HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Laso a Tornádo

Laso a Tornádo 9 roků, 4 měsíců #12805

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Vzhledem k tomu, že před časem došlo k sérii transakcí, dovoluji si sloučit, založit a odtajnit.

Má sbírka se ustálila na počtu 4 německých aut, z nichž se budeme věnovat těmto:

W115 200D - ex Žluťák - ve stavu po renovaci, následně jezdil v Děčíně, nyní v garáži

W123 300D - zakoupeno v Podkrkonoší, speciální specifikace, před nenáročnou renovací

Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
Poslední úprava: 9 roků, 4 měsíců od Aci.
Následující uživatel poděkoval: vitek

Re: Laso a Tornádo 9 roků, 4 měsíců #12806

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Žlutý laso znáte:P
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Laso a Tornádo 9 roků, 4 měsíců #12808

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
Už jsi vykoumal to ovládání rádia?
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Laso a Tornádo 9 roků, 4 měsíců #12812

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Ano, ale řekl bych, že to je celé postavené na náhodě
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Laso a Tornádo 9 roků, 4 měsíců #12921

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Správnej arab musí mít zápaďácký pavučiny:

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Laso a Tornádo 9 roků, 2 měsíců #13164

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Tak jsem dnes měnil na piánu kolo.

Otevřete čistej kufr, z něj vytáhnete panensky netknutý baroko INTRA made in W.Germany, přehodíte originální krytku a frčíte.

Best.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
Poslední úprava: 9 roků, 2 měsíců od Aci.

Re: Laso a Tornádo 9 roků, 2 měsíců #13165

  • Frankmaniator
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • w115 300d US spec - opravdový mercedes
  • Příspěvky: 1000
  • Karma: 14
Aci napsal:
Tak jsem dnes měnil na piánu kolo.

Otevřete čistej kufr, z něj vytáhnete panensky netknutý baroko INTRA mande in W.Germany, přehodíte originální krytku a frčíte.

Best.


Neco na tech starejch karach je...
Nejezdím rychle... Létám nízko! Se zaměřovačem na kapotě nejraději.

Re: Laso a Tornádo 9 roků, 2 měsíců #13190

  • Michal
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • Příspěvky: 1465
  • Karma: 22
To bych to kolo snad ani pořádně nedotahoval, aby se neodřel ten lak pod šroubama
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13502

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Už koluje fáma...

Pomalu objednávám podvál:)

Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13504

  • Pirx
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 215
  • Karma: 8
Pockej, nebudes snad posilat Kuvajt dal do obehu??

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13507

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Kuvajt zustava doma, ten se i pres to, jak me neskutecne sere, stava pomalu rodinnym klenotem.

Nad zlutakem se tak trosku stahujou mraky.

Nova akvizice se tyka meho pubertalniho snu a myslim, ze zvlast skalni osazenstvo srazu pod pergolou by ji ocenilo.

Nicmene je tam spousta promennych, zitra v pet jedu za prodavajicim s obnosem a uvidim, nakolik se mi ho podari zlomit k prodeji a nakolik to bude srac.

V kazdym pripade technicky vzato, co se tyce spolehlivosti a nutnosti casu na dilne ve srovnani s jizdou myslim trumfnu Sadraka a jeho stribrny vitr:)
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13508

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Jinak obecny denicek k autum:

Kuvajťana jsem dovezl do Olomouce a strávil několik odpolední na dílně. Vytáhl jsem a nechal zrepasovat startér, nicméně pořád mám problém s elektrikou, auto nedobíjí, nestartuje a má šílenej odběr. Momentálně čeká na to, až ho dovezu k elektrikáři. Taky jsem to dal na zvedák a zespodu vypadá super, poctivě natíranej gumoasfaltem před každou zimou:) Celkem to má daleko větší perspektivu, než jsem čekal, ale práce je na tom víc než dost, aby to bylo nejhezčí piáno v ČR (což je dlouhodobeh cíl). Zároveň padlo rozhodnutí s tím nejezdit, jen to postupně dostat do top stavu a občas to projet v rámci údržby.

Žraloku jsem věnoval neskonale víc času, dodělal jsem interiér a vyřešil spoustu drobností a nakonec proběhl lehčí detailing. Občas to v noci projedu, jinak stojí na hlídaným stání.

Obě auta čekaj na veteránskou testaci, bohužel není kvůli dvěma stavbám moc v mých silách se urvat na dva celý dny a pak ještě stepovat na magistrátu, ale do konce měsíce bych to snad dal.

Celkově pocit dobrej, lidi mávaj, dávaj se do řeči a obě auta jsou takový - celistvý.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13520

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
V kazdym pripade technicky vzato, co se tyce spolehlivosti a nutnosti casu na dilne ve srovnani s jizdou myslim trumfnu Sadraka a jeho stribrny vitr:)[/quote]


Tak to jsem na tebe zvědav, frajere...
Jo a žraloka se nezbavuj, toho budeš jednou litovat.

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13521

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
S tím žralokem mám fakt cukání, i když mě všichni přesvědčujou.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
Poslední úprava: 9 roků od Aci.

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13527

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Tak a je to doma, sranda začíná.

Ale když jsem na Vysočině otevřel dveře od zaprášené garáže a tam stálo tohle, bylo to jasný.

