HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

124 kupé na díly
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: 124 kupé na díly

124 kupé na díly 10 roků, 9 měsíců #7030

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
auto celkové nic moc, ale takový ty zálažitosti jako zadní sklo, 4xel. stahovačky a podavače pásů ok . . .
15" kanály, motor 3kilo 24ventil

ceny dohodou

Re: 124 kupé na díly 10 roků, 9 měsíců #7031

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 10 roků, 9 měsíců od Mitsubishi.

Re: 124 kupé na díly 10 roků, 9 měsíců #7034

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13
Pár věcí by se mi hodilo, kolik by jsi chtěl za podavače, plasty kolem podavačů a jestli je interier kostička tak tapecy pod zadníma okýnkama?

Re: 124 kupé na díly 10 roků, 9 měsíců #7040

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
interier je hnusnej viz foto. Jak jsou na tom plasty kolem podavačů si teď přesně nevybavuju. Myslim že budou stát za ale nový nejsou tak drahý pokud si dobře vzpomínám. 2xpodavač, 2xř.j. podavače 5.tis, tak že se pomalu vyplatí koupit ještě jedno kupé

Re: 124 kupé na díly 10 roků, 9 měsíců #7041

  • fízlCZ
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • W 124 300 CE, W 126 500 SEC
  • Příspěvky: 333
  • Karma: 13
přijel bych se na to podívat, včera jsem ti psal tak se domluvime po SMS?

Re: 124 kupé na díly 10 roků, 9 měsíců #7042

  • Mitsubishi
  • NEPŘIPOJEN
  • SL
  • Příspěvky: 787
  • Karma: 10
Čeče nevim, ale nic mi nepřišlo. Radši volej
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.38 sekund
Free business joomla templates