HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Ať se daří!
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Ať se daří!

Ať se daří! 9 roků, 3 měsíců #12936

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Blíží se Vánoce a i konec roku 2014. Dovolte mi alespoň malou rekapitulaci toho, jak se nám společně dařilo.

Sezónu jsme otevřeli letos dříve než v Kolíně a to na Davelské vyjížďce. Účast na Geově akci byla skvělá, trasa výletu, stejně jako společný oběd se moc líbily.

No a opravdový začátek sezóny přišel o pár týdnů později, v rámci kolínského srazu. Letošní výlet na Žleby za krásného počasí byl příležitostí pro stažení střechy a setkání s mnoha fajn lidmi. Večer jsme se sešli na tradiční výroční pijatice. Tím jsme oslavili již dva roky existence toho fóra a báječné party lidí okolo. Stejně tak i Petrova synka Olivera.

Následně jsme podpořili účastí pěkný sraz na Kokoříně. Ondrovi bych tímto rád popřál lepší počasí pro příští rok. Sraz je to pěkný a zaslouží si větší účast.

No a o pár dní později přišel náš velký sraz v Kersku. Dva krásné dny, kdy jsem zvládli skvělou Michalovu rally (patří mu velké díky), vyhodnotili soutěž elegance a hlavně si užili spoustu zábavy. Na závěr jsme se spanilou jízdou přesunuli na památné místo bitvy u Kolína a tam si dali závěrečný piknik.

Bohužel o prázdninách jsme minuli další srazy, Kateřinu, Tábor, Slovensko atd, ale o to veseleji jsme se za sychravého podzimního počasí vrátili na místo činu do Kerska. Sobotní akce se vyvedla na jedničku.

Opravdovou třešničkou na závěr byly letošní hory. Víkend plný extrémních zážitků v místních nálevnách a diskotékách zanechal jako vždy hluboké zážitky.

Takže tímto bych vám všem rád poděkoval za společnost, za atmosféru, kterou vytváříte a za smysl, který dáváte tomuto viruálnímu místu ve stínu trojcípé hvězdy.

Krásné Vánoce!
V.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Následující uživatel poděkoval: Kuba F1, fízlCZ, lavon, Pirx

Re: Ať se daří! 9 roků, 3 měsíců #12937

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Jedna fotka, co mi visí na dílně a která hezky dokumentuje atmosféru našich akcí.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Ať se daří! 9 roků, 3 měsíců #12938

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Já se to snažil zachránit-pokud se to počítá a tak si dovoluji oponovat na to bohužel-dovezl jsem reklamu na zadním skle všude kde se dalo viz.na Slovensko,Kateřinu i do Tábora a všude zval na naše akce a chválil naší tvojí partu!
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Ostudu jsem snad nikde nedělal o čem svědčí i moje ocenění snad kvůli zkamarádění a výdrži na Slovensku,kde mi udělili zvláštní cenu za nejdelší projetí Tater v určeném čase-dlabali jsme na vítězství a kochali se při pořizování fotodokumentace

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Ani nevíte co bych zato dal,abych příští rok dostal volno v práci jako letos-špatnou zkušenost mám jen s neuděllením volna na podzimní setkání do Kerska
Přeji tak nám všem,aby každý se v dalších letech mohl dostat všude tam kam by se rád podíval!
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Ať se daří! 9 roků, 3 měsíců #12939

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Já myslím, že promluvim za všechny soudruhy, když řeknu, že mladých, kteří se věnují tomuto sportu není mnoho, ale jak my benzworldiste říkáme: kolik třešní tolik višní

Každopádně Vitku díky za vytvoření tohoto bohulibeho sdružení a organizaci všech těch prilezitostí jak si vozrat drzku, projet se na fichtlovi s trema promilema pod kuzi a nebo se efektne vyprasit ve stinu historického monumentu. Tesim se čim nás překvapí sezóna 2015

PS: jsem rád, že jsem vás všechny mohl poznat a zazit s vámi tolik srandy
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 9 roků, 3 měsíců od Michal.
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Ať se daří! 9 roků, 3 měsíců #12940

  • prcek
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • W123 280CE
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 8
Díky za prožité akce a vše nej v roce 2015.
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Ať se daří! 9 roků, 3 měsíců #12941

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Díky Vítkovi i všem ostatním, užijte si konec roku a těším se, až s Váma zas někam vyrazím příští rok. Ondřej.
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Ať se daří! 9 roků, 3 měsíců #12942

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
I já se připojím,díky za vše,co jsme prožili,vypili,sežrali.Byla legrace,užili jsme si to,díky organizátorům akcí.Těším se na ročník 2015,další akce,snad budu dost akční,přeci jenom jsem stařík no snad s Vámi mladíky budu ještě držet krok,sice možná budu kulhat,ale slibuji,budu se snažit.Vy mladí máte dnes vše,já ve Vašem věku jsem byl ovlivněm režimem.Vám patří svět,já jen dožívám,ale kdo dá 100 km za méně jak 7 vteřin,kdo vypije víc vína a nebude nachmelen,kdo porazí strom ruční pilou dřív než já, jo v tomto mohu ještě soutěžit.A díky Vám mladším se necítím tak stár,je mi s s Vámi dobře,máme společnou řeč.Tak nějak jsme " jedné krve ".Mladí,starší,ještě starší.A o tom to je,mám Vás rád.Ale Michal mě sere,jednak zanedbává preventivní stom. prohlídky a navíc chce,abych poznal nějaký díl auta auta po hmatu,já který auta pouze myji,leštím a tankuji.A navíc měl měl auto,které jsem chtěl,ale v tom okamžiku nebyly finance a on ho dal jinému....................................,no osud s člověkem mává.Dnes na to mám,za pár dní je to jinak.Nechme medvědy spát a na jaře to zase rozbalíme.
Následující uživatel poděkoval: vitek
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.43 sekund
Free business joomla templates