HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #7973

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
No, budu muset vybírat dobře. Zkusím sehnat tady v kraji někoho, kdo mi ukáže svojí minulou reálnou práci.

A dále mi nedá spát jedna, vlastně dvě CL500 W215, vím že bude průser ten podvozek, ale jsou za velice dobré peníze, zase historie, aspoň u jednoho.. A jedno je zlaté metalíze a v béžové kůži..takové jsem ještě neviděl..

Tak už inzeruji, tak nějak aktivněji..

auto.bazos.cz/inzerat/29068386/633Csi-e2...av-original-stav.php

A i když to neprodám (přesto že je to moc pěkná cena), stejně nad tím dost reálně uvažuji, akorát už fakt nevím kde budu parkovat

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #7974

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
To je ale fakt dost zadarmo!
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #7975

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Adekvátně k tomu že to není leštěnka, ale auto na práci, ne však na totální rekonstrukci, pokud někdo není fajnšmekr, doba je, taková jaká je. Na druhou stranu beru auto jako investici a pokud bych se k němu dostal a udělal si na pár měsíců čas, je z ní krasavec. Nechat si jí 5-10 let, bude cena úplně jinde... Nemít žádnou e24, hned bych pro ní jel.. Třeba se zase rozhodnu si jí nechat, akorát budu muset vymyslet kam jí dát..

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #7980

  • prcek
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • W123 280CE
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 8
na čištění/leštění slídy je dobra i klasická abrazivní leštěnka "Tempo"

Pokud chceš slídu originál s hvězdou MB, tak asi jedině celá zadní část střechy v MB, číslo dílu pro černou: A 129 770 11 82 9B19 (975€ bez daně)
Poslední úprava: 10 roků, 5 měsíců od prcek.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #7983

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Tak.. dnes mi asi pro jistotu mechanik nebral telefon (asi toho měl hodně). Sehnáno spolujezdcovo stínítko, komplet. řidičovu krytku stínítka mám, tu by měl můj známý plasťák neviditelně opravit. Poptal jsem u Enoughera díly, počkám na nabídku. Anténu asi koupím novou, stejně mám částečně podřený chrom. Se Zadkem524 řeším hydraulický olej do střechy. Čalouník z Ostravy co už přešíval zadní slídu na r129 má až do konce roku plno, budu ho muset přemlouvat, prostě klasika... a ještě uháním vedle na fóru jednoho který má CD Beckera z roku 1997, zatím nereaguje..

Krásné zlaté CL500 W215 v béžové kůži mi uteklo, zůstává ještě jedno nezajímavé stříbrné..

Tak jsem koukal dále a zastavil jsem po dvou hodinách prohlížení veškeré možné inzerce na jednom přenádherném ML designo.. držte palce ať mi ho někdo nevyfoukne, zítra ho budu zálohovat. W163 bych si fakt nikdy nekoupil, ale toto je nádhera..
Ani w164 bych nechtěl. Zima za dveřma a 13 zadních pohonů, 4x4 se bude hodit, přitom to je opravdu velká náhoda, po SUV jsem teď nekoukal... uvidíme jestli mi přiroste k srdci, nebo pojezdím a budu inzerovat..
Poslední úprava: 10 roků, 5 měsíců od Alois.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #7985

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Beckera mám, ale nevim, jestli funguje. Výhledově vyzkouším a dam vědět. Jestli Ti anténa funguje, kup jen prut. Dodá taky Enougher. V.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #7986

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Právě že nefunguje, respektive jak se jí chce... uvidíme až jí rozeberu..

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #7991

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Vitek: Koukni na něj, mám jednu nabídku na Beckera MB s CD od Lelicze a mělo by být OK, uvidím co za něj chce....

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #7994

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Fungovat by mělo, je to Mexico PRO CD, ale nevim jaký má podsvícení. Koupil jsem Traffic PRO a tohle přestal řešit. Jak ho budu mít v ruce, tak dám vědět. Na ceně by jsme se určitě nějak dohodli.
Porcování Hirsche jde docela fajn, většinou jsou vevnitř polámaný ty plastový kola, jejich dojezdy, nebo oholenej prut. Vyndaval si ho (povolit matku u kastle zvenku a pustit rádio a trochu jí pomoct celý vyjet)?. Třeba je oholená a bude stačit vyměnit jenom prut.

V.
Poslední úprava: 10 roků, 5 měsíců od vitek.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #7997

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Znám... U BMW jsem si s Hirshmannem užil své... Hlavní problém bylo spíše to že vyjela částečně, zajela částečně, ani jednou dobře a nastavit to nešlo...

