HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Přípravek na korozi CHELADE
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Přípravek na korozi CHELADE

Přípravek na korozi CHELADE 11 roků, 11 měsíců #140

Mám k dispozici 20litrů přípravku CHELADE.
Co jsem četl na netu zkušenosti tak jsou dle mého názoru lepší jak BRUNOX EPOXY.
Osobně budu zkoušet různě zkorodované díly tímto přípravkem a uvidím jak to bude fungovat.. Oproti BRUNOXU je velká úspora času..

Cena za 100ml CHELADE 200Kč včetně přepravního obalu a technického listu.

TEL: 728 995 728

JIrka

Re: Přípravek na korozi CHELADE 11 roků, 11 měsíců #438

  • kubass
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Fiat 600D + Citroën C5 II 2.0 HDi
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 1
mě by to zajímalo, jenom se teda zeptám jestli je ktomu nějakej návod jak stím zacházet, nebo prostě stačí na očištěny místo štečkem natřít tuhle srágoru a přelakovat.
Dík za info...
Ex: 124 320E, 124 230E, 190 200D

Re: Přípravek na korozi CHELADE 11 roků, 11 měsíců #506

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
taky by mě to zajímalo, páč mi někdo říkal, že po aplikaci na masařku se po roce od nanesení žádnej zázrak nekonal
Poslední úprava: 11 roků, 11 měsíců od Mitsubishi.

Re: Přípravek na korozi CHELADE 11 roků, 11 měsíců #507

  • 123CE
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 321
  • Karma: 9
taky si počkám na podrobnosti. Celkem mě to zajímá...

Re: Přípravek na korozi CHELADE 10 roků, 1 měsíc #10566

Po dlouhé době se hlásím, jak je to tedy s chelade. Používám už 2. rok a za tu dobu mi nic nikde nevylezlo. K prodeji mám různé množství, včetně návodu k použití od přípravy podkladu až po finální lakování. Osobně vyzkoušený přípravek, který funguje. Takže kdyby někdo chtěl vyzkoušet není problém

Re: Přípravek na korozi CHELADE 10 roků, 1 měsíc #10569

100ml -200kč!! aj chlapče tak s touhle barvou jsi mimo mísu!! jednak je drahá a jednak opravdu neni to žádná slava. starej bezoplachovej odrezovač a kvalitní anti,korozní barva vyjdou levnějc a udělaj dobrou službu!!
W123 240d,W116 280s, VW 1.9TD Transporter,AUDI A4 1.8.

Re: Přípravek na korozi CHELADE 10 roků, 1 měsíc #10570

Cena mimo není. Normálně stojí 1l cca 2000Kč bez daně.
Za dobu svého působení cca 6 let můžu říct, že jsem vyzkoušel spoustu přípravků od odrezovačů až po speciální barvy a nic nefunguje tak jak tohle. Ješte fungoval BRUNOX EPOXY ten je na aute 5. rok a pořád to nevylezlo.. Mám svůj postup, kterým opravuji korozi a ta se pak dlouho neukáže Napatlat štětečkem je jedna věc, ale co dát na to je věc druhá

Re: Přípravek na korozi CHELADE 10 roků, 1 měsíc #10571

15 renovaci aut!!! hlavně Merglu ale nejhorši Maserati Mexico to bylo totalka ale jezdi každy dene ve Vidni.tak abys to pochopil když se chceš zabyvit koroze tak tě žadna barva nezachraní je to o kvalitním očistění..odmaštění opiskování a hlavně plech jakykoli kovovy díl musí byt idealně suchy.
W123 240d,W116 280s, VW 1.9TD Transporter,AUDI A4 1.8.

Re: Přípravek na korozi CHELADE 10 roků, 1 měsíc #10572

dvou složková barva epoxidová stoji pár korun
W123 240d,W116 280s, VW 1.9TD Transporter,AUDI A4 1.8.

Re: Přípravek na korozi CHELADE 10 roků, 1 měsíc #10573

Dvousložková epoxidová barva je super věc. Já ji dávám na opískované díly. Při malých opravách pískování nepoužívám, zákazník tohle platit nechce. Takže korozi obrousím - flexa nebo drátěný kartáč dám chelade a je klid. Horší jsou díly, kde jsou plechy přes sebe a nejde to nijak očistit. To pak vyřeší částečně vosk do dutin.
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.40 sekund
Free business joomla templates