostatní koukají co se děje-neblikám,jen kvůli radaru!
Má vůbec cenu zdravit ty nové a nebo schválně mám dál pokračovat,ať mají o čem přemýšlet-asi to berou jen jako spotřebák a nic jiného k tomu necítí se mi zdá a připadám si jen blbě.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Na Stodůlkách a padlo mi ihned do ruky a i k pleti a zdravil bych z něho rád dál
Poslední úprava: 9 roků, 11 měsíců od lavon.

Re: ... ZDRAVENÍ MERCEDESŮ ... 9 roků, 11 měsíců #11250

  • kriskas
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 106
  • Karma: 4
Keby si ma pozdravil z tejto (takejto) kary, by som sa zacal bat o zivot

Re: ... ZDRAVENÍ MERCEDESŮ ... 9 roků, 11 měsíců #11266

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Nevím,dnes po cestě domů mě zdravil pán v 124,hned jsem odpověděl.Ale v Římě mě zdravili taxikáři mající E Klasse zdviženým palcem a mávali jako o život.

Re: ... ZDRAVENÍ MERCEDESŮ ... 8 roků, 7 měsíců #14253

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Tak po mnoha najetých kilometrech i na motorce-tam zdraví každý a letech cestování s na kapotě potkávám čím dál víc masařek poslední dobou hlavně tady jinak bída a starších taky potkával jen pár a nic moc a stejně nic-nebo blbě vidím a pár nových co nezdravím.
Jinak jsem nepotkal hlídku nikde,v Itálii zahlídl jen Alfu projet,tak i v Německu Passata a v Rakousku jen stát toto u služebny,když jsem hledal poštovní schránku na pohled rodičům,co ještě nerozumí co je to MMS a emajl.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Ale jak jsem přejel hranici přes Strážný,tři hlídky a z toho jedna kontrola alkoholu a dokladů-poděkoval a jel jsem dál.
Poslední úprava: 8 roků, 7 měsíců od lavon.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Čas pro vytvoření stránky: 0.34 sekund
Free business joomla templates