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #8052

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Tak.. od včerejška je auto v servise s drobně vypsaným seznam na celou A4ku, tak uvidíme jak dlouho to bude trvat a kolik to bude stát. Ale ze servisu vyjede zánovní auto kterému bude chybět renovace laku a asi slída. Přešití volantu by se mělo stihnout v tomto období..

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #8399

  • BenzWorld.cz
  • NEPŘIPOJEN
  • Administrator
  • Příspěvky: 6
  • Karma: 0
Přesunuto do nové sekce. V.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #8432

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Uvažuji nad touto sadou jako náhradní (náhradní třetí), myslím že se mi do budoucna bude stejně hodit

Otázka, sedne ET na r129 bez podložek? Žehlička je v servise a nemám čas sundávat kola a zjišťovat ET.. a nemám ještě tyto znalosti u

www.mercedes-classic.cz/phorum/viewtopic.php?f=38&t=47302

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #8437

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Ahoj, žehla má ET35 jako 4ka. Podle mě tam bez podložek nepůjdou. Tohle by bylo ideální na mamuta, který má ET 51. Tím by se trochu vytáhli ven. Ale kola jsou to opravdu krásná! V.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #8439

  • savle
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • R129
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 4
Jen doplnim Vitka, ze u takhle sirokych kol se pouziva na zehlu ET kolem 25.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 5 měsíců #8448

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Díky moc pánové..

Tak to si to ještě rozmyslím... Opravdu mám rád originál a podložky se mi trochu příčí. Proberu to s kamarádem, když tak se na ně jen zajedu kouknout.. po cestě.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 4 měsíců #8733

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Tak nsem vcera dojel, presto ze jsem nachcipany do servisu s opravenyma original kanalama facelift na zimu, bylo potreba opravit ventilky a podobne, po tech letech. Mechanik je vymeni za BBS at se s autem da fungovat pres chystajici se nadilku. Hned jsem se vytocil, protoze jsem nasel dve vady na laku, to si bude muset mechanik vyresit. Kazdopadne konecne auto na zvedaku, zacne se pretesnovat motor a prevodovka, pak se konecne vrhneme na pistek na strese a ostatni veci. Hned se nechaji udelat vsechny filtry a naplne. Do toho mi prisla dokumentace z odhlaseni ze slovenske KO. No a v papirech 4ychlost manual....
Tak jsem mu volal, jestli to je vtip, rekl mi, at si to preskrtnu a prepisu. Rekl jsem mu ze nic skrtat nebudu, poslal jsem mu je zpet a cekam na opravene papiry, at auto muzu dohlasit na CR znacky.. Auto je samozrejme original 5ti stupnovy automat....

Dnes to je diletant vedle diletanta.. Ale jak se rika... Konec dobry, vsechno dobre...

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 4 měsíců #8736

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Hoši, já vám můžu zkusit objednat slídu v metráži z práce, používáme to do rolet, vlastnosti má sice tragický (jako každý PVC), ale podle našich vývojářů je to ta nejlepší, co v rámci slíd seženete.

Teď testujeme akrylovou slídu, ale nějakou dobu to potrvá.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 4 měsíců #8751

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Alois napsal:
Hned jsem se vytocil, protoze jsem nasel dve vady na laku, to si bude muset mechanik vyresit. Kazdopadne konecne auto na zvedaku...


Tyjo to na tom jeste ani nezacal delat a uz to stihnul poskrabat? :-/

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 4 měsíců #8753

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Vítáme Pirxe, 250. člena této vypečené společnosti . Ať se Ti tu líbí. V.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 4 měsíců #8756

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Vitek: Dekuji Jen jsem sem propadl z druheho classic fora...

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 4 měsíců #8767

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Pirx: Tak nejak.. Nastesti to neni nic velkeho, uvidime co s tim udela. Kdyztak si to odpracuje. On je puntickar, ale je jak ja.. Bere si toho na sebe moc a nema cas se venovat tomu cemu by mel.. Pak tam kolem auta nekdo neco taha a je po srande. Pohlidam si ho. Jsem zvedavy jak pokroci do pondelka..

Jinak Te taky vitam.. Mel bys tu svou krasku dat do klubovek...
Poslední úprava: 10 roků, 4 měsíců od Alois.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 4 měsíců #8768

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Aci: Diky.. Calounik tvrdil ze ma svou a Enougher mi dal dobrou nabidku na original, tak uvidime jak to dopadne..

