HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Nosíte na krku,nebo mimo na klíčích něco od MB?
(1 prohlíží) (1) Host
Pokec.
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Nosíte na krku,nebo mimo na klíčích něco od MB?

Nosíte na krku,nebo mimo na klíčích něco od MB? 10 roků, 1 měsíc #10720

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
Když jsem měl v opravě,tak jsem jezdil s Fábií a vůbec nic mi to neříkalo i když to v pohodě jezdilo.Ale asi to nemá nic do sebe a tak mne napadlo zeptat se,jestli také pociťujetete něco podobného jako já,když musíte jezdit s něčím jiným a nemůžete svým oblíbeným jsem pacijent,já vím.Nosím na krku a ke klíči jsem musel dát alespoň šňůrku s na kterou jsem zvyklý a těšil se,abych už lkonečně jezdil ve svém .
Když jsem hodně jezdil na CBR nosil jsem toto
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

A když byla zima,nebo se jelo na sraz MB,musel jsem si dát dárek od mé nebožky a teď už ho nosím na krku stále
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Jinak nosím na klíčích od bytu nejradši tento
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Můj první
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: 10 roků, 1 měsíc #10722

  • ladislav.lapacek
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W140 600SEL W126 300 SEL
  • Příspěvky: 992
  • Karma: 15
Nenosím,ale asi budu,provaz.Nějak se začátek sezóny prodražuje Co se týče přívěsků,tak Rashid má medvídka,Blesk má ovladač,takže nic,Patrol má šaška a maličkou baterku a Pick-Up malou podkovu.

Re: Nosíte na krku,nebo mimo na klíčích něco od MB? 10 roků, 1 měsíc #10726

  • Kondik
  • NEPŘIPOJEN
  • C-Klasse
  • Příspěvky: 35
  • Karma: 1
Nosim MB AMG Cerno stribrnou bundu, to je dostatecny magnet pohledu a pozornosti, clovek pak nemusi mit ani MB klicenky a visacky. Kdyz vylezu z MB pred Kauflandem jeste v teto MB bunde , tak jsem se defakto vyvalil v rude a promenaduju se v te nasi slavne vesnici v bycim vybehu

Sveho casu jsem sbiral klicenky, ale vsechny jsem predal majiteli W126 do Kutne Hory a nezbylo mi nic, planoval jsem s MB skoncit, ale holt Kondik mini a Enougher meni
QA Poradenství při nákupu vozidla. Asistence při návštěvě Autobazaru. Testy Zimních & Letních Pneumatik. Testy Olejových a Palivových Aditiv. Testy Autosedaček. Nezávislá kontrola kvalita Nafty a Benzinu. -

www.facebook.com/S.Mercedesem

Re: Nosíte na krku,nebo mimo na klíčích něco od MB? 9 roků, 10 měsíců #11910

  • lavon
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • W210-220D
  • Příspěvky: 647
  • Karma: 7
m.aukro.cz/klicenka-s-zetonem-do-nakupni...tion_ref_map=%5B%5D#
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Nosíte na krku,nebo mimo na klíčích něco od MB? 9 roků, 10 měsíců #11912

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
Na krku, na klíčích a na hodinkách
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.40 sekund
Free business joomla templates