HomeFÓRUMNové téma
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

P: W107 / 350 SLC 1977 víc fotek
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: P: W107 / 350 SLC 1977 víc fotek

P: W107 / 350 SLC 1977 víc fotek 9 roků, 6 měsíců #12531

  • Laďa-K
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 145
  • Karma: 3
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.

Na udělání ale není to žádná tragedie, cca 60000kč by mělo stačit na to aby auto nedělalo ostudu (nějaký celolak,přečalounění sedáků atd.....záleží i co kdo zvládne svépomocí) daleko víc na super renovaci, zadní nárazník má super chrom taktéž i maska, přední nárazník na opravu. Viz bazoš auto.bazos.cz/inzerat/39790525/Mercedes-...107-350-SLC-1977.php
Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.


Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Přílohy:
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
  • Příloha Tento obrázek je pro hosty skrytý. Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro jeho zobrazení.
Poslední úprava: 9 roků, 6 měsíců od Laďa-K.

Re: P: W107 / 350 SLC 1977 víc fotek 9 roků, 5 měsíců #12658

  • Laďa-K
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 145
  • Karma: 3
Nemoc zvaná žehlička mě od tohodle projektu tak nějak zrazuje, 68000kč, ať nemám dvě stejný auta..

Re: P: W107 / 350 SLC 1977 víc fotek 9 roků, 5 měsíců #12673

  • Laďa-K
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 145
  • Karma: 3
Se zármutkem? oznamuji že včera v podvečerních hodinách mě opustil. No co, na co dvě stejný auta, můžu mít SLC a žehličku k tomu!

Re: P: W107 / 350 SLC 1977 víc fotek 9 roků, 5 měsíců #12674

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
Z pohledu stav/cena jsem předpokládal, že tento prodej půjde rychle.

Re: P: W107 / 350 SLC 1977 víc fotek 9 roků, 5 měsíců #12675

  • Laďa-K
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 145
  • Karma: 3
Jsem si myslel že SLC je u nás úplně na okraji zájmu, no narozdíl od 123 a 115 by se to skoro tak dalo říct ale překvapilo mě kolik lidí se na inzerát ozvalo (cca30-35 lidí - cca 20 telefonátů a cca 10 emailů), jenže je taky z toho celýho vidět že většina lidí by chtěla W107 v pěkným stavu tak možná do 80-100000kč a tak jsem trpělivě odpovídal na dotazy "kolik stojí ta lišta co tam chybí...", zrovna taková chujovina by mě zajímala na autě co se musí celý udělat. Dal jsem do inzerátů i to druhý zelený SLC co mám ale samozřejmě v úplně jiné cenové relaci, no na to se skoro nikdo neozývá, tak mám pěkný srovnání, a asi nikdo moc neví co takový opravy (renovace) stojí, každej jde po ceně - ono ve finále to levnější stříbrný výjde na víc než to dražší. Stříbrný SLC odjelo (odjede) do Polska.

Re: P: W107 / 350 SLC 1977 víc fotek 9 roků, 5 měsíců #12676

  • sádrák
  • NEPŘIPOJEN
  • S-Klasse
  • Příspěvky: 298
  • Karma: 9
Laďa-K napsal:
Jsem si myslel že SLC je u nás úplně na okraji zájmu, no narozdíl od 123 a 115 by se to skoro tak dalo říct ale překvapilo mě kolik lidí se na inzerát ozvalo (cca30-35 lidí - cca 20 telefonátů a cca 10 emailů), jenže je taky z toho celýho vidět že většina lidí by chtěla W107 v pěkným stavu tak možná do 80-100000kč a tak jsem trpělivě odpovídal na dotazy "kolik stojí ta lišta co tam chybí...", zrovna taková chujovina by mě zajímala na autě co se musí celý udělat. Dal jsem do inzerátů i to druhý zelený SLC co mám ale samozřejmě v úplně jiné cenové relaci, no na to se skoro nikdo neozývá, tak mám pěkný srovnání, a asi nikdo moc neví co takový opravy (renovace) stojí, každej jde po ceně - ono ve finále to levnější stříbrný výjde na víc než to dražší. Stříbrný SLC odjelo (odjede) do Polska.


Ono lidské myšlení je podivné. Je velká skupina lidí, která chce za své peníze ten nejlepší model, na který by však ve výborném stavu nikdy nedosáhla. A to je právě třeba případ tvého SLC. Za tyto prachy máš poměrně slušné piáno, nebo W124, ale proti SLC s osmiválcem to jsou lůzři. No a pak jsou v podstatě 3 možnosti jak to dopadne. Buď se do toho někdo pustí fakt poctivě (jako třeba František do W115) a takových lidí je minimum, nebo udělají nutné opravy, možná lak a interiér a budou si užívat veterána, který ale ani náhodou není v příslovečném "top stavu" (těchto lidí je už víc a řadím se mezi ně i já) no a pak je poslední skupina, kteří koupí a až následně zjistí, že to je nad jejich síly, ať již finanční nebo i co se týče vlastní zručnosti. A těch je nejvíc. Záměrně jsem vynechal poslední skupinu překupníků, jejichž jedinou přidanou hodnotou je kromě převozu vozu z A do B navýšení ceny a chytrý řeči kolem auta...
Ale tobě to vlastně může být fuck, co s tím ten polský soudruh provede, protože ty už určitě projíždíš internet a hledáš vysněnou žehličku. To znám a přeji dobrý nákup...

Re: P: W107 / 350 SLC 1977 víc fotek 9 roků, 5 měsíců #12677

  • Laďa-K
  • NEPŘIPOJEN
  • E-Klasse
  • Příspěvky: 145
  • Karma: 3
Zcela s tebou souhlasím, ani já nejsem ten co má SLC v top sběratelským stavu, ono se ani v cenové relaci okolo 200tkč nedá o takovým autě (top stav) uvažovat protože ceny SLC v top stavu jsou nahony vzdálené mým možnostem a proto jsem rád že mám auto co dobře funguje a nedělá ostudu. Na druhou stranu já od většiny zájemců (o stříbrnýho) vím (po drahých zkušenostech) že je lepší vzít 300tkč a vyrazit na západ něž se zabývat autem v cenové relaci do 100tkč. Mimochodem něktěří volající na zelenýho se taky ptali na původní lak a servisní knížku.....vtipálci.
  • Strana:
  • 1
Čas pro vytvoření stránky: 0.43 sekund
Free business joomla templates