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 4 měsíců #8780

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Alois: Original je ale jen vcelku cely zadni dil strechy se slidou uz vsitou z fabriky, nebo jde koupit jen original slidu? Ono je taky otazka, jak se to tam podari calounikovi prisit, aby ti tam pak neteklo, z toho duvodu bych to teda ja radsi vymenil cely, obzvlast pokud to sezenes nejak rozumne... normal cena je tusim kolem 1500 Euro. (+normovano 17 a pul hodiny prace v autorizovanem servisu )

Postup samodomo vymeny je pak tady
(Je to odkaz na prvni dil z asi dvanacti, vymena cele strechy)

Original slida ma navic na sobe homologacni znacky, ne ze by to tady nekdo resil... taky ma dve ruzne tloustky, velka myslim 1.2mm a ty bocni okynka snad 1.5mm nevim presne ale ma to urcite nejakej duvod.

Tady jsou sice aftermarket, ale homologovany slidy: www.cabrio-heckscheibe.de/cabrio-heckscheiben/mb-mercedes-sl/

Jeste www.cabrio.de dela druhovyrobu cely strechy z origo materialu, ta stoji kolem 800 E, nevim jak kvalita, ale nemeckej R129 klub to doporucuje.
Poslední úprava: 10 roků, 4 měsíců od Pirx.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 4 měsíců #8781

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Taky jsem četl že to jde koupit jen s zadní části střechy. Enougher mi nabízel nějakou slídu, měl jsem za to že originál, kouknu se.

Jiný čalouník říkal že má slídu svou, určitě bych chtěl vidět práci kterou už dělal.

Vím o tom, že snad jen r129 má slídu 1,5mm, ostatní mají tenčí, nevím co je na tom pravdy.

Já bych za znáček na slídě byl tuze rád, záleží o kolik se v důsledku ten znáček prodraží, ať to má smysl. Zatím ale řeším jiné věci, čalouník mi slíbil, že bude mít čas až po novém roce. Je mu vcelku jedno, jestli slídu dodám, nebo použije svou.. r129 už dělal. Slídu s volantem nechávám na úplný konec "renovace" auta.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9428

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Tak se díky mé, pro mechanika nepříjemné návštěvě začalo s autem dělat..

Vyměněné těsnění na motoru, gufero na klice, nové svíčky, vzduch filtr, olej v automatu, přetěsněný automat, nový klínový řemen..

Dnes, nebo zítra jim půjdu ukázat jak se sundává hardtop a bude se pokračovat dále.. Hned mám lepší pocit..


Lelicz se na to vyprdl, nekomunikuje, nemá někdo DINkové MB rádio s CD? Vítku?

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9436

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
Alois: Hele a jak ti dopadla anabáze s převodovkou a s papírama na Slovači? Loni jsem řešil nezapsaný hmotnosti na nápravu ve velkým TP u Hondy Goldwing, ale naštěstí byl předchozí majitel velice solidní chlapík a dal to briskně do pořádku přes ofiko zastoupení. Ale kdyby se to vys... tak si na něm nic nevezmu Ale ještě se najdou solidní lidi.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9439

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Mám pěknýho Indiána a APS30- to je takový nenápadný, ale funguje dobře.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9460

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Musi to mit CD... Jsou mozne fotky? Kazetove tam je, Cd menic ne a navic se mu obcas protaci kolecko hlasitosti..

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9461

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Sadrak: vratil jsem mu to a uz je mam poslane zpet se zapsanou automatickou prevodovkou. Mam hotove Ko a az se auto dodela pujde na Cz znacky.. Takze to dopadlo zatim dobre..

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9466

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
obě jsou samozřejmě na cd, fotky najdu, mám je ve foťáku

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9470

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.




Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.




Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.




Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.






Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.




Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9472

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Hraji palene CD? Kolik kostuji? Sednou koncovky?

Ten Indiapolis je asi lepsi stroj, ale to Mercedesovske se mi libi vice..

Plne funkcni? Podsvetleni, laser atd?
Poslední úprava: 10 roků, 3 měsíců od Alois.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9473

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Obě hrajou pálený úplně v pohodě, načítání cd docela rychlý. Obě oranžový podsvícení, jak to má bejt.
Tu APS 30 mám už docela dlouho ve dvou autech a nejsou s ní problémy, po připojení antény umí i navi(dneska už asi nezajímavý)-mám tady teď na prodej asi 4.
Ten indián je asi určitě lepší, co se týče poslechu i funkcí, designově mi taky víc sedí ta 30.
APS 30-2.900,-
ta druhá mrcha 4.tis
Poslední úprava: 10 roků, 3 měsíců od Mitsubishi.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9474

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
připojení klasika

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9476

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Posli telefon.. Ja se do domluvim s mechosem..

