HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

BMW e24 628csi M-technik - prodáno
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: BMW e24 628csi M-technik - prodáno

BMW e24 628csi M-technik - prodáno 10 roků #11049

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Snad tady nikoho nepohorším.. ale je tu nějak moc 126 SEC, tak by to chtělo nějakou konkurenci...

Dle výpisu typ a výbava:

Kód typu 5171
Typ 628 CSI (EUR)
Série E E24 ()
Série 6
Konstrukce COUPE
Řízení LL
Dveře 2
Motor M30
Obsah válců 2.80
Výkon 0
Pohon HECK
Převodovka MECH
Barva ZINNOBERROT (138)
Čalounění (0180) Buffalo leder Anthrazit
Výrobní datum 1986-01-27

Zavřít Zvláštní vybavení
Kód

Název (rozhraní)

Název (ETK)
S290A BMW LM-RAEDER 7JX15,225/55R15V BMW kolo z leh. sl. hvězd. paprsek 44
S314A FRONTSCHEIBENWASCHDUESEN BEHEIZT Vnější zrcátko / zámek řidiče vyhřívaný
S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Odpadnutí modelový tah písma
S350A WAERMESCHUTZGLAS GRUEN, RUNDUM Determální sklo zelené
S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Posuvná a zvedací střecha elektrická
S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Sport.sedadlo
S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Vyhřívání sedadla řidič/spolujezdec
S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Ostřikovač světlometů/intenzivní čištění (stěrače světel)
S708A M SPORT-LEDERLENKRAD II M Sportovní volant kůže
S716 M-TECHNIC HECKSPOILER přední + zadní spoiler na klapě
S915A nur Boden konserviert dodatečná konzervace

navíc je, co není vypsáno - Becker Bavaria Eletronic s elektrickým podavačem kazety, elektrická anténa Hirshman

dodělaná výbava mimo VIN:

- M-technik zrcátko s bodovkama
- velký BC s ovládáním páčkou blinkru (velký počítač - spotřeba, teploměr, atd, atd..)
- HR pružiny ještě z reichu, kola 17ky viz foto

Jinak je auto totálně originál - odstín laku, interiér, sportovní paket. Aby byla v autě plná výbava, mimo doplňky, tak chybí - klima, tempomat, elektrické sedačky a sound system..


Auto mám už nějaký ten rok a neustále prochází nějakýma opravama a směřuje k původnímu stavu.. Zadní chromovaný nárazník, nový tlumič výfuku, koncovky (trumpety), stěrače světel, rádio BECKER místo Sony, nějaká ta mlhovka, přední okno.... prostě pořád se něco opravuje a mění.. Dílu na 6ku je strašně málo a stojí ranec, auto je v tomto velice podobné MB.
Teď poslední oprava je kompletní ochranný nástřik spodku, vyvářka třech míst kolem zadních podběhů a lak prahů které byly obité od kamínků, zadní spodní části pod nárazníkem, zadních předokolek a především kompletní renovace předního M635csi spoileru, laminování a lakování...

Mám tři e24, ale tato je nejraritnější a taky nejhezčí:
Poslední úprava: 5 roků, 2 měsíců od Alois.

Re: Konkurence od BMW e24 628csi M-technik Zinnoberrot 10 roků #11050

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
S autem teď občas jezdím a budu tak jako celou minulou sezónu, jezdit hodně..


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Konkurence od BMW e24 628csi M-technik Zinnoberrot 10 roků #11051

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Poslední focení po laku popisovaných míst v podvečer.. pokračování dalším autem, někdy příště:


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Konkurence od BMW e24 628csi M-technik Zinnoberrot 10 roků #11077

  • vitek
  • NEPŘIPOJEN
  • Gullwing
  • W108 280SE 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL
  • Příspěvky: 2574
  • Karma: 35
Tak to je opravdu moc pěkný. Včera jsem viděl e34 540i v manualu na kech Hartge za necelých 100tis. Myslim jen ty kola. Jedna z takových vrtulí by mě neurážela. V.

Re: Konkurence od BMW e24 628csi M-technik Zinnoberrot 10 roků #11105

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Díky.. je to krásné auto - sebelepší fotka nevystihne auru auta in natura. Takovou podobnou šestku jsem si vysnil už jako dítě..

e34 540i v manuálu je ceněný kus, ale je to asi jako w124 E420 (kterou bych časem klidně bral) vs krásná c126 SEC AMG. E34 je tuctové zboží a to i v 540i, naproti zmiňované E420. Jednu zajímavou e34 jsem v minulosti vlastnil, jako většinu BMW, mimo e36, e39 - ty opravdu nemusím a e31.. kterou možná časem ještě naberu.

Re: Konkurence od BMW e24 628csi M-technik Zinnoberrot 10 roků #11114

  • Feketoš
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 660
  • Karma: 7
Epesní stroj, oproti 280CE w123 neskutečná raketa....osobně bych na něj dal 16-17" BBS

Re: Konkurence od BMW e24 628csi M-technik Zinnoberrot 8 roků, 2 měsíců #14883

  • Alois
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 379
  • Karma: 3
Aktuální stav z roku 2015, po vyvářce pár míst, opravě spoileru, lokálním lakování na profesionální úrovni..

Na fotkách je vidět i Jaguar x300 3.2 1996 v barvě BRG, v moc pěkném stavu. Koupil jsem ho 1/2015 a bude se a něm lehce pracovat..
M-technic e30 325i originál jsem koupil 2/2015 a tím že už to byla druhá e30 a já pořád porovnával s e24, zase se prodala...

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 8 roků, 2 měsíců od Alois.
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.45 sekund
Free business joomla templates