Dva dny nervů, co kdy a jak a jestli vůbec, pak deset hodin za volantem, dostat tu mrchu do dodávky bylo taky peklo a pak ji ještě složit zpátky.

Největší prdel na tom byla, že se nám to do dodávky s kulometem, tak jsme ho museli sundat a vezli jsme ho pod nohama na podlaze.

Ze všech hlídek jsme měli přirozenej respekt, tohle se vysvětluje blbě.

Předchozí majitel evidentně kopal za Eine Grosse Deutschland:)

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
Poslední úprava: 9 roků od Aci.

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13529

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
To je co?? Rus přeškolenej na BMW? Z té fotky je kulový poznat Ale jinak

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13531

  • Laďa-K
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 145
  • Karma: 3
Dněpr MT11? Být ta fotka fotka ještě trochu víc tmavá tak bych řekl že je na ní vyfocená tma.
Poslední úprava: 9 roků od Laďa-K.

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13534

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Yes, je to MT11, přelepenej samolepkama BMW a s dvěma přidělanýma handgranátama.

"Tady je napsáno Essen-Krupp - jezte kroupy"

Včera jsme úspěšně plnili mazací plán, no, tenhle typ techniky se servisuje trošku jinak, než jsem byl doposud zvyklej.

Proběhly zatím dva starty a žádná jízda, dostal jsem nějaký krátký školení, ale docela dost s tím bojuju, když to je teplý, už to nedokážu nakopnout. Celkově to vyžaduje takovej.. .. jinej přístup k věci.

A hlavně Vítku, tohle bude do sadu na kličkování jak dělaný.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
Poslední úprava: 9 roků od Aci.

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13535

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Toho jsem se přesně bál... Ale za stodolou se tomu bude líbit. Třeba s tim může překrosit tu obrůstající 116ku. V.

Re: Laso a Tornádo 9 roků #13536

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Jinak v rámci redukce flotily tu mám k prodeji památný stroj:

motorky.bazos.cz/inzerat/46948475/Jawa-21-Pionyr.php

motorky.bazos.cz/inzerat/46949167/Jawa-20-Pionyr.php

Včera jsme na Dněpru vyměnili olejový náplně = pod motorkou se objevily do rána tři louže:)

A piáno je u elektrikáře.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
Následující uživatel poděkoval: lavon

Re: Laso a Tornádo 8 roků, 11 měsíců #13745

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Piáno hotový, zítra odjíždí do archivu.

Ze žraloka jsem včera umetl kuřince, dal baterku a chytl z první.

Já jen tak.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Laso a Tornádo 8 roků, 10 měsíců #13988

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Neuvěřitelné se stalo skutečností, zasvěcení se velmi pobavili a Acimu spadl kámen ze srdce, poněvádž má všechna auta napsaná na sebe, včetně těchto dvou klenotů.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
Poslední úprava: 8 roků, 10 měsíců od Aci.

Re: Laso a Tornádo 8 roků, 9 měsíců #14018

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Tak na piánu jsem dořešil dobíjení a nějaký blbiny a odvezl jsem ho k archivaci. Těch 200km bylo příjemných, jede to pěkně a člověk se v tom cítí dobře.

Co se týče žraloka, tak jsem ve stadiu těžkýho váhání, jestli neprodat, asi na to mám kupce a nemůžu se rozhodnout, třeba mi poradíte.

Plusy:
Žraloka už nikdy neseženu
Vypadá sexy
Nikdy už nebudu mít auto s řazením pod volantem
Je to veterán, kterým se dá normálně jezdit
Ženy z něj šílí

Minusy
Stav laku a chromů
Motor (200D vs 240D, mazání)
Začínající koroze všude
Mám piano, což je víceméně stejný auto co se týče užití, akorát s výbavou a v pohodě
S dvoukilem se nedá moc jezdit delší štreka
Některý následky předchozí renovace už něpůjdou nikdy odstranit
Stojí venku

Budu vděčný za jakýkoliv názor.

Na závěr bych řekl, že mi nejde ani tak o peníze, jako spíš o klid.
I po redukci vozového parku tu mám:

Piano
Brouka před renovací
VW LT Obytňák před renovací (Jen to je práce na dva tři roky)
Dněpra
Jawu 20

Nebo mám spíš střelit piano?
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz

Re: Laso a Tornádo 8 roků, 9 měsíců #14020

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
To je těžká rada, ale já osobně bych si nechal dědka (W115). Pamatuju ho z dob, kdy s ním ještě jezdíval učitelskej a bylo to slušný auto. Ale chtělo by to do sucha, jinak bude za chvíli na lopatu.. Poslat do světa toho ruskýho soudruha a nechat si i piáno
To jsou rady, co?

Re: Laso a Tornádo 8 roků, 9 měsíců #14021

  • Aci
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 696
  • Karma: 11
Jak jsem viděl příspevěk od tebe, bylo mi jasný, co tam bude:)

Věřím, že v době, kdy byl hotovej, vypadal suprově, ale dneska už to není to, co bývalo.

Karoserie je zdar, za to Martin nemůže, ale aby to k něčemu bylo, je to vaření a na celolak.

Což máš dvácu - třícu, dvácu motorové dobrodružství a desítku detaily.

Takže aby to k něčemu bylo, šedesát.
Bejvalej boxer, mistr šavlového tance a hrdej provozovatel webu www.veteranov.cz
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.76 sekund
Free business joomla templates