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9481

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Jeste si vzpominam ze mi vcera rikal, kdyz jsem mu byl sundavat hardtop, natahaoval platenou strechu a zase si pritom zasvinil dziny, tesne pred jednanim..

Ze nevi jak zmerit hladinu oleje v automatu, chce zavolat kamaradovi z MB autorizaku. Ze existuje merka, kterou ma mercedes na zdi, zmeri a da zpet pouze zatku ktera tam je. Naprilad u BMW e38 740i se to resilo tak, ze se plnil olej pres spodni trubku vedouci do automatu a nejvyssi hrana plniciho hrdla zespod byl prepad, jak to zacalo vytekat ven, byla prevodovka plna..

Jak je to tady u tohoto 5ti stupne automatu?

Diky..

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9484

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Zdar. Ad střecha: Já došel k závěru, že nemá cenu měnit jen slídy, a půjdu do celé střechy od cabrio.de. chci si to vyměnít sám, tak bude legrace. V.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 3 měsíců #9507

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Taky bych to tak udělal.. ale mám střechu totálně dokonalou, bez sebemenší vady. Je jako nová - nepřeháním, takže budu řešit pouze slídu, boční jsou ok, ale budu měnit všechny.

Jinak, až na to že ze sloupku teče.. chodí perfektně, rychlost je správná, zámky zamykají, včera jsem si s tím hrál před mechanikem.
Poslední úprava: 10 roků, 3 měsíců od Alois.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 2 měsíců #9991

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Tak je zase nějaký pohyb..

Po motoru a převodovce se šlo na ostatní nedokonalosti:

- budíky/displej x3 opraven - svítí
- klima podsvícení opraveno

Sundalo se oplastování kolem rámu čelního okna a oba pístky špatné. Jeden těče hodně, druhý jen kape. Nové dám
oba, než to řešit zase za pár měsíců.

Takže dnes posílám Enougherovi objednávku:

- pístky 2x
- blinkry přední originál
- skla předních mlhovek
- prut antény

a pokud to půjde tak olej do střechy a slídu..

Hned mám lepší pocit, když tam nestojí jen tak ladem. Teď ještě od lelicze to rádio na CD, dát nějak dokupy stínítka, lak rozleštit, bedna v řidičových dvěřích - kontakt, přešít volant, slídu, rozleštit lak a pohrát si s výfukem, ať má matně černý tlumič jako z fabriky, jelikož se barva loupe.

EDIT: Rádio Audio 10 CD už je na cestě..

Na nápravě jsem byl přemluven ať neřeším nic, že to nemá smysl - vše jak nové a už měněné, ať první jezdím a pořádně to vychytám.

Pak ještě plánuji prohlédnout brzdy a tím by mohlo být hotovo.

Jak ji vidím chuděru stát v rohu, tak už se moc těším...

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tady ta mrcha levý pístek, kdyby to někdo do budoucna řešil..

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 roků, 2 měsíců od Alois.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 2 měsíců #9993

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
A pak ještě do autoskel na výměnu čelního, jelikož už zažilo nějaké kamínky..

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 2 měsíců #9995

  • savle
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • R129
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 4
Jestli budes resit ty brzdy a jestli mas ESP, mohl by si se podivat co mas vzadu za kotouce jestli vetrane nebo nevetrane? Zkoušel jsem podle VIN najit na moji 320 zadní kotouce a porad mi to nabizi ty vetrane, ale ja mam na aute normal tenke, tak by me zajimalo jak to mas ty. Dik.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 2 měsíců #9999

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Myslím že mám jen ASR... Kouknu..

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 2 měsíců #10246

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Tak dalsi posun... Cim vice 129tce propadam, tim vice se branim koupit dalsi v8 v predFL, SL60AMG.. Snad se udrzim, jelikoz fakt netusim kde bych ji parkoval..

Vcera jsem si zajel na otocku do Varsavy.. Co tam pan mel za zehlicky.. Cca 20 kusu, jedno rozsirene, bile Koenig biturbo od arabskeho sejka, polovina z nich SL60 AMG a ostatni v12.. No radeji na to zapomenu, jelikoz byl nakloneny vymene za jeden z mych MB, protoze neprodava. A ja nejak dostal chut na dalsi auto.

Nakoupil jsem nesehnatelne krasne stinitka s netknutyma clonam zrcatka, radio myslim Special na CD, v podstate to same jako mam, akorat s CD, jeden plastik vzadu za loketkou a jeden dil navic, protoze mam jeden plan..

Ten plan je z auta udelat final edition, ale ne nenavratne. Budiky necham sve, vyfuk bez koncovky, jak mela 2000, kliky lakovat nebudu.

