HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Dětské příkrmy Hipp za super ceny - byl by zájem?
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Dětské příkrmy Hipp za super ceny - byl by zájem?

Dětské příkrmy Hipp za super ceny - byl by zájem? 10 roků, 7 měsíců #7440

  • Kanal-K1
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W140 S320L 97, ex W124 230E 87
  • Příspěvky: 332
  • Karma: 6
V malém se nic nevyplatí, takže jsem se trochu poohlédl a zakoupil za cenu více než příznivou 780 ks dětských příkrmů (ve většině Hipp, viz.foto.) Minimální trvanlivost je v rozmezí leden až červen 2014, vše je originál zabaleno po 6 ks v kartonech, z německé distribuce. V SRN bylo řádně skladováno v hale firmy, u mě bude skladováno v podzemní garáži s konstantní teplotou kolem 10 stupňů a ve tmě. Kupoval jsem pro malého, ale předpokládám, že ne vše bych zvládl upotřebit. Část tedy půjde do světa. Cena bude cca.do 50% běžné ceny v obchodech či e-shopech. Je to 700 km ode mě, takže podle toho, zda to stáhnu cestou do Holandska při služebce, nebo separátně, pak ceny upřesním.
Pokud byste někdo měl zájem, tak napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Re: Dětské příkrmy Hipp za super ceny - byl by zájem? 10 roků, 7 měsíců #7441

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
dobrou chuť
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.33 sekund
Free business joomla templates