HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Vánoce
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Vánoce

Vánoce 9 roků, 4 měsíců #12933

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Všem přeji krásné,klidné vánoce,pohodu vánoční,zdraví a jasnou mysl.Jen nevím,zda vánoce budou bílé,tedy sníh se vším ostatním.Medvědi v zimě spí,nechte je spát,sůl škodí kožíškům.Asi bych měl dodat foto medvědího pelechu u nás,ale to už znáte.Já přeji spoustu sněhu,dárečky,rodinu pohromadě,dětský smích,očekávání,radost,kapající vosk ze svíček na nový koberec,čert vem elektriku,ano budeme krájet jablíčka,lít olovo,všechno to,co naši otcové a dědové a ač ateisté,v kostele je to krásné,půlnoční,zpěvy,setkání s přáteli,prostě staré zvyky.A nakrmíme ptáčky,vzpomeneme na ty,co s námi již nejsou,zapálíme svíčky,uděláme něco dobrého pro jiné potřebné.Prostě klidné,české vánoce.A všem bláznům,co rádi jezdí ve sněhu viz foto
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
A takto to bylo vloni,takže to je moje P.F.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Vánoce 9 roků, 4 měsíců #12934

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Chybička se vloudila,jó stařík to s počítačem moc neumí.Tak všem offrouďákům řetězy nasadit a hurá do terénu.Ta ušanka je opravdu " Made in CCP " a " jégrovky to jistí "
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Vánoce 9 roků, 4 měsíců #12935

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Já to mám letos napiču, ale vám přeju všechno nej:)
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.35 sekund
Free business joomla templates