Ale co se da vymenit za hodinu, to resit budu. Mam koupeny krasny SLKckovy volant co se daval do 2000 roku, zadni prave svetlo musim sehnat a zrcatka pan snad najde. K tomu panorama hardtopu ty omlazeniny sednou a az budu chtit auto zase original, vymenim to zpet..

Timto prosim Enoughera at mi zaridi poptane dily, jelikoz bych mohl byt do mesice hotovy, bude zbyvat uz jen presit komplet slidu a vymenit okno, kdyz nepocitam konzervaci laku, ktera bude za jeden den hotova..

Pak muzu auto prihlasit a hura na cesty..
Poslední úprava: 10 roků, 2 měsíců od Alois.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 2 měsíců #10483

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Auto uz se dodelava, spousta veci vyresena, presto toho zase vidim tolik, co by se dalo vymenit a opravit, ze to neskonci asi nikdy. Nejhorsi je, ze to nebude stavem auta, ale moji potrefenosti

Diky Radkovi (Enougherovi) mam mimo vyletu do Polska pro starsi dily, nove blinkry, prut anteny, skla mlhovek, pistky do strechy, kdyz uz tekl jeden a druhy prolinal, nechtel jsem to za dva mesice resit opakovane.

CL: Nakoupil jsem Lorinsery 19', ve stylu turbiny. Cesta 400km, dalsi puvodne jsem jel pro originaly AMG, ale mel tam jeste tyto kola a chtel jsem se odlisit. Jedno CL500 na AMG paketu muj servisak, s AMG 19´kama dava zakaznikovi z OV do pucu, po velke rane na predek. Obe hardyspojky vymenene, brzdy udelane.

MLo vcera odjelo na lak veskerych nedokonalosti a vrati se pak misto zehlicky do servisu...


PS: Strasny financni pruser davat do suproveho stavu 5 aut najednou. Na svuj ucet se ted dlouho nechci divat..

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 2 měsíců #10485

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Děláš to pěkně . Co Ti na žehle ještě chybí? V.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 1 měsíc #10502

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
V podstate toho moc neni :

- kotouce liznout na soustruhu ( jsou orezle z dlouheho stani a mechanikem jsem premlouvany at nevyhazuji penize z okna, nove jsou zbytecne)
- slida ve strese
- rozlestit lak, jednak celkove a taky rozlestit jedno misto, kde nekde v minulosti nejaky blb nevedel ze kdyz sunda hardtop, bude videt zastrik a k finale opravit tukance od kaminku. Lakovat nic nechci, je jich malo a lak je hezky
- opravit odlezajici drevo v interieru u spolujezdce, u ridice je od loktu osahany a uz jednou radoby striknuty tapec, takze asi vymenit a predevsim sehnat nejaky pekny
- nalakovat koncovy tlumic do original cerne barvy, lak se loupe
- vymenit predni okno, je tam jedna mala vada od kaminku
- sehnat facelift zadni svetla a zrcatka
- jeden maly dulek na hardtopu vyresit, skoro neni videt, takze to az nekdy az nebudu vedet co delat..
- koupit baterku, ta stara uz asi ma asi sve za sebou ( pry rok stara Boshka)

No a prihlasit na CZ znacky..

No a pak uz vazne nevim, ale nebojim se ze az bude auto hotove, tak na neco neprijdu
Poslední úprava: 10 roků, 1 měsíc od Alois.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 1 měsíc #10512

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Tady posledni fotka ze servisu, z vymeny pistku a naplne systemu stahovani strechy..


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 roků, 1 měsíc od Alois.

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 1 měsíc #10519

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
My v práci používáme slídu do rolet.

Něco o tom kvůli neustálým reklamačním řízením vím:)

Pro zajímavost - postupně jsme ve výrobě vyzkoušeli 16 materiálů slídy, než jsme našli tu nejlepší, která stejně není úplně top.

Je to daný vlastností materiálu - mikropropustnost, roztažnost atd.

Jestli si vzpomenu, můžu vzít někam vzorek té naší.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
Následující uživatel poděkoval: Alois

Re: SL 320 rv97 v upgrade na stav perfektní 10 roků, 1 měsíc #10529

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Jestli jezdíš do Omlomouce, tak tam můžu někdy dofrčet, jsem tam hned

Pokud se nepletu, tak střed má r129 z továrny 1,5mm, boční slídy 2mm. Myslím že 2mm na všech třech místech by se nemělo nic pokazit. Něco podobného bych asi užil, pokud čalouník nevymyslí nějakou svou..
Čas pro vytvoření stránky: 1.29 sekund
Free business